Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Антонівці зупиняють роботу залізничної каси

В Антонівці зупиняють роботу залізничної каси

( 2 Votes )

 

Проведеним аналізом роботи квиткової каси встановлено, що по станції Антонівка середньодобовий об’єм продажу квитків за 6 місяців 2013 року становить 13,1 квитка, в тому числі 3,3 квитка – на приміському сполученні. 

Згідно з «Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» (п. 32.11) відкриття квиткових кас передбачено на станціях та в зупинних пунктах, де кількість проданих проїзних документів за добу становить 50 і більше. На станціях і в зупинних пунктах, де обсяг продажу менший ніж 50 квитків, суб’єкти господарювання можуть встановлювати інший порядок продажу з урахуванням місцевих умовах (на окремих дільницях – провідниками вагонів чи роз’їзними квитковими касирами, касирами-контролерами, провідниками-контролерами тощо).

Щоб зменшити збитки від малодіяльних станцій та приведення чисельності штату у відповідність до обсягів перевезень, з 1 вересня 2013 року припиняється робота квиткової каси на станції Антонівка без відміни діючих зупинок поїздів відповідно до розкладу руху. Громадяни, які користуються послугами поїздів приміського сполучення, матимуть змогу придбати проїзні документи у провідників вагонів поїздів. Враховуючи наявні на сьогоднішні технічні можливості замовлення та оплати квитків на поїзди дальнього сполучення через мережу Інтернет та з допомогою відділень «Укрпошти», громадяни можуть викупити заброньовані та оплачені проїзні документи у квитковій касі будь-якої станції.

 

М. ВРОЧИНСЬКИЙ,
в.о. начальника відокремленого
підрозділу «Рівненська дирекція
залізничних перевезень».
 

Коментарі   

 
+9 # Гість 22.07.2013, 12:57
Чудові, брате, часи настали! (для пасажирів дальнього сполучення, особливо з села).
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 22.07.2013, 13:36
А спробуй придбати квиток у відділенні Укрпошти. Навіть у Володимирці не завжди виходить, а в селах?
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 22.07.2013, 20:35
Ця ініціатива (теж Президента?) знаходиться в одному ряду з "оптимізацією" медичних та освітніх послуг. В першу чергу від цих новацій страждають селяни, про яких згадують лише перед виборами. Як можна надати своєчасну медичну допомогу при таких дорогах? Тепер ліквідація кас на таких станціях як Антонівка, Тутовичі значно ускладнить замовлення квитків на поїзд, особливо, в екстрених випадках. А якщо ліквідують вузькоколійку до Зарічного, яка вкрай нерентабельна? Тоді що робити дальнім селам? Користуватися інтернетом, який в селах ще не поширений та не освоєний?
Тому депутатам всіх рівнів та громадськості необхідно не допустити цих новацій, або розробити їм альтернативу.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 22.07.2013, 22:36
Ага, дочекаємось: жити стане ще краще, ще веселіше. От як у Рафалівці та в Кузнецовську каси закриють, то хана буде, обнагліють зовсім маршрутчики...
Нерентабельні каси... Звичайно, як 10-15 років тому нашою віткою ходило 5-6 пасажирських потягів у день і стільки ж міжміських дизелів, то була й рентабельність. Хоча зараз є альтернатива, особливо для дальніх сіл: маршрутка Кузнецовськ_Вол одимирець_Київ. Тому гріх аж так скаржитися. А стосовно вузькоклійки, то її або продадуть якомусь магнату, і з часом той озолотиться на ній, або схаменуться і утримуватимуть за кошти Укрзалізниці як перспективний туристичний проект. Берташ на "Бурштиновому краю" дав завдання обласним залізничникам реанімувати паровоз-кукушку , той, що на дровах. За рік побачимо на черговому Б. ШЛЯХУ, як у нас поважають обл. губернатора і виконують його розпорядження. Бо по наведенні ладу з бурштином у 3-місячний термін в губернатора не склалося, а кадрових висновків Василь Михайлович так і не зробив...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 23.07.2013, 17:44
Ви, мабуть, з Володимирця. Тому Вас влаштовує ця маршрутка. Але їздять не тільки на Київ, а й на північ та південь через Сарни. Тут ця маршрутка не допоможе.
Магнат не дуже клюне на вузькоколійку, бо щоб привести її в технічно безпечний стан треба вкласти великі гроші. Один проект чого буде вартий.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 25.07.2013, 08:23
Наскільки мені відомо, вже сьогодні тривають переговори з німцями, які вивчають інвестиційну привабливість проекту "Поліський трамвай". Якщо купить за безцінь (бо кукушку зумисне доводять до банкрутства), то чому б і не вкласти? Серед зманіжених європейців дуже популярні тури до "диких людей", а ми для них досі дикі, особливо в політичному істеблішменті :)
Відповісти
 
 
+5 # Гість 23.07.2013, 09:39
Друзі моі!Добрий день!Та не панікуйте про ті залізничні каси.Це ж ОПТИМІЗАЦІЯ!А оптимізація у нас зараз на першому місці.Іздили в Антонівку чи Рафалівку за білетами,а тепер в Рівне поідемо,і в цьому є певна вигода,зокрема по базарі в Рівному походимо та й продуктів дешевших в супермаркеті "ЕКО" підкупимо (огірки та горілка там дешевші ніж у нас),З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.До речі в розмові з працівниками залізниці почув думку що чим проводити фестиваль то краще купити двигуна на "кукушку" бо той скоро зовсім розвалиться.Ось чому і про дрова згадали!Але скажу Вам великий секрет,ніхто нічого реанімувати не буде!
Відповісти