Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці розпочав роботу Uprise Centre (+фото)

У Володимирці розпочав роботу Uprise Centre (+фото)

( 1 Vote )

Коли вчитися цікаво та комфортно, то й результати навчання позитивні та видні. А коли те, що вивчаєш, не просто теорія, то хто зна, чи не працюватиме освітня інвестиція на вас?

Вже з місяць, як у Володимирці розпочав свою роботу Uprise Centre – майданчик альтернативної освіти для тих, хто хоче йти в ногу із вимогами сучасного світу. «Давайте зростати разом! Ваші можливості безмежні…» - за таким принципом тут працюють.

Найбільше уваги тут приділяють вивченню англійської, бо куди ж сьогодні без неї? Осилити найпоширенішу мову світу тут можуть зовсім маленькі дошкільнята, школярі різного віку і навіть дорослі. Звісно, тут якісно підготують старшокласників до ЗНО. Для цього в Uprise Centre створені усі умови: комфортна навчальна зала, аудіовізуальна система, ігровий куточок для малюків тощо. Навчання відбувається на базі підручників британських видавництв та проходить у невеликих групах. Тому кожна дитина чи дорослий активно задіяні у процесі навчання. В Uprise Centre немає страшних для багатьох оцінок чи контрольних, бо тут навчають любити вчитися  та відкривати для себе нові горизонти. А ваші дітки з допомогою ігрових технологій та цікавих творчих завдань вже за кілька занять тішитимуть своїми маленькими перемогами у вивченні англійської!

Також Uprise Centre розвиває творчі здібності. Тут дітки та дорослі зможуть вивчити оригінальні творчі напрямки сучасного мистецтва, виготовити своїми руками креативні речі та просто гарно провести час у затишній дружній атмосфері.

У планах освітнього центру відкрити напрямок логічного мислення та поглибленого вивчення математики для дітей, основ програмування для діток та програмування для дорослих, а ще – Art School. Створений як вільний майданчик якісної альтернативної освіти, Uprise Centre гарантує цікаве та продуктивне навчання у комфортних умовах. Такі центри вже працюють у багатьох куточках Рівненщини та мають позитивні відгуки.

 
 
 
 
 

 

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (096) 294 56 31 та (050) 557 02 24.

Поспішайте, доки ваше місце у творчій навчальній групі не зайняв хтось інший! 

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 08.11.2017, 15:55
Всі гарно описали, та немає найголовнішого - адреси)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 08.11.2017, 16:18
Володимирець, вул Соборна, приміщення "Чилі", 3-ій поверх (зі сходів - наліво) :roll:
Відповісти
 
 
+7 # Містер Бін 10.11.2017, 11:38
Заробляння грошей на батьківських амбіціях :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 25.03.2018, 12:12
А яка ціна? Це важливо.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 67 гостей на сайті