Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДень Перемоги у Володимирці (+фото, відео)

День Перемоги у Володимирці (+фото, відео)

( 5 Votes )

Сьогодні у Володимирці на майдані Пам’яті відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Після мітингу пам’яті загиблим у страшній війні стартувала традиційна мотоестафета. 

 

 

Фото: О. ПЕШКО, О. СТЕЛЬМАЩУК

Відео: С. СКІБЧИК, А.ТКАЧУК

 

Коментарі   

 
+16 # Містер Бін 10.05.2018, 07:42
Згадалось: "А тепер мимо трибун проходять працівники сільського господарства. Ура товариші. Слава партії КПСС."
Не зрозуміло єдине - чому мимо трибун проходили лише діти - це наша влада таке неавторитетна, що крім дітей нікого не може заставити, чи тільки діти раді перемозі, а дорослі і не дуже?
Відповісти
 
 
-11 # Гіcть 10.05.2018, 08:18
Наша влада - відображення суспільства. Але вона завжди погана,так було, є і буде. Чому? Ще, мабуть, з часів ангельских, коли Сатана захотів бути Богом і повстав. Кожен з людей хоче хоч трішечки мати владу, а її, як відомо багато не буває, бо у когось більше. Влада має бути на службі в суспільства, а значить її треба оцінювати за ефективністю роботи та за результатами, а не за авторитетністю. Ось Путлер має високий авторитет серед співвітчизників , але результат - війна та спад економіки. Думаймо, панове перш ніж щось писати.
Відповісти
 
 
+14 # Містер Бін 10.05.2018, 08:25
Якщо влада тут ні до чого, значить нашому суспільству пофік на той парад, адже жодне підприємство, жодна організація не захотіла прийняти участь в святковій ході. Тільки дітки - тільки дітки.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 10.05.2018, 08:40
в нас як і за совка хочеш масовку зжени примусово дітей а там і батьки підтягнуться треба ж своїх чад пофоткати.
рецепт для влади як зробити масовку на день незалежності зганяєте дітей з садіків і шкіл і вуаля все класно.
п.с.: щось не було видно заявлених змін у форматі проведення акції хіба що трибуну не ставили нарешті спустилися трохи нижче до народних мас.
Відповісти
 
 
+17 # Гість 10.05.2018, 13:27
Мабуть трибуна вже згнила - стільки часу з неї вожді наші виступають :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Гість 10.05.2018, 14:19
Дуже схоже на 1-ше вересня - відкриття нового навчального року з парадом велосипедистів. Але, слава Богу, використовувала сь лише національна символіка. Цікаво, як буде відмічатись День Незалежності України. То наше свято №1.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 13.05.2018, 20:08
А тут десь мала бути всезвісна довгоочікувана відремонтована, відреставрована ПОЛУТОРКА! Мала бути, але не було.... Чому????
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 14.05.2018, 00:52
;-) Бо ЗІСталіна. Декомунізація. Дас іст шайсезовєтішен автомобілє. Фольксваген, унд Опель - дас іст дас! Зер гут!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 14.05.2018, 15:04
Дійсно! Ще з 2014 року лагодять! http://polissya.net/2012-08-01-08-20-33/lustu-chutachiv/2743-kydu-znukla-polytorka-z-piedestaly.html Невже журналістам polissya не варто було б поцікавитися?
Відповісти