Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Антонівці зупиняють роботу залізничної каси

В Антонівці зупиняють роботу залізничної каси

( 2 Votes )

 

Проведеним аналізом роботи квиткової каси встановлено, що по станції Антонівка середньодобовий об’єм продажу квитків за 6 місяців 2013 року становить 13,1 квитка, в тому числі 3,3 квитка – на приміському сполученні. 

Згідно з «Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» (п. 32.11) відкриття квиткових кас передбачено на станціях та в зупинних пунктах, де кількість проданих проїзних документів за добу становить 50 і більше. На станціях і в зупинних пунктах, де обсяг продажу менший ніж 50 квитків, суб’єкти господарювання можуть встановлювати інший порядок продажу з урахуванням місцевих умовах (на окремих дільницях – провідниками вагонів чи роз’їзними квитковими касирами, касирами-контролерами, провідниками-контролерами тощо).

Щоб зменшити збитки від малодіяльних станцій та приведення чисельності штату у відповідність до обсягів перевезень, з 1 вересня 2013 року припиняється робота квиткової каси на станції Антонівка без відміни діючих зупинок поїздів відповідно до розкладу руху. Громадяни, які користуються послугами поїздів приміського сполучення, матимуть змогу придбати проїзні документи у провідників вагонів поїздів. Враховуючи наявні на сьогоднішні технічні можливості замовлення та оплати квитків на поїзди дальнього сполучення через мережу Інтернет та з допомогою відділень «Укрпошти», громадяни можуть викупити заброньовані та оплачені проїзні документи у квитковій касі будь-якої станції.

 

М. ВРОЧИНСЬКИЙ,
в.о. начальника відокремленого
підрозділу «Рівненська дирекція
залізничних перевезень».
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 53 гостей на сайті