У Володимирці затримали чорних піарщиків із Костополя

( 0 Votes )

Дискредитацією кандидата в народні депутати від Блоку Петра Порошенка займалися… костопільські лісівники

Вибори – час не лише змагань кандидатів у депутати та їхніх програм, але і розгулу чорного піару. І чим ближче до виборів, тим стає цікавіше.

У понеділок у Володимирці міліція затримала трьох жителів Костополя, які вночі розклеювали зроблені примітивним способом листівки, що дискредитували кандидата в народні депутати від Блоку Петра Порошенка Василя Яніцького. «Усе це зроблено абсолютно кустарно і розраховано на недалеких людей, які не будуть вникати в деталі, а поведуться на брехню. На листівці не було жодних вихідних даних, що уже є порушенням Закону про вибори. Ми цих хлопців запримітили ще в Полицях, а у Володимирці повідомили правоохоронцям», -- каже Михайло Герасимчук, керівник Володимирецького районного штабу партії Блок Петра Порошенка та кандидата Василя Яніцького.

У зловмисників було вилучено ще біля 4 тисяч таких анонімок. Під час обшуку в машині одного з них міліція виявила ще й специфічний молоток-клеймо, яким лісівники маркують пеньки. «За даним фактом проводиться перевірка, за результатами якої буде зрозуміло, чи цим особам загрожуватиме адміністративне покарання, чи кримінальне», -- повідомив начальник Кузнецовського міського відділу міліції, який обслуговує Володимирецький район, Олег Кульбашний. 

Марина Коржик

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 16.10.2014, 19:33
де були ці менти коли на антимайдан їздили і всяку нечисть возили туда? а зараз героями поставали! :eek:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 17.10.2014, 19:15
Чорний піар :eek: :-x :cry: - не харашо. Але дякуємо за цю публікацію. Тепер знаємо, за який блок і мажоритарщика не потрібно голосувати.
Маринко Коржик, ти молодець. Так завуальовано натякнула 8)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 86 гостей на сайті