Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКонкурс осінній ярмарок у Сопачеві (+фото)

Конкурс осінній ярмарок у Сопачеві (+фото)

( 1 Vote )

 

А, веселий осінній ярмарок, кличе осінь на гостини до Сопачівської родини.

З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було…

Одні їхали щоб продати, інші щоб купувати і обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці, проводяться народні ігри. То ж на тому тижні в Сопачівському НВК відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий коравай, доробки з овочів та фруктів, ипічка,  смаколики та ін.. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. З захватом діти продавали та купували, були справжніми продавцями осіннього ярмарку. Одягнені в українські костюми з корзинками та відеречками, з гаманцями в руках вони по дорослому торгувалися, скуплялися, чого тут тільки не було.

 

 

На доброму ярмарку всі побували, одні продавали, інші купували, співали, сміялись та ще й танцювали

Від щирого серця дякуємо всім учасникам, які виставили на продаж чудові товари, виручені кошти з яких будуть направлені дитям, що потребують допомоги. 

Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб в кожну оселю завітала пісня і гарний настрій!

Сопачівський  НВК

 

Коментарі   

 
+2 # Василь 05.11.2017, 15:56
В редакцї вже нема коректора? Гарне свято, але допис - суцільна орфоргафічна помилка.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті