Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВідбулася позачергова сесія Рафалівської селради

Відбулася позачергова сесія Рафалівської селради

( 17 Votes )

 

В середу о 14 годині відбулася позачергова сесія селищної ради. На порядку денному стояло одне-єдине завдання: подолання вето селищного голови, накладене на рішення попередньої сесії по розподілу земельних ділянок у селищі.

Попри непрозорість, на думку рафалівчан, такого поділу землі, депутати все ж настояли на своєму.

Вони відмінили заветоване рішення і повторно поставили той же скандальний розподіл землі на голосування. Причому проголосували пакетом за ухвалений раніше список, а не по кожному заявнику окремо, як пропонувалося. Із 11 присутніх депутатів було 10 – за, 1 – проти (селищний голова у голосуванні участі не брав).

Представники громади, які вважають дії своїх обранців, непрозорими і  неправомірними, вже готують оскаржити такі особливості самоврядування по рафалівськи у прокуратурі.

Вл.інф.

 

Коментарі   

 
-21 # Гість 28.12.2017, 00:19
Ганьба депутатам,не бояться ні Бога, ні чорта, люди для них ніщо. Голова як завжди (моя хата з краю..). Це треба було бачити і чути як дует Романюків (жінка депутат) відстоював "свій" участок, як всі позорні депутати волали що всі заслуговують на землю, но ніхто не згадав про людей які стояли за дверима і чекали до останнього СПРАВЕДЛИВОСТІ. Та де там, вони по трупах підуть, прокляття на них чекатиме...
Відповісти
 
 
-23 # Гість 28.12.2017, 00:22
Ганьба депутатам та голові!!!
Сьогодні Рафалівчани побачили
Спавжні обличчя своїх обранців!
Відповісти
 
 
-2 # Гість 28.12.2017, 00:57
А Дацкий Олександр,депут ат і герой(
віддав свою ділянку сироті)? Сьогодні гарненько,
забув про совість, і проголосував
за ділянку своєї сестри(попри те, що
це вже 5 ділянка для їх сімї!!!
Оце так апетит!Інші за все життя жодної
не отримали!
Відповісти
 
 
-26 # Гість 28.12.2017, 01:19
Сьогодні плакала від неправди!
За людей обідно! Депутати Романюк і
Сергійчук це просто безсовісні
/люди/, що дорвалися до КОРИТА!!!
Бондарю РЕСПЕКТ!Це один в нас депутат,
який знає, що таке совість і гідність!

Вікторія Мельничук.
Відповісти
 
 
-26 # Гість 28.12.2017, 01:41
Бондарю РЕСПЕКТ! Один у полі воїн!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 28.12.2017, 02:26
Люди, які чекали, так званої СПРАВЕДЛИВОСТІ, дует Романюків чомусь швиденько побачили, а дует Бондарів чомусь ніхто не бачив. То про яку справедливість може йти мова???
Відповісти
 
 
+47 # Гість 28.12.2017, 02:38
Рафалівчани! Схаменіться! Як не соромно вказувати на когось. Адже є багато людей, які вдячні своїм депутатам. А той, хто пише оце бруд, будуть віповідати перед законами Божими.
Відповісти
 
 
-16 # Гість 28.12.2017, 11:17
Назвіть вдячних людей і справедливого депутата.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 03.01.2018, 17:37
Значить такі гнилих як депутати получили і мучать а дехто чекає роками і не отримав а вчора написав заяву і сьогодні він отримав ото вдячний ото депутат. Ошурко забеспечив всіх своїх працівників з усього світу ото прохає ото депутати будить зубаті .але ще є божий суд і коли щось сталося не кажуть за що гляньте на дітей внуків і подумайте чи хочете Ви щоб вони відповідали за ваші вчинкі бо більшість відповідають наші діти вони вас не кленуть а просять в бога справедливості
Відповісти
 
 
-9 # Гість 28.12.2017, 08:37
Шановні Рафалівчани! Невже ми погодимось
з шайкою "депутатіа"і їх протиправним та антизаконним
рішенням?!Нехай ці (видалено)думаю ть,що виграли
і "урвали"таки собі земельки! Та ми не зупинимось!
Ми їх обрали, ми їх і усунемо!Наша сила в єдності!

Мельничук Вікторія.
Відповісти
 
 
-17 # Гість 28.12.2017, 12:36
Наші депутатати,це не депутати,а (ЦЕНЗУРА)и.На вила їх.Совісті не було і не буде.Совість пропили свою (видалено модератором)
Відповісти
 
 
+52 # Гість 28.12.2017, 12:52
О, славетний воїн Бондар! Написав , заяву на отримання земельної ділянки, а коли мали за неї голосувати , дізнався що збираються "незадоволені" і вирішив не йти, тому депутати не проголосували за надання йому з.д. , отак і вийшло, що він не отримав .
Бондар - це взагалі досить цікавий персонаж який не раз був в центрі уваги, дуже "сміливий" і винахідливий
Відповісти
 
 
+1 # Гість 28.12.2017, 13:21
Аліска+Танька беріть своїх (цензура) і виїжджайте на гастролі.Аншлаг ваш.
Відповісти
 
 
-21 # Гість 28.12.2017, 14:39
ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ
Відповісти
 
 
+9 # Гість 28.12.2017, 16:13
А наш Вася і в Африці Вася це не ім'я, це діагноз. Антонюк купив квартиру в Києві для дочки а для (ЦЕНЗУРА) зятя взяв участь!
Відповісти
 
 
-28 # Гість 28.12.2017, 16:21
Бондар хоч трохи є совість а в вас славетні?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 28.12.2017, 19:59
І він не погрожував,кори стуючись службовим полож.,що хайно Саш діти прийдуть в школу,то я епокажу.Схамени ся,дивлячи на таких вчителіа туди і так діти не йдуть.
Відповісти
 
 
+29 # Гість 28.12.2017, 19:04
Зібрались до 30 людей у віці в яких уже маразм, і хочуть владу змінити. Що можна казати  про людей, які собі за лідера обрали Вікторію, вона немає ні належної освіти , ні знань, зате вміє голосно кричати, але мабуть цього замало для того , щоб вирішувати серйозні питання. 
Хоча , молодець кожен робить , як вміє через чоловіка , який працює в селищній раді взяла собі земельну ділянку, потім криком вибила для куми землю. Але й на цьому не заспокоїлась , все мало і мало давайте віддамо всі участки знайомим Мельничук бо вона вміє кричати і це факт!
Відповісти
 
 
-27 # Гість 29.12.2017, 00:37
Вікторія Мельничук, має вищу освіту, і чого їй так всі
рота закривають? Може є що приховувати?
А Василь вже скрізь перезвонив щоб
її зупинити.... Чого ви такі злякані...ті що незаконно
отримали з.д. з ними попрощаються. А хто
згідно критеріїв отримав, тим нічого боятися
і рота нікому закривати не треба.
Ініціативій грпі подяка і шана!
Відповісти
 
 
-27 # Гість 29.12.2017, 07:56
Сидячи там в дипутатському кріслі немаючи освіти совісті ще на вітку язик повертається щось казати в нех совість хоч намісті
Відповісти
 
 
-27 # Гість 30.12.2017, 16:56
Якщо влада так боїться однієї Вікторії Мельничук, що використовує всі важелі тиску через чоловіка, який змушений був звільнитися, через церкву, через родичів і знайомих, то мабуть, не з проста. Значить, є що приховувати і чого боятися!!! Запам'ятайте: все таємне завжди стає явним.
Відповісти
 
 
+37 # Гість 01.01.2018, 18:32
Маразм не у у 30 людей,які хочуть СПРАВЕДЛИВОСТІ( бо не один рік у чергах стояли на тих 12 соток землі),а у Вас,бо не бачите ,що відбувається. А може Вам "так догодили",.що готові горло дерти за "детапутів"?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 16.01.2018, 12:57
30 людей з маразмом ,а групка розумних,освідч ених депутатів вирішують важливі питання ( ремонт доріг, вирішити проблему води в літній період і т.д.) це не важливо ,а земельні ділянкм поділити це бистро
Відповісти
 
 
+16 # Гість 28.12.2017, 19:48
Як може бути мер з народом,коли "шановні" депутати на одній із сесій вони проголосували надати премію 40 тисяч гривень
Відповісти
 
 
+37 # Гість 28.12.2017, 20:40
Решитицька решетицька дипутат маючи 2 дітей взяла 3ешелонах діконки совісна по чесьому
Відповісти
 
 
-27 # Гість 28.12.2017, 23:01
Які Ви самі таких Ви і вибрали.
"Спокійно селяни,земля буде ваша."
Відповісти
 
 
+56 # Гість 29.12.2017, 00:49
свиня в сараї хрюкає
корова в хліві мукає
сонце в голову пече
сірожа в барабан товче...

де червона шапочка бачила чесного мента? :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-33 # Гість 29.12.2017, 08:27
Освіта в Мельничук В.,є,совість теж.Те гівно,яке при владі саме пролізло.Смерди ть на їхні ненажерливі мордяки дивитись.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 29.12.2017, 08:32
Згідно списку надрукуємо хто іза що отримав в "Урядовому кур'єрі"або"Гол ос України".
Відповісти
 
 
+53 # Гість 29.12.2017, 10:11
Шановна Мельничук В, ви все закликаєте до совісті, справедливості, законності.
А коли, ви, як підпріємець зплатите єдиний податок і податок у місцеву раду за багато років підприємницької діяльності? Чи ви думали сховатися з магазину у літню кухню , то ніхто знати не буде?
Почніть із себе!!!!
Чи може прокуратуру запросити?!!!!
Відповісти
 
 
-10 # Гість 29.12.2017, 16:47
Прокуратора запросІть туди наших дипутатівx
Відповісти
 
 
-43 # Гість 29.12.2017, 21:37
Ох,людиська,хіб а можна від вас
сховатися в літній кухні :lol:
Ви ж все про всіх знаєте.. :lol:
Заспокойтеся, всіх цікавих ласкаво
прошу, приходьте до мене в гості
розкажу вам, що я не підприємець. :P
А в селищній спитайте у голови, як
може кочегар лазити по стовпах і фанарі
чіпляти(без жодної с[ЦЕНЗУРА]овки) ? :eek:
Як кочегар виконує роботу електрика,а голова з бугалтером
розтягують по кишенях гроші зекономлені
на цьому. І собі щей премії назначають
а депутати голосують(їх же загодили
з.д.)!!!!
Відповісти
 
 
-13 # Гість 29.12.2017, 10:25
В середу на сесію по запрошенню депутатів збіглись люди,які не впевнені в собі(в тому, що чесно отримав).Ті люди,які правдиво отримали не прийшли,бо їм нічого боятись.Чому ви так труситесь?За Вас,за правду люди гинуть на війні,чому ви такі байдужі до того,що відбувається?Да вайте будемо відкликати цих депутатів!!!Дав айте будемо щось змінювати в цій країні!!!За що гинули люди на майдані?Ми в змозі щось змінити!!!
Відповісти
 
 
+35 # Гість 29.12.2017, 10:27
ВіТаня ми зтобо вперед
Відповісти
 
 
+43 # Гість 29.12.2017, 10:27
Шановна Мельничук В., ви все закликаєте до порядності, совісті, справедливості, законності. Сплатіть податоки, які ви не платите за багато років підприємницької діяльності?
Прозвітуйте перед селищною радою, громадою... А то ви заховалися в літню кухню з магазину, і думаєте що ніхто нічого не бачить?
Якраз це треба опублікувати у засобах масосової інформаціі, як злісного неплатника податків.

Почніть із себе!!!!
Чи може податкову запросити?!!!!
Відповісти
 
 
-5 # Гість 29.12.2017, 16:52
Громаду це менш завсе цікавить
Відповісти
 
 
-17 # Гість 29.12.2017, 21:13
А куди ви "ШАНОВНІ"будете свої штанці порвані
носити,якщо Вікуся перестане шити???
Будьте чесні до кінця.Ми ж знаємо,що
вона майстер від Бога.
А тих кого дуже цікавлять податки ідіть
в податкову, поцікавтеся,мож е заодно
і на себе щось нашукаєте?
Як ви хочете потопкати тих хто
заступається за людей...Соромно
за Васю і депутаток!
Вікуся ми з тобою!
Відповісти
 
 
-13 # Гість 30.12.2017, 17:05
Не "переводьте стрілки". Мельничку спить спокійно, на відміну від Совгутя.
Відповісти
 
 
+36 # Гість 29.12.2017, 11:07
Вася вийми з кішені совість
Відповісти
 
 
-11 # Гість 29.12.2017, 11:19
Чому так боїтесь В.Мельничук?Тон ка кишка проти неї?Залучимо все і всіх до кого тільки зможемо.Малюйте губи,красьте очі,бо скоро будете давати інтерв'ю на "Стосується кожного".
Відповісти
 
 
-4 # Гість 29.12.2017, 22:16
Аліска+Танька коли в вас вже прокинеться якась совість?Як такі люди сплять вночі спокійно,чому ваші батьки так вас виховали?Ви як ті кури,гребете все під себе?Можливо вам потрібно підлікуватись?Н евже ви зможете спокійно жити з таким тягарем на душі?Але якби у вас була душа,ви б так не чинили.Бог на небі є і рано чи пізно ви за свої діяння відповісте.Так вчиняти з людьми не потрібно,бо люди вам цього не пробачать.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 30.12.2017, 19:31
То Алісі не до дітей більма витріщать. Зняли на відео,як "вихована" зуби вишкіряє. Шкода,що школа в якій ми вчились працюють такі люди
Ганьба!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.12.2017, 23:44
У кого совість?Алісу ще зі школи знаєм як аморальну людину.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 31.12.2017, 22:26
Депутати мер землебезпорадні сть хай дідусь мороз під ялиночку покладе вам совість
Відповісти
 
 
-12 # Гість 02.01.2018, 14:32
Депутати найняли ботів ставити +,дерибанять 17 років Рафалівку депутати побрали ділянки своїм рідним. Люди хочуть,щось другого самі вибрали депутатів. Депутат в районі від БПП,що зробив для Рафалівки?
до БПП,його теж обрали,то радійте результатам. Треба відкликати депутатів,зроби ти нові вибори з новими лицями,а то хочемо змін в ВРУ,а на місцях керують роками одні й ті само депутати які зовсім нічого не зробили для селища крім як взяти собі по декілька ділянок. Ці депутати працюють тільки для своїх цілей,бридко дивитись,як стоять відмазуючись від ділянок,а як пропонують віддати,то тікають....
Люди думайте як голосуєте на виборах ....,депутати роблять собі на пенсію,с на вас чхати хотіли.
Відповісти
 
 
# Гість 02.01.2018, 17:37
Люди,перестаньт е перестаньте поливати брудом В.Мельничук.Дав ним давно потрібно було розворушити те зміїне кодло.Чим займається місцева влада,якщо нічого не видно?Де зміни про які обіцяли?Не будьте такими пасивними,не мовчіть.Влада звикла нічого не робити,тільки деребанити.
Відповісти
 
 
-19 # Гість 02.01.2018, 18:37
Ну, якщо вже в такому селищі як Рафалівка не можна вибрати депутатів, які б влаштовували всіх виборців, то що ми хочемо по всій Україні! Чи гризня, заздрість та жадібність це наші національні чесноти, що не дозволяють нам мати який-небудь порядок? Не поміняємо наш менталітет - погибнемо як роса на сонці. Не стане й знаку на землі! Але соромно перед сусідами справа та зліва. Видно, що ми можемо щось робити тільки з-під батога. Не приведи, Господи!
Відповісти
 
 
+24 # Гість 02.01.2018, 19:21
Тільки повна зміна складу депутатів ,вирішить питання,а так все буде так само. Ямки так само лататимуть на один місяць....
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.01.2018, 04:05
Жителі Рафалівки!Скажі ть, для чого ви обзиваєте своїх депутатів, "поливаєте грязюкою" вчителів??? Вам що від цього легше на душі! Плітки ваших проблем не вирішать. Ідіть до суду, якщо ваші депутати вчинили щось протизаконне, то хай правозахисники вирішать. А отак писати про людей - не додасть вам порядності і земельні ділянки у вас не з'являться.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 03.01.2018, 09:43
Поливаємо грязюкою,тому що вони вирішили,що вони "Боги".Вони думають,що мають право на те щоб Ошурковим рабам можна віддати ділянки,якими люди користувались багато років.Хто вони такі і чому в них такі переваги перед іншими людьми?Вони що Рафалівчанам безкоштовно лікують зуби?Ошурко людина не бідна і нехай забеспечує їх за свій кошт,а не за рахунок держави.
Відповісти
 
 
+19 # Гість 03.01.2018, 20:33
Звісно чого заздримо!
Мені б з тобою в такій команді працювати і мати такого керівника, як має дантист, що відстоює інтереси своїх працівників.
Тепер і розсуди хто раб, ти зі мною чи вони?!?
Відповісти
 
 
+11 # Гість 03.01.2018, 11:52
Якби чинили по совісті ніхто гразю не поливав а то душа болить а правди нетакий і що такий вчитель може навчити яке може бути наше покоління і за це болить душа
Відповісти
 
 
+30 # Гість 03.01.2018, 12:20
До суду будемо подавати але ще є бог І він вам судя найголовінший
Відповісти
 
 
+20 # Гість 03.01.2018, 18:43
А дацький відав і знову взяв совісний
Відповісти
 
 
-4 # Гість 03.01.2018, 20:57
Атовцю який захищав нашу державу з кузнецовська не дали землі бо він не місцевий то чому ошурковому стоматологу дали з старої рафалівкі сніжкові бо внього. пільги він працівник ошурка і ще в когось повертається язик казати що депутати совісні а на вчителів поливають брудом тому мені дуже стидно що в нашому селищі проживають такі дипутати вчиТелі і люди які їх ще оправдовують ганьба вам усім
Відповісти
 
 
+23 # Гість 04.01.2018, 21:34
Якщо не місцевий,то які питання,хай дадуть де місцевий.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 04.01.2018, 21:37
Люди добрі ,а при чому "Дантист",жаба душить,чи,що,чо го ви вплутали в своє багно Ошурка ?
Відповісти
 
 
-9 # Гість 04.01.2018, 20:40
Шановні "ГОСТІ"! Прочитавши коментарі спробую і я залишити свій(коментар). І так...1-на рахунок В.Мельничук. Підтримую її починання і скажу:"БОГ у поміч"! Комусь треба зупинити цю ахінею,цей дерибан і несправедливіст ь. Я вдячна ініціативній групі на чолі з Мельничук,яка не побоялась осуду,насмішок, цькувань і відкрито і справедливо постала проти свавілля депутатів С/ради. Таким людям треба подякувати і підтримати. Всі ми сьогодні( ну 90% так точно) критикуємо владу,ціни, хаос,свавілля і позираємо в бік Європи(як там справедливо,зак они діють і т.д).Шановні! Кого чекаємо? Чого чекаємо? Нам має ХТОСЬ прийти навести лад? Ні! Того не треба і не буде!Почніть із себе, із свого містечка ,і з своїх депутатів(ненаж ерливих в даному випадку). Ось тоді прийдуть зміни!!!.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 04.01.2018, 20:41
і друге-на рахунок освіти Мельничук Вікторії. Чи не знаєте Ви,що життєву мудрість і істину( по БІБЛІЇ навіть) мали люди неосвічені? Чи Ви думаєте вища освіта додає розуму? Катма! А таких депутатів, які відкрито і зневажливо кажуть "схочу і ще три візьму", "якщо не мені,то і не тобі"-женуть у три шиї!!! Віка, не здавайтесь!!! Борітеся-поборе те,Вам БОГ помогає!!! А всі інші не будьте байдужими-стань те тісною стіною ,підтримайте, а не засуджуйте!
Відповісти
 
 
+34 # Гість 05.01.2018, 19:25
Шановна "народний"депут ат Рафалівки Дмитрук Галина.Звертают ься до Вас ваші виборці.Стало відомо,що ви вже отримували земельну ділянку(це підтверджують навіть ваші сусіди по участку).Але по непотрібності ви його відписали ішій "своїй" людині.Якщо це не правда спростуйте.На сьогоднішній день Вам дуже потрібна земля.Чому так?Чому Ви крутите землею,як циган сонцем?Скільки ще разів за Вас буде клопотати організація?Мож ливло Ваш керівник теж не все про Вас знає? З повагою до "Вас"ваші виборці.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 06.01.2018, 10:11
Люди, все залежить від вас, ви можете зняти і депутатів, і селищну голову. Потрібно тільки гуртом, підтримаючи один одного. Не такі вже вони всесильні і могутні, ще не таких опускали з трону чи з небес. Рафалівчани, ви гідні і не зламні, переможе справедливість. А депутатам на все життя буде урок і карма, бо їм не пробачать молоде покоління- яких вони обділили і обдурили. Зрадники всі хто при владі, а владою може стати Народ.
Відповісти
 
 
-18 # Гість 08.01.2018, 11:12
Вельмишановані мною виборці. У відповідь на Ваше звернення інформую наступне.Впевне но стверджую,що жодного разу,жодної земельної ділянки
на мене і мого чоловіка не виділялося із жодним регламентованим законом призначенням,хо ч заяву писала неодноразово.
Галина Дмитрук.
Відповісти
 
 
+36 # Гість 09.01.2018, 01:45
Дмитрук отримувпла з/д,але попросила
оформити на іншу особу! А тепер можна
заявляти, що свята і бідна! Ганьба!
Пані Дмитрук,у земельній комісії про
цю вашу" оборутку " ще пам'ятають.
Можем підняти папери, якщо потрібно.
Хоча папір не червоніє!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 09.01.2018, 01:55
Рафалівчани,дав айте знову збирати
схід селища! А депутатів попросимо
дати звіт(що зроблено непостльним
трудом).Хай вийде кожен перед
лице народу і скаже...Що зробив для
селища? Як землю ділив??
А ми послухаєм,подум аєм і вирішим.
Треба нам такі обранці чи ні?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 09.01.2018, 22:24
Це точно, хай прозвітуються що зробили для Рафалівки?! Ніхто нічого про них і від них не чув, допоки почали ділянки ділити, то тут вони перші в списку... А зараз скиглять що їх ображають, по всьому району легенди про ї"шановних" говорять. Це єдине що вони для себе зробили, а насправді жодний з них не потребує з.д., бо всі вони Забеспечені. Хоч мій голос і був за одного з цих позорних депутатів, то дуже шкодую про свій вибір. Ганьба!!!
Відповісти
 
 
+33 # Гість 10.01.2018, 19:14
Прикро, що люди не вміють думати своєю головою, а тільки кричать. І головне, майже кожен впевнений, що йому всі щось винні. Я молода людина, з головою, руками і ногами. Чому я не можу заробити на своє житло сама? (Більшість людей таких самих) от тільки в свій час хтось обрав працю, а хтось сидів і чекав коли ж йому дадуть просто так «я ж маю право на цю ділянку!». Прикро за те, що хтось може кричати «у мене 10 дітей, невже я не заслуговую на землю?!». Зустрічне питання! Я чому народжувати 10 дітей, якщо ти не зможеш допомогти ні їм ні собі в такій ситуації? Почула також, як хтось викрикував: «віддай землю, ти ж на свою заробив, заробиш ще!» Чому хтось повинен тяжко працювати і всеодно бути винним тому, що йому вдалось заробити, а хтось буде сидіти на дивані і скаржитись нічого не роблячи! Чому самому не встати і не влаштувати своє життя?! Шкода, що в людей стільки гнилі, заздрості та ліні...
Всім добра!
Відповісти
 
 
+27 # Гість 12.01.2018, 09:07
Згідна на 100%
Відповісти
 
 
+9 # Гість 11.01.2018, 08:36
Шановні люди,тим кому вона дійсно потрібна і буде будуватися одиниці.Через півроку вона буде вся виставлена на продаж,деякі щасливі власники вже хизуються тим,що продадуть і на що ці гроші витратять.Хіба варто було відбирати від людей,які багато років господарювали на цих землях,чому наші"депутати" повідбирали ці землі для себе і своїх?Невже ця земля принесе вам якесь задоволення?Від людей забрали в першу чергу для себе та своїх?Бажаю вам щоб кожен крок на цій землі нагадував вам про те,яким чином та через які страждання та сльози вона вам дісталася.Бувай те здорові...
Відповісти
 
 
+21 # Гість 11.01.2018, 10:17
А Антонюк молодець!Наче і з народом...
але зятю ділянку взяв! Марусю до
прокурора не пустив,зато сам прийшов.
Пізно пить боржомі,дорогий депутате!
І розказувати байки біним людям про свою
чесність!
Мали ви час і нагоду продемонструвати
свою порядність!Не треба було брати
свому зятю тої проклятої,оплак аної
людьми землі! Отоді ваші виборці
пішли б за вами. А те, що ви зараз
бігаєте, щоб показатися в очах людей
чесним і добрим,то гроша надломаного
не варте! Знаєм хто є хто!
Відповісти
 
 
-22 # Гість 12.01.2018, 08:52
Сергій Павлович молодець! Один проти "системи". Відстоює законні права громадян, які роками стоять у черзі на отримання ділянок, але за владними "рилами" не мають нічого! А "красномовним писарам" хочу сказати, що сидячи на дивані з телефоном в руці, не піднімете своє Его! Це все, на що ви здатні в своєму нікчемному житті! І завдяки таким як ви!!! бардак в державі і матері щодня хоронять своїх синів! Ідіть і працюйте, хоч щось досягнете, може... На все є воля Божа!!! І кожен відповість за свої вчинки, рано чи пізно...
Відповісти
 
 
+9 # Гість 12.01.2018, 19:08
Безлад тому що хтось хотів до влади і обіцяв що взавтр буде краще ніж сьогодні .стало краще жити але не тим що обіцяв.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 12.01.2018, 15:32
Оце дорвались до корита. Роздерибанили між собою і родичами, а тепер сповідаються перед людьми. А в громадян, які справді потребують і мають всі законні підстави навіть заяви не прийняли. Люди по-своїй некомпетентност і розвертаються і йдуть. Рафалівчани, в кожному районі можна отримати безкоштовну юридичну консультацію, звертайтеся і відстоюйте свої права! Сьогодні при владі одні, а взавтра інші таке робитимуть. Зупиняйте цю депутатську самодіяльність!
Відповісти
 
 
-12 # Гість 14.01.2018, 03:05
Не можеш забезпечити дітей - не народжуй!
Маєш хліб з маслом на столі - не прися до "годівнички"!
Маєш руки-ноги та голову на плечах - на прожиття заробиш собі де завгодно!
Маєш кишені - клади туди лише свої зароблені гроші!

Тьфу! Соромно як за владу, так і за громаду!
На рахунок влади. Адже, виявляється, можна не тільки землю "біднякам" роздати... таких моментів - пальців на руках не хватить, щоб порахувати. Як приклад, дуже хочеться подивитися на дозволи, видані на будування АЗС під стінами навчального закладу!!! Навчального закладу, куди кожного дня ходять наші ДІТИ!!! ДІТИ!!!!

І не потрібно заперечувати, що "господар" селища ні при чому.

На рахунок громади. Не вистачало бійки, адже ми в Європу...
У мене все.
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 15.01.2018, 08:44
Ви чого так про АЗС? Це ж так комфортно. Тепер, щоб вам набрати каністру бінзіни щоб посмалить кабана не потрібно буде їхати далеко. Все під боком. Он у Володимирці біля п'ятиповерхівок теж АЗС. А в п'ятиповерхівка х не лише ДІТИ!! ДІТИ!!!, але й онуки і правнуки!!! а ще старики, жінки. А довкола АЗС грядки, горОди з гурками, кабачками, морквею і так дальше. І нічого страшного.
Відповісти
 
 
-20 # Гість 15.01.2018, 09:50
Браточку німцю,єто ми з Миколою тебе опускаємо.Не прав ти браточку.Вот.
Відповісти
 
 
-8 # Siegfried 15.01.2018, 10:44
Поставив люксик вверх. Але аргументуй, в чому я не правий? (хоча хто його знає, того Зігфріда, що він має на увазі? Чи він шутя, чи серйозно?) :P
Відповісти
 
 
-18 # Гість 15.01.2018, 11:28
Бери пляшку і приїзджай,будем о аргументіровать . :-)
Відповісти
 
 
+1 # Flover 16.01.2018, 22:30
Як в анекдоті:
- Куме, а чого це ваша морква бензином смердить?
- Моя морква - чим хочу, тим і поливаю! :sigh:
Відповісти
 
 
-3 # Гість 17.01.2018, 02:15
Знаєте, мені здоров'я моїх дітей набагато важливіше, ніж ваш кабан. А Волидимирець - це не показник, щоб на нього рівнятися.
Відповісти
 
 
-19 # Гість 15.01.2018, 22:27
:D :oops: Дожилися! Ото влада в Рафалівці!
Землю порозкрадали і пиячать не соромляться!
ШОК!
Відповісти
 
 
-3 # Гість 16.01.2018, 21:50
Наші депутати,як Попандопало ділив чужу скриню,так і наші депутати ділили державну землю.Антонюк-з ятю,Бірюк-дочці ,Бабік-пільгова категорія"зять Широконоса",Алі ска-чоловіку(бе зхатьченку),Дми трук(бо Ошурко хазяїн),Решетиц ька-зятьку і не тільки,Дуляниць кий-куму та собі,бо бідному немає де посадити цибульки,а Сергійчук своєму ПОЇЗДУ!!!Це тобі,а це собі,знов собі та весь час собі.МОЛОДЦІ... ..
Відповісти
 
 
+1 # Гість 20.01.2018, 19:34
Жителі Рафалівки! чого у вас стільки злості. Чого ви причепились до своїх депутатів. Кожен громадянин України має право отримати земельну ділянку. Хоч і не проживаю у вашому селищі, але знаю, що прокуратура порушень ніяких у діях депутатів не виявила. Як вам не соромно стільки грязі виливати, а робите ви це все тому. що у вас немає ніякої вихованості. Соромно за вас, соромно за те, що у чудовому такому селищі проживають такі "низькі" люди.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 21.01.2018, 19:08
Шановний"ГОСТЕ" ! Оскільки Ви самі( як написано вище) в Рафалівці не проживаєте, то не треба й влазити в " чужу родину". Я сама прекрасно розумію,
що кожен громадянин має право...і т.д.,але чому саме в депутатів і їх родичів те право є, а в мене і багатьох інших його(права) не виявилось? "Не знаючи броду-не лізь у воду"-чули таке прислів"я?-от воно саме про Вас. Якщо прокуратура( як пишете) не знайшла порушень-це не значить,що їх немає,а може просто прокуратура їх "прикриває"чи ще щось... Я знаю це набагато глибше і змістовніше від Вас,а тому кажу Вам ,що не маєте права називати "низькими" людей у Рафалівці, бо вони дійсно гідні люди. А злості стільки на депутатів тому,що вони підло, як злодії поділили землю. Коли люди просили пояснити чому саме так,то у відповідь, лише зневага,презирс тво і "оскал". А тепер подумайте івибачтесь перед Рафалівчанами!! !
Відповісти
 
 
+21 # Гість 20.01.2018, 20:27
А чого, шановні, ви Мельник Наталію не згадуєте, яка теж депутат, прожила у Рафалівці всього-нічого і теж собі діляночку взяла. Це ви такі справедливі? Депутатка-зароб ітчанка, і грошиків заробила, і земельку відхватила
Відповісти
 
 
-25 # Гість 21.01.2018, 20:48
А тому, що сама не взяла,бо на заробітках( як Ви писали). І спитати не було в кого,але впевнена, що якщо люди скажуть віддати-не вирячить очей і не кричатиме, що не віддам.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 21.01.2018, 22:07
Це питання задайте не громаді а дипутатам.а що туд дивного якщо вона дипутат то значить громадянин України
Може депутатка з заробітків за себе голосувала.
Відповісти
 
 
-13 # Гість 25.01.2018, 02:57
Бо при бажанному достатку на заробітки не їздять, а шукають додаткового заробітки ті, кому, вибачте, в [ЦЕНЗУРА]у приперло, бо треба вчити дітей, кормити їх і вдягати. А з нашою файною юкрайною, і з начальничками на кожному із рівнів, цього не дождешся, якщо сама не за[ЦЕНЗУРА]єш рукава!!! У Мельник же ж котеджі стоять, як у большості депутатів, чомуж на неї все і не сперти?Кажете, грошиків заробила в Польщі? Вашими руками, кажете?
Відповісти