Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПолиці – не Рафалівка: і зустріли, й допомогли (+фото)

Полиці – не Рафалівка: і зустріли, й допомогли (+фото)

( 0 Votes )

22 жовтня до Полицької ЗОШ з благодійною акцією завітали володимирецькі волонтери. Богдан Шершень та Олег Мозуль влаштували для жителів села виставку відпрацьованої зброї і техніки, деактивованих снарядів та гільз.

Будучи учасниками бойових дій, на собі відчувши «комфорт» зони АТО, з присутніми вони ділилися власними спогадами та враженнями. Розказали і про привезену зброю. А відтак у виконанні Миколи Юраха прозвучали пісні, виступили й вихованці школи…

Цей захід був спрямований на благодійний збір коштів для потреб солдатів, які перебувають на конфліктній території Сходу України. Упродовж зустрічі скринька зібрала понад півтори тисячі гривень благодійних пожертв.

– Ініціатором нашого приїзду стала сама школа. На відміну від Рафалівки, тут нас зустріли значно тепліше. І не дивно: у Полицях проживають близько 30 учасників бойових дій. Дуже приємно було бачити всіх учасників зустрічі. Вони небайдуже ставляться до нашої роботи, як можуть, так і підтримують разом із нами нинішніх оборонців України. Серед жителів району вже завершується організована Володимирецькою РДА благодійна акція по збору продуктів харчування. Усе, що зберемо, наприкінці жовтня повеземо солдатам. І «передачка» наша цього разу буде гуманітарно-капеланською – для підтримки і солдатів у зоні АТО, і дітей на прифронтовій території, – діляться враженнями волонтери.

Кошти, зібрані у Полицькій школі, підуть на оплату пального. Тож принагідно згадаємо озвучений волонтерами невтішний факт: на пальне в обидва кінці, якщо їхати невеликим бусом, витрачається більше 5000 гривень. Цього разу гуманітарну допомогу везтимуть великою семитонною фурою, тому й пального витратиться вдвічі більше –  віднедавна воно відчутно подорожчало…

Якщо ви ще не встигли на приймальний пункт із продуктами, медпрепаратами, вітамінами, миючими засобами, інструментами, запчастинами, консервацією, пальним, але маєте таке бажання, – звертайтеся, будь ласка, до Ветеранської спілки учасників АТО та захисників Вітчизни.

 

 

Олена СТЕЛЬМАЩУК.

Фото з архіву М.Юраха

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті