Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСплати штраф – не май проблем!

Сплати штраф – не май проблем!

( 0 Votes )

Варто нагадати, що з моменту скоєння правопорушення та винесення постанови, протягом 15 діб штраф має бути сплачений.

Дуже важливо, що після оплати штрафу за порушення Правил дорожнього руху, згідно постанови працівника Державтоінспекції, квитанцію  про сплату необхідно надати у підрозділи ДАІ по місцю проживання для того, щоб Ви не значились у списках боржників.

 Якщо працівники ДАІ протягом 15-ти діб не отримують підтвердження про сплату штрафу, відповідно всі матеріали направляються до державної виконавчої служби, яка у свою чергу буде стягувати з порушника штраф вже у два рази більший.

                Крім цього, якщо Ви вчасно не представите квитанцію про сплату штрафу, Ви не зможете здійснити будь-які операції по реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів чи отримати або обміняти посвідчення водія. 

                Варто відмітити, що до злісних неплатників адміністративних штрафів за порушення ПДР, державною виконавчою службою будуть вживатися дієві заходи примусового характеру. 

                 Тому, працівники Державтоінспекції звертаються до всіх учасників дорожнього руху не затягувати з оплатою штрафу та вчасно представляти копію квитанції про сплату у підрозділи ДАІ по місцю проживання. 

 

 

  Інспектор ВДАІ Кузнецовського МВ                БОНДАР П.О.

 

Коментарі   

 
+2 # fcolimp 26.02.2013, 20:00
Обов'язково вимагайте у працівників ДАІ копію протоколу, бо можуть виписати ще "лівих" штрафів!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті