Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці побільшає тротуарів (+фото)

У Володимирці побільшає тротуарів (+фото)

( 2 Votes )

Тепер володимирчанам буде зручніше та безпечніше ходити вулицями свого селища, адже у Володимирці побільшало тротуарів.  Наразі триває будівництво тротуару по вулиці Чорновола (від вул. Поштова до Грушевського).

Роботи виконують володимирецькі підрядники – ТОВ «Регіон теплопостачання», директором якої є Василь Гладиш. Окрім будівництва тротуарів, фірма, яка була створена у 2012 році, надає також послуги по виробництву та транспортуванню теплоенергії.

 – Наша фірма вже три роки займається будівництвом тротуарів. Попередньо ми виконували будівельні роботи по вул. Поштовій (від вул. Чорновола до вул. Шевченка). Зараз працюємо по вулиці Чорновола (від вул. Поштової і до вул. Грушевського), на ділянці протяжністю 500 м2. Вартість робіт становить 311 тис. 436 гривень.

 Також уже укладено договір на будівництво ще одного тротуару по вул. Сагайдачного (від вул. Грушевського до вул. Дубина), вартість будівельних робіт якого становить 381 тис. 219 гривень. Два останніх тротуари ми повинні зробити до 1 серпня. Хоча я думаю, що якщо все буде гаразд із матеріалами, і погода сприятиме для роботи, наші працівники закінчать укладання раніше вказаного в договорі терміну, – розповів Василь Гладиш.

Замовником робіт є селищна рада. Її голова Олександр Осмолович зазначає, що усі роботи перевіряються.

– Робота триває.  По вулиці Поштовій були окремі зауваження до працівників, однак їх вже усунули. Нагляд за роботами по укладанню тротуарів здійснює інспектор з технічного нагляду Валентина Крупко. На сьогоднішній день проблем із облаштуванням тротуарів немає, – запевнив голова селищної ради. 

 
 

 

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 24.06.2017, 09:21
Олександер Григорович коли вже розберетеся з каналізацією на аеродромі, а то гроші втюхали, толку нуль, два калікі вже пів року щось там доробляють, качать, викачують - офігенні підрядчики.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті