HomeСпортФутболФутбол: золотий дубль "Моноліта" (+підсумкові таблиці)

Футбол: золотий дубль "Моноліта" (+підсумкові таблиці)

( 0 Votes )

Велике релігійне та світське свято завжди не обходилося без футбольних змагань. Не стала винятком і нинішня Покрова.

У чемпіонаті області з футболу у першій лізі чергові перемоги здобула трійця лідерів. Сарни  без проблем перемогли у Клевані – 3 : 0, ОДЕК вдома розгромив Радивилів – 5 : 1, лише Малинську довелося похвилюватися у Вараші – 3 : 2, але свої три очки команда Віталія Брикси та Василя Лойка  таки взяла (у господарів відзначалися два Олександри – Поляков та Кушнір). Кричильськ у Сарнах розібрався із Гощею – 3 : 0, а Бугрин обіграв Млинів – 2 : 0 і повернув собі четверте місце.

Рафалівка приймала у себе безнадійного аутсайдера з Рокитного, який мав всього лише 5 очок, і до перерви добряче потріпала нерви власним уболівальникам, не спромігшись за 45 хвилин вразити ворота гостей. Безплідні атаки господарів тривали аж до середини другого тайму, аж поки після подачі кутового Михайло Лемешинський не відкрив рахунок – 1 : 0. Одразу по тому Ярослав Похила вивів віч-на-віч з кіпером приїжджих Павлом Мельничуком Віталія Волощука, і один з кращих бомбардирів юнацького чемпіонату області ударом у нижній кут збільшив перевагу рафалівчан – 2 : 0. Тренер місцевих Іван Малець кидає у бій ще одного юніора – Влада Копача, і той робить рахунок – 3 : 0. Рокитнянці під завісу зуміли лише забити гол престижу з вельми сумнівного пенальті – 3 : 1 (Віталій Гончар).

У наступному турі атомники їдуть до Садового, а Рафалівка – у Гощу.

Фінальний турнір першості області тим часом досяг свого екватора. Лідер фінальної «вісімки» з Вельбівного взяв удома три очки у Малятина – 2 : 0 і ще більше наблизився до першої ліги, маючи у активі 23 бали.

Другим йде Здолбунів (17 очок) після перемоги над Костополем – 2 : 1. На третю позицію осів Малятин (16), четвертим йде Рачин (15) по домашній нічиї – 2 : 2 з Володимирцем.

Володимирець (12 очок), мабуть, претендує вже більше на Книгу рекордів Гіннеса, оскільки  четверту поспіль зустріч зводить до нічийного результату. Гості у цьому матчі відкрили рахунок, потім двічі пропустили, а очко врятували вже в доданий арбітром Гаркушею час з пенальті. Було багато попереджень, а догравали  команди у кількісній меншості 9 на 10. Ще в одному поєдинку Дубровиця вдома здолала ОТГ Клевань – Оржів – 3 : 1. Саме до Дубровиці 21-го жовтня і поїдуть «енерджайзери» відкривати друге коло фінальної «вісімки».

А на районних футбольних полях Покрова виявилася фартовою для «Моноліта», який у фінальному матчі Кубка Володимиреччини переміг великоцепцевицьку «Горинь» – 2 : 1, програючи до перерви – 0 : 1. У другому таймі фортуна схилилася на бік варашан після ударів Олега Мирончука та Петра Коновальчука. Таким чином,  за цей сезон енергоремонтники зуміли золоті медалі покласти у кришталевий кубок. Це великий успіх молодого, ще граючого тренера Володимира Нестерчука та всіх членів дружного колективу.

На тижні стали відомі і всі призери першої районної ліги. Слідом за «золотом» Вараша і «сріблом» Кідер «бронзу» взяли Каноничі, обігравши у себе Любахи – 2 : 0. Шанс стати третім втратив Сопачів, поступившись 3 : 5 МФК.

Юрій Ковалець.

Таблиця результатів чемпіонату та першості  району з футболу станом на 17.10. 2018 року