Авторизація

Напівправда гірша, ніж неправда

( 4 Votes )

 

Не вірите? Зараз на собі покажу. От написав Городній О.О. статтю про останню сесію, про те, що було, та не про все. От правду написав, що я виступив "проти", але забув написати проти чого. Чому не написав здогадайтесь самі?

Але давайте все по-порядку. Сарненська районна рада ще в середині січня, що дуже похвально, прийняла звернення до Призидента і КМУ, про скасування ЗУ "Про внесення змін (і так далі по тексту)" №76-VIII, що сутєво зменшує пільги громадянам, які проживають на забрудненій території, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи. Гарне емоційне звернення в стилі мітингу із звинуваченнями та погрозами. Здавалося чому б не підтримати? Відразу скажу, не хочу, щоб ви мали ілюзії -  наші депутатські звернення жодного разу не були почуті, повірте, що не буде почуте і це. Прийде відписка на шість сторінок, де нам культурно напишуть очивидні речі: війна і економічна криза не дають можливості бажане видавати за дійсне. Звичайно є дієвіший спосіб добитись свого, якщо ми цього справді хочемо - це перекрити дорогу в районі Полиць, але є один нюанс, скажуть, що провокатор, який працює на Москву.

Тому, я підтримав звернення, але запропунував внести чотири поправки до тексту, щоб його підсилити, знову ж таки, не малюючи собі нових ілюзій, просто потрібно було дещо перевірити, а тоді робити наступний крок.

Перша стосувалась того, щоб звернутись також до нашого народного депутата В. Яніцького, який входить у правлячу коаліцію, щоб він пояснив, чому він не відстояв права своїх виборців (а, можливо, зрадив їх і пролосував за цей закон). Накінець, щоб він дав коментар, що він, як заслужений юрист, робить тепер, щоб таку помилку виправити.

Друга стосується звернення до Генеральної прокуратури, щоб та перевірила МНС, адже ми звинувачуємо еменесників в тому, що їхні висновки щодо радіаційного фону є недостовірними, а відтак підробленими.

Третя - звернутись до районної СЕС, щоб вони надали повну інформацію по району із картою показників радіаційного забруднення і додати цю інформацію до нашого звернення.

І остання, четверта, пропозиція - щоб наша ЦРЛ підготувала у формі графіків та таблиць дані по онкохворих та смертності, спричинених забрудненням довкілля внаслідок Чорнобильської аварії, щоб ми не були голослівними. Ще б в додаток прайс по лікам, нехай пояснять, як в таких умовах виживати?

Не хочу обманювати ні вас, ні себе - навіть після цього прийде відписка від Яценюка, Порошенка та Яніцького, що всі вони вболівають і роблять все можливе... Але сидіти, склавши руки, теж не можна. Тому таке звернення потрібне, але воно має бути виважене та аргументоване.

Р.S.  На сесії я піднімав і ще одне питання, про яке не написав О. Городній (взагалі він багато не доказав), про звіт Пінчук В.М., яка вже рік знаходиться на не своєму місці, але це окрема тема вже наступної сесії.

 

 

ДОДАТОК

ПРОЕКТ ЗВЕРНЕННЯ 

 ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Народного депутата України Василя Яніцького.

Кабінету Міністрів України

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін та визнання таким, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 №76-\/ІІІ суттєво скасовуються та зменшуються пільги громадян, які проживають на забрудненій території внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дослідження на вміст радіоактивних елементів на забруднених територіях внаслідок аварії на ЧАЕС проводилося представниками МИС без залучення громадськості та депутатів місцевих рад. Висновки-лабораторних досліджень МНС не є достовірними. Ми не проти, щоб визначити рівень забрудненості на територіях, які зазнали радіоактивного забруднення, але воно повинно бути проведено правомірно із залученням представників громадськості та депутатів місцевих рад, і тільки тоді можна бути зробити правильний і об’єктивний висновок. Розпад радіоактивних елементів триває тисячоліттями. За менш як тридцять років від аварії на ЧАЕС заражені території не змогли стати екологічно чистими від радіації. На радіоактивно- забруднених територіях онкозахворюваність та смертність зростає і є вищою ніж у інших регіонах України"

Український народ відстоював свої законні права на Майданах не для того, щоб їхні законні пільги та їхні права на соціальний захист скасовувались із тих міркувань, що у бюджеті Україні бракує коштів та приймались відповідні законодавчі акти, які суперечать Конституції України, скасовують та обмежують права і свободи, раніше діючі.

У разі прийняття відповідних законодавчих актів, що порушують раніше діючі пільги, та позбавлення статусу радіоактивно-забруднених територій внаслідок аварії на ЧАЕС і присвоєння їм статусу екологічно чистих зон безпідставно, ми будемо змушені відстоювати свої права усіма можливими засобами та протидіяти свавіллю влади.

Схвалено рішення Володимирецької районної ради .2015 р. №

 

Коментарі   

 
+7 # 8888 22.03.2015, 12:51
на рахунок пані Пінчук В.М,можу написати,чому ви подаєте таке клопотання про звіт,бо пані Мирончук без роботи.Потрібно вже її вернути.Вся культура про це говорить.Знаю,щ о буде багато антилайків,але краще напівправда,ніж неправда.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 22.03.2015, 16:58
.
Відповісти
 
 
+32 # Гість 22.03.2015, 18:05
А ви, 8888, особисто як вважаєте? Потрібно Тетяну Павлівну повернути в систему культури? І чи вона сама того хоче?
Відповісти
 
 
-4 # 8888 22.03.2015, 21:43
я за те,щоб ставити молодих спеціалістів!ви подивіться,що робиться в районі,якщо робить мама або тато,то в тій структурі працює син,дочки,невіс тки ще й тесть сторожем пристроєний.на прикладі тої ж культури і особливо освіти.Можу назвати до 20-ти призвіщ!а на рахунок Тетяни Павлівни,якщо потрібно її повернути ,то не через запити від пана Льоди про звіт від Пінчук В.М.всі розуміють для чого це робиться.прочит аєте коментар через пів року і побачите.
Відповісти
 
 
-6 # Siegfried 22.03.2015, 23:02
О! Це ж трудова династія. Дід, баба, внучка, Жучка, зять, невістка-піаніс тка. Це завжди лише віталося. Батько - нєфтяннік, мама - нєфтянка, діти - нєфтянчики, дід з бабою - нєфтюни. :-)
А тепер відкинувши сміх.
Кажуть не можна переходити на особистості. А я озвучу. І це не жартома, а всерйоз. Я вітаю династію Друзь. Я дякую їм за те, що мене вчили і виховували, та навчають моїх рідних.
Відповісти
 
 
0 # Гість 22.03.2015, 23:24
Можеш!? :P то називай прізвища щасливої 20, а то говориш напівправду :-*
Відповісти
 
 
+3 # Гість 22.03.2015, 13:05
Ставлю Вам пальця вверх.
Відповісти
 
 
0 # Гість 23.03.2015, 12:37
уточняйте якого?
Відповісти
 
 
-12 # Гість 24.03.2015, 09:11
Того що в (ЦЕНЗУРА)у можна вставити :P .
Відповісти
 
 
-7 # Гість 25.03.2015, 08:02
овсем большая и умею хрошо:
На пол прыгать с тобуретки и садиться на горшок.
Я уже совсем не детка, куклам суп могу варить,
Только мне не разрешают слово (ЦЕНЗУРА)а говорить.

Стало с бабушкою п[ЦЕНЗУРА]о как сказала я при ней,
Назвала меня дурёхой, а сама то не умней.
А родители сказали:"Как же так, с таких то лет?"
А родители сказали что такого слова нет.

Я у зеркала стояла может час, а может два.
Даже ноги загудели, заболела голова.
Вижу чётко, вижу ясно, ну какой же тут секрет.
Ведь такого не бывает (ЦЕНЗУРА)а есть а слова нет.
Відповісти
 
 
-6 # Гість 22.03.2015, 23:48
Э такий мультик класний називаэться "А баба Яга проти".Рекоменд ую подивитися всім.Нерви заспокоює. А то Ви всі тут про якісь закони тороччите.Якщо відмінили то поновляти не будуть.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 23.03.2015, 10:44
В 10.39 22 березня в неділю "автор свящ.Михайло" мав бути на службі Божій,а не політичні мемуари в інтернет викладати ...
Відповісти
 
 
0 # Гість 24.03.2015, 18:22
Шановний в церкву треба деколи ходити, а не сидіти жерти сало в теплі та поливати брудом священників.Оте ць Михайло завжди є на службі і серед людей! І взагалі таке може писати тільки клятий регіонал якому місце на сході України на передовій.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 25.03.2015, 08:08
Давай, браточку, в своїй правді будемо лагіднішими. Бо ніби правду говоримо, але з такою зверхністю, що правда стає бридкою.
Як каже отець Михайло:"Язик запалюється від геєни". Я з ним згідний. Бо часто на якісь гострі слова опонента-співро змовника хочеться відповісти ще гостріше. Так, щоб йому аж в дуплі зачесалося. Але Богові, під яким ми всі ходимо, це не до вподоби. Будьмо достойними Його дітьми.
Слава Ісусу Христу!
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.03.2015, 15:02
Так, так. Не нада буть фарісєями. Навить якщо ти з другої церкви а він з канонічної.
Відповісти
 
 
+26 # Pepko 27.03.2015, 21:40
Цей сайт працює на системі Joomla. В ній можна статтю написати на сайт раніше, а дату публікації поставити потрібну - тоді стаття стане доступною на сайті згідно дати публікації.
P.S. Не виправдання автора заради, просто технічний лікбез :)
Відповісти
 
 
-23 # Гість 28.03.2015, 17:29
Дивно те що автор дату публікації вибрав не 10.00 і навіть не 10.30 а якусь 10.39 шо само-по-собі не схоже на Джомлу та й сумніваюсь що він знає що то таке Ще й сам не спростував чи підтвердив.
ПССС. Не ради звинувачення а так - думки в слух.
Відповісти
 
 
+30 # Сергій СКІБЧИК 01.04.2015, 12:13
Нагадаю всім правила сайту: виставляти свої публікації можуть тільки зареєстровані користувачі, але публікує їх модератор після перевірки (на предмет ненормативної лексики та закликів до сепаратизму). Комочки, крапочки найчастіше йдуть в авторському виконанні – іноді не вистачає часу відредагувати якісно публікацію, іноді зумисне, щоб підкреслити рівень автора або дописувача, якщо публікація скандальна і зачіпає третіх осіб.
Не судіть суворо ні модератора (він один на сайті, і теж повинен мати вихідні), ні дописувачів: ми такі, які ми є, і культурі будемо вчитися разом.

До речі, у зв’язку із можливою зміною менеджменту в редакції газети та сайту найближчим часом не виключено, що сайт взагалі закриється. Занадто багато критики останнім часом чується в наш бік від влади, депутатів та певних зацікавлених осіб, чиї прізвища часто фігурують у коментарях дописувачів у негативному контексті. А пан Володимир якось на президії райради взагалі заявив, що роботу даного сайту і ЗМІ варто "взяти під особливий контроль".
Так що можливі санкції...
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 01.04.2015, 12:39
????? Який пан Володимир? Той, що Хоружий? ?????? Цікааааааво!
Що до модератора: слова "ро Б Л Я т ь" "п Л О Х о" "пере р а х у й" обрізає середину слова ідіотським (ЦЕНЗУРА) :D Не завжди зметикуєш, що потрібно такі слова друкуваьи через пробіл :-)
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 01.04.2015, 13:05
Це не модератор, це фільтр (автоматичний) недосконалий
Відповісти
 
 
+9 # 5555 01.04.2015, 12:56
То Ви ще напишіть кого нам в коментарях хвалити, а кого не чіпати. Не думав, що Вас так легко зламати.
Відповісти
 
 
+9 # xosяin 01.04.2015, 13:04
Як вести діалог на сайті -- все чітко визначено у правилах користування сайтом :)
Стосовно іншого -- всіх найманих працівників можна звільнити (це в тому сенсі, що "готуйся до гіршого, але думай про краще). А сайт, якщо він потрібен жителям району, залишиться.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.03.2015, 20:56
звернув увагу, як тільки піст заступає він починає людей колотити, видно такий з нього священник як і депутат
Відповісти
 
 
-4 # aaa 01.04.2015, 10:19
негодиться священику так себе вести,навiщо йому та полiтика та закони.От якби могли то все в свої руки захопили і владу і церкву.
Відповісти
 
 
+7 # ОльгаОльга 02.04.2015, 12:47
Хто почав колотити - питання відкрите, тим більше, коли людину звинувачують у чомусь, чого вона не робила. Тут автор сказав те, чого не доказав Городній, то хай останній і збирає пір'я по району :-)
Відповісти
 
 
+5 # Гість 24.03.2015, 10:01
По суті статті жодного коментаря, а ось бруду чимала купа. Все на що здатні чи як?А щоб знати де знаходиться Льода ,потрібно ходити до церкви! Виходячи з коментарів вже перепорило!!!!!
Відповісти
 
 
-10 # Гість 25.03.2015, 13:11
Наведу декілька яскравих прикладів правди:
Ірина Фаріон 23 лютого 2014 року запропонувала відмітити закон про статус регіоальних мов, - це Правильно, в результаті це одне із того,що збурило кримчан і Крим окупований
Сашко Білий казав,що прокурор затягує справу,-це те ж Правильно,в результаті негативно вразив не тільки росіян але й весь світ.
Тут ви отче вказуєте на дієвий шлях досягнення мети: "Перекрити дорогу в районі Полиць"...

Це все із-за нестриманості і нетерпимості отче. Багато в Євангелії сказано про цю доброчесність. "А плід духа: любов,радість,м ир,довготерпінн я..." Довготерпіння Боже полягає у тому,що Він повільний на гнів і закликає до цього і нас.
Все це вирішилося б і вирішиться в свій час,треба потерпіти...

Простіть,якщо образив чи розгнівив в цей святий піст...
Відповісти
 
 
+12 # Гість 24.03.2015, 10:27
"Яніцький зрадив виборців і проголосував за цей закон" (свящ.Льода) --- сміливо для того хто з Бобриком його підтримав на виборах.
Відповісти
 
 
+12 # ОльгаОльга 02.04.2015, 12:51
А коли це о.Михайло підтримував Яніцкого? Може я щось пропустила?
Відповісти
 
 
-22 # Гість 02.04.2015, 16:11
Та ніколи не підтримував.Теп ер тільки вимагає...
Відповісти
 
 
+15 # ОльгаОльга 02.04.2015, 19:41
І що вимагає?
Відповісти
 
 
-14 # Гість 03.04.2015, 08:24
Олько, потім прокоментую.бо йду на роботу.Поки дійду, поки напємося кави,обговоримо всі новини,а тоді вже і прокоментую тобі все що ти хочеш.А так покищо не турбуй,бачиш діл по горло.
Відповісти
 
 
+16 # ОльгаОльга 03.04.2015, 11:55
Непогана у Вас робота - каву пити і новини обговорювати :-)
Вибачте, що турбую, мені просто дійсно цікаво)))) А Ви отак нахабно взяли заінтригували, а конкретної інформації казати не хочете, бо "діл по горло".
P.S. Не пам'ятаю, що б ми з Вами переходили на "ти".
Відповісти
 
 
-11 # Siegfried 03.04.2015, 18:06
Та то він так уже по європейськи, гер фрау ОльgaOльga. Там у нас, в Європах, всі на "ТИ". Він хороший хлопець
Це ж майн лібер камерад. Я його знаю.
Оєвропеїзовуймося, панове!
Відповісти
 
 
+12 # ОльгаОльга 03.04.2015, 20:33
Я нічого не маю проти того "хорошого хлопця", але Ви його знаєте, а я - ні...
А ще пообіцяв все розказати і, як каже молодь, продинамив :-) А потім дивуєтеся, чому ми чоловікам не віримо ;-)
Щодо європеїзації: треба переймати позитивний досвід, а "тикати" і виправдовувати це Європами... принаймні мені виховання не дозволяє.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті