Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЖінка через недбальство загубила дитину

Жінка через недбальство загубила дитину

( 4 Votes )

30 липня жителька с. Степангород разом з 6-річним сином приїхала у Володимирець по справах, попутно вирішивши зайти у ТЦ «Дарунок». Жінка піднялася на другий поверх у справах, а хлопчик чекав її на вулиці, при вході у магазин.  Не дочекавшись маму, хлопчик подався її шукати. Дитину на вулиці побачив знайомий мами. Упізнавши хлопчика, він вирішив підвезти його ближче додому, і висадив у Красносіллі.

Тим часом, мати не знайшовши дитину, оббігала чи не весь райцентр, і звернулася до Володимирецького селищного відділення міліції з проханням допомогти розшукати сина.

 Правоохоронці одразу зайнялися пошуком малюка, повідомивши орієнтування усім співробітникам міліції. Через 4 години дитину знайшли аж у Красносіллі. Виявилося, хлопчик пішки ішов в напрямку Степангорода. Його побачив житель села Красносілля. Розпитавши малюка, він забрав його до себе додому та повідомив в сільську раду. Сільський голова повідомила правоохоронні органи, які й  повернули загублену дитину матері.

Ця історія має щасливе закінчення. Але турбує, що найчастіше причиною таких «зникнень» є халатне ставлення батьків до виховання дітей. За словами начальника Володимирецького селищного відділення міліції Андрія Володимировича Горшкова, через недбальство матері селищне відділення 4 години було зайняте пошуками малюка.

Тож вкотре звертаємося до батьків: не залишайте своїх дітей надовго без нагляду, роз’яснюйте їм наслідки таких самовільних прогулянок. Адже за їхні проступки відповідальність несуть батьки (ст. 184 КУпАП «неналежне виконання батьківських обов’язків батьками або особами, що їх замінюють, по вихованню неповнолітніх дітей»).

Тамара СНІТКА,

старший оперуповноважений КМСД

Володимирецького СВМ Кузнецовського

МВ УМВС України в Рівненській області.

 

 

Коментарі   

 
+7 # Siegfried 31.07.2013, 13:53
:-) Ну, всякого буває. Та НЄТ ХУДА БЄЗ ДОБРА. Замість того, щоб спати, або на комп*ютері в КОСИНКУ грати " через недбальство матері селищне відділення 4 години було зайняте пошуками малюка." Це була іронія, звичайно. А якщо серйозно, то добре, що є така "СЛУЖБА ДНІ І НОЧІ". Ми тут на них "наїзджаємо", критикуємо (як казав колись один актор:"Той, хто постійно когось критикує, називається КРИТИН")а вони працюють. Нам хочеться щоб все було як у голівудському кіно про супер поліцая. Але це реальне життя. Тож подякуємо нашим МВСникам!!!
Відповісти
 
 
+5 # Людмила 31.07.2013, 17:04
Бачила я того дня горе-маму6 стояла біля поручнів "Дарунка",хнюпа ла тихенько.Звичай но,поцікавилась ,порадила звернутись в МВС.Цікаво те,що навколишні більше переймались бідою,а вона просто ждала,що він зявиться. Чи то дитя таке,чи то мама така.... скажете "з кожним може статись",-може, якщо так безпечно поводитись. А насправді дитя мандрувало пішки вже за Володимирцем,до дому.Там його і підібрали односельці. Я не проти багатодітної сімї,але,коли народжують їх через релігійні переконання чи заради грошей.то мають памятати "про велике покликання матері народити дітей,і разом з батьком виховати їх достойними громадянами..."
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 31.07.2013, 17:27
"Я не проти багатодітної сімї,але,коли народжують їх через релігійні переконання чи заради грошей" . Помоєму це перебор. Дітей не народжував, але здається мені що це дуже складний "заробіток", не вигідний. Он скільки безробітних навкруги, але щось не кожен спішить народити. Ох, не знаю що мене чекає в майбутньому, але думаю, що у мене буде прекрасна дружина і виховані діти. Постараємось. Дітьми потрібно займатися, виховувати, приділяти багато часу, багато спілкуватися, щоб не росли як самотня бадилина в полі, або коли старші діти виховують молодших, бо батькам ніколи.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 56 гостей на сайті