Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗа новим генпланом площа Володимирця збільшиться на понад 200 га (+фото)

За новим генпланом площа Володимирця збільшиться на понад 200 га (+фото)

( 0 Votes )

Передбачена навіть ділянка для сонячної електростанції.

Про це стало відомо на відкритих громадських слуханням, які відбулися минулого тижня в РБК, де й презентовано оновлення генплану. Проект передбачає розширення меж селища у північному напрямі (за "Бурками") орієнтовно на 100 га та в інших напрямах, які позначені на карті червоною штрих-пунктирною лінією. До меж селища буде включено і територію колишнього літнього табору ("БАМ"), що знаходився у напрямі с. Антонівка.

Запроектовані й земельні ділянки для будівництва нових дитячих садочків та шкіл, інших об'єктів інфраструктури селища, та ділянка для будівництва у Володимирці сонячної електростанції. Також у період слухань до селищної ради надійшло декілька аналогічних за своїм змістом пропозицій щодо розробленого проекту генерального плану, які стосувалися розширення меж селища приблизно на 100 га у східному напрямі (урочище "Марцинова гора").

Проте аби повноцінно користуватися генпланом та розпоряджатися землями селища, потрібно буде ще розробити історико-архітектурний опорний план селища, адже Володимирець внесено до Списку історичних населених пунктів України. Також необхідно розробити план зонування селища, змінити його межі та винести межі населеного пункту в натуру. Зміна меж дозволить вирішити питання з недостатньою кількістю земельних ділянок для житлової забудови та сформувати комерційно привабливі ділянки у межах Володимирця з метою залучення у селище інвестицій.

Лише опісля цих процесів, які коштуватимуть селищному бюджету ще кількох сотень тисяч, новий генплан запрацює.

  Вікторія Черпак.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 54 гостей на сайті