Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАктуальні новини Володимиреччини

Актуальні новини Володимиреччини

( 0 Votes )

На прийом до прокурора

Володимирецький відділ Сарненської місцевої прокуратури повідомляє, що 12 грудня 2017 року з 10 до 13 год. у приміщенні Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури, яка знаходиться в селищі за адресою вул. Сборна, 39, прийом проводитиме перший заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури ТЕСЛЮК Василь Ілліч. Для попереднього запису звертайтесь за телефоном: 2-59-62.

 

Онлайн-спілкування з польськими учнями

Минулого тижня учні 3-Б класу Володимирецького районного колегіуму в рамках проекту «Україна – це Європа» провели онлайн-спілкування з польськими однолітками. Діти з обох країн розповідали про своє шкільне життя та інтереси. Волинські депутати не хочуть гідроспоруд для рівненської атомки Через посушливе літо в області почали міліти річки. У тому числі й річка Стир, з якої Рівненська атомна електростанція бере воду для охолодження реакторів. Спеціалісти Рівненської АЕС знайшли вихід – побудувати додаткові гідроспоруди. Утім, не все так просто, бо частина з них знаходитиметься на території Маневицького району на Волині, а інші — у Володимирецькому районі. Однак 23 листопада на сесії Волинська облрада відмовила у відводі 1,3 гектара для їхнього спорудження. Аргументували тим, що переживають за довкілля. Тому питання відклали на деякий час.

 

До школи – на автобусі

З 4 грудня цього року розпочався безкоштовний підвіз школярів Володимирця до навчальних закладів. Перевезення здійснюється за раніше діючим графіком: 07.20 год. – вул. Лісова поляна («БАМ»)–ЗОШ № 1–колегіум, 07.40 год. – «молокозавод»–ЗОШ № 1–колегіум. Перевезення здійснюється в рамках програми «Шкільний автобус», що діє вже упродовж декількох останніх років та повністю фінансується Володимирецькою селищною радою, хоча Володимирецька селищна рада офіційно ніякого стосунку до того не має. На реалізацію програми у 2017 році в селищному бюджеті передбачено близько 50 тис. грн. Підвіз учнів здійснюється протягом всього зимового періоду.

 

У Довговолі стане більше світла

Питання про електрифікацію нових вулиць у Довговолі зрушило з місця. Наразі йдуть переговори між місцевою владою, громадою та працівниками РЕМу. Відомо, що навіть заселили спеціалістів, які мають виконувати необхідні роботи.

 

Гарбузи в пошані

Гарбузи з кожним роком все більше входить в структуру посівів у нашому районі. Таку любов вони заслужили хорошою ціною на … своє насіння. Від 37 до 50-ти гривень за кілограм висушених зернят платили закупівельники з Білорусі та Волині. – Цього року і ми з чоловіком (пенсіонери) на двох сотках посіяли гарбузи, ще «маминої «селекції». Непогано вродили, – розповідає володимирчанка Олена Є. – Зібрали і згодували їх свиням, гусям, курям. А за насіння взяли 780 гривень. Це як знахідка. Є люди, які вже третій рік спеціалізуються на вирощуванні гарбузів. Вони картоплю не садять, а все поле займають бахчею, то заробили по 2-3 тисячі гривень. Через що гарбузи в пошані.

 

Годівничка

Вже котрий рік учні Володимирецького районного колегіуму беруть активну участь у Всеукраїнській акції «Годівничка». Учні разом зі своїми батьками завчасно потурбувалися про затишні годівнички для птахів, які розвісили на деревах під шкільними вікнами. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Діти сподіваються, що вони сподобаються пташкам, які стануть частими гостями цих годівничок.

 

Рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки

Цього року на території Володимирецького району вже зареєстровано 77 пожеж, якими нанесено прямих збитків на суму понад 4,7 млн. грн. Вогнем знищено або пошкоджено 81 будівлю та споруду (з них 31 житловий будинок), 5 одиниць техніки. На пожежах було виявлено 4 загиблих громадян. Майже всі пожежі сталися в житловому секторі. Зважаючи на вкрай невтішну статистику, Служба порятунку Володимиреччини вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті: використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі; дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення; не паліть у ліжку; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Також не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 101 гостей на сайті