Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРайонний відділ пробації підписав меморандум з центром зайнятості

Районний відділ пробації підписав меморандум з центром зайнятості

( 2 Votes )

 

16 січня 2018 року між Володимирецьким районним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, управлінням соціального захисту населення Володимирецької райдержадміністрації та Володимирецьким районним центром зайнятості відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.

Метою цього документу є налагодження роботи щодо проведення спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В рамках співпраці було обговорено шляхи подальшої роботи, складено план-графік роботи з особами вказаної категорії з метою їх соціальної підтримки, обговорено список місць на підприємствах, установах та організаціях Володимирецького району, можливість залучення до працевлаштування та навчання підоблікових Володимирецького РВ з питань пробації.

Працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих так і для соціуму. Зайнятість осіб позбавлених волі зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства.

 

 

Володимирецький районний відділ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 31 гостей на сайті