Кримська війна. Зелені чоловічки проти землян

( 4 Votes )

Найбільша проблема вторгнення Росії на територію Криму – це загроза знищення планети через ядерну війну. І це відбудеться не тепер, не через те, що США виступить на захист України, а Росія під час даного конфлікту нанесе ядерні удари на знищення і отримає те ж саме у відповідь. Війна, яка знищить планету, відбудеться пізніше.

Згідно Будапештського меморандуму Росія, США, Великобританія, а також Франція та Китай є гарантами територіальної цілісності та суверенітету України. Агресія Росії показала, що не можна міняти ядерну зброю на якийсь папірець. Якщо США, Великобританія, Франція та Китай не забезпечать територіальну цілісність України, то це чіткий сигнал всім країнам про те, що ідея ядерного роззброєння в світі зазнала повного краху. Тобто повністю дискредитуються всі договори, домовленості і принципи міжнародного співробітництва, які десятиліттями вибудовували і ООН, і ОБСЄ, і ЄС, і НАТО. Ніякого визнання та поваги до демократичних цінностей та принципів вже немає. Діє тільки принцип сили.

Тому для багатьох країн, які думали про створення ядерної зброї, сумнівались, чи створювати її чи ні, сьогодні відпали всілякі сумніви. Дії Росії спонукають багато країн до того, що ядерну збою та іншу зброю масового знищення потрібно створювати. Таким чином зросте кількість ядерних держав у світі. Цілком очевидно, що конфлікти будуть виникати, і якщо їх вирішувати не політичними, а як показує приклад Росії, військовими, силовими методами, то відповідно значно зростає можливість застосування ядерної зброї. А це може призвести до тотальної ядерної війни, знищення життя на землі та знищення нашої планети. Це те, що сьогодні робить Росія, Кремль та персонально Путін. Вождь зелених чоловічків розпочав спецоперацію по ліквідації планети.

                                                                                                                                                                                    Сергій Джердж,

голова Громадської ліги України-НАТО
 

Коментарі   

 
-4 # Людмила 12.03.2014, 14:53
Нащо так драматизувати і давати привід панікерам кричати "гвалт"? Свідомі громадяни це і самі розуміють,а сіяти паніку,породжув ати нових проросіян-це якось не по-нашому :sigh:
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 12.03.2014, 19:07
Питання в іншому: для чого розміщувати якогось "Дрерджа" на сторінках територіального сайту? Я розумію : демократія,але це вже занадто...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.03.2014, 07:52
Активіст,блін! :lol: Я сам так хотів прокоментувати, а Ви вже встигли мене обігнати.Ставлю Вам +.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.А й справді,лізуть до нас кому не ліньки зі своіми порадами всякі,а тука ще й цей Сер Гей Жердь.А зверніть увагу за останній час хтось із Європи чи Америки щось путнє порадив для нас,чи може надав реальну допомогу?Чим гірше у нас,тим краще для них.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.03.2014, 10:36
Сергій Джердж є заступником голови координаційноі ради Громадськоі Ліги Украіна-НАТО,а не "голова Громадськоі ліги Украіни- Нато".
з повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Помилки треба виправляти і визнавати. :-)
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 13.03.2014, 11:20
Дочитався, таки. ДЖЕРДЖ СЕРГІЙ ФЕДОРОВИЧ - ПРЕЗИДЕ НТ ВГО "ДЕМОКРАТИЧНА ДІЯ", але ЗАСТУПНИК...... ..УКРАЇНА - НАТО.
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 13.03.2014, 12:19
Краще давайте гуртом підтримаємо наших армійців,які в облозі,разом з тим нема зрадників і сопляків! http://reporter.vesti.ua/42112-oficery-iz-belbeka-my-chuvstvuem-sebja-broshennymi
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.03.2014, 14:49
Так підтримати варто.Он у пана Сергія граната є.Сам бачив на сайті світлину.Можна передати.Для чого вона нам тут.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.А хто вміє,то може пісню для вояків заспівати.
А війни не буде.І облогу прорвемо,зпагал ьними зусиллями звичайно.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 13.03.2014, 16:13
Шкода, що мелодію на сайті не тямлю передати. Зігфрід, знаєте таку пісню?
Вен ди зольдатен
дурш ди штадт марширен
Офнен ди медхен
Ди фенстер унд ди тюрен
Відповісти
 
 
0 # Людмила 13.03.2014, 12:35
"Окупація Криму як приклад успішної інформаційної війни"-коменти не додаються..... До речі,перед "як"поставте кому.
Відповісти
 
 
-1 # Володимир 22.03.2014, 22:07
Шановні коментатори а ви вчитайтесь у статтю, будь ласка, цей Джердж діло говорить. А в України бажання і можливості створити хоча б одненьку "ядерку" давно є, але ще чекаємо грошей з Європи на це діло та вже паралельно потрібно готувати хлопців-смертни ків-героїв, що ту бомбочку до Путлера на стіл положать... :-)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті