Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДень Гідності та Свободи у Володимирці (+фото)

День Гідності та Свободи у Володимирці (+фото)

( 0 Votes )

21 листопада на площі Єдності зібралися жителі Володимирця для відзначення четвертої річниці подій на Майдані, які між людей почали називатися Революцією Гідності, та вшанування пам’яті тих, хто загинув у боротьбі останніх років за державність України і гідність українців.

Ведуча заходу Марія Дукач зі сцени, що стала імпровізованим Майданом, нагадала присутнім перебіг подій в центрі Києва восени 2013 року – з чого все починалось і в що вилилось.

Виступили голова РДА Володимир Хоружий, заступник голови райради Володимир Савонік, військовий капелан Микола Юрах. У своїх промовах вони зійшлися на думці, що Революція Гідності стала революцією молоді і для молоді. І що нинішнє підростаюче покоління має навчитися «тримати планку», аби виправдати сенс тисячі смертей на Майдані і після нього, аби підтримати принципи тих, хто стояв на Майдані до кінця і змінив історію України та сусідніх держав, хто довів усьому світу, що таке гідність. Адже свою державність ми творимо самі.

Учасник подій на Майдані Олександр Бобрик розповів, що відбувалось у самому Володимирці під час революційних подій 2013-2014 років.

 В ході заходу вшанували хвилиною мовчання наших земляків, загиблих Героїв Володимиреччини: Володимира Шеляга (с.Хиночі), Миколу Курина (с.Іванчі), Миколу Яйченю (с.М.Жолудськ), Максима Турика (м.Вараш), Сергія Тарасюка (м. Вараш).

А наприкінці заходу жителі селища поставили лампадки із запаленими свічками до атрибутів імпровізованого Майдану.

Відзначення Дня Гідності закінчилося вечором-реквіємом у Будинку культури під супровід відеозаписів подій Майдану 2013-2014 років.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Олена СТЕЛЬМАЩУК.

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті