Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОперації без розрізів – тепер у райцентрі (+фото)

Операції без розрізів – тепер у райцентрі (+фото)

( 0 Votes )

 

 

 

Володимирецька ЦРЛ за сприяння селищної ради придбала нове ендоскопічне обладнання.

  У центральній районній лікарні – неабияка радість. А все тому, що тепер у переліку найсучаснішого обладнання, яким можна скористатися у Володимирці, є ще одне – резектоскоп. Це прилад, який дозволяє проводити урологічні та гінекологічні операції з допомогою малоінвазивної технології – без розрізів. Таке необхідне обладнання коштувало лікарні трохи більше 210 тисяч гривень, 100 з яких виділила селищна рада, решту ж додали з власне лікарняних заощаджень за рахунок благодійних внесків.

– Ми дуже тішимося тим, що тепер матимемо змогу допомагати пацієнтам з допомогою такого сучасного обладнання, – розповідає заступник головного лікаря з лікувальної роботи Володимирецької ЦРЛ, депутат облради Юрій Білик. – Придбаний нами потужний резектоскоп підходить до лапароскопічної стійки, яка в нас уже є. Такий, до речі, є лише в обласній лікарні та у нас, тож ми вдячні селищній раді Володимирця за те, що підтримала нас та виділила кошти.

Ми успішно використовуємо дану методику більше 5 років, але попередній резектоскоп, що був подарований благодійним фондом Матківських, вже застарів, змінні запчастини до нього вже неможливо придбати. Тому й постало питання про придбання нового. Сподіваємось, що у недалекому майбутньому матимемо повний комплект малоінвазивного обладнання та станемо регіональним центром малоінвазивної хірургії.

До слова, для того, аби працювати на такому обладнанні, необхідно пройти спеціальне навчання. У Володимирецькій ЦРЛ практику роботи з таким приладом мають лікар-уролог Юрій Білик та лікар-гінеколог Сергій Буравський. Тож ці лікарі точно знають ціну такого обладнання у допомозі пацієнтам.

 

 

Вікторія Черпак.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 78 гостей на сайті