Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПластовий табір "Воронки – 2017" (+фото)

Пластовий табір "Воронки – 2017" (+фото)

( 0 Votes )

 

З 8 по 11 червня 2017 року учні колегіуму члени пластового гуртка (рій «Чорні лелеки») стали учасниками табору для новацтва «Воронки – 2017», який працював на території бази відпочинку Володимирецького районного колегіуму «Вулик» у с. Воронки під керівництвом заступника директора з виховної роботи О.В. Приходько.

 «Чорні лелеки» приїхали на острів, щоб віднайти скарби, які були заховані на терені. Але на острів навідалися пірати (юнацький гурток «Соколи»), які теж мріяли заволодіти скарбами. Шлях до них був відомий лише новакам, які, виконуючи різні завдання, здобували винагороду – піастри. Для цього учасники гри розділилися на менші рої («Повелителі Говерли», «Шукачі Скарбів», «Хоробрі туристи» та «Лісові чорти»). Пірати намагалися захопити новацтво в полон, але дружба та підтримка завжди виручала дітей. 

 Увечері на першому вогнику піратам так сподобалися пластові пісні та обряди, що вони вирішили потоваришувати з «Чорними лелеками» і сприяти пошукам скарбів. Таборова пошта, купання, їжа, приготовлена на вогні, ігри («Обійми», «Едж», «Таємний друг») ще більше сприяли дружбі на острові.

 Теренова гра, майстерки, змаг «Навколо озера», квест «Воронківська Стежа», водні змагання на байдарках, Веселий футбол, Піратобол привели шукачів до омріяних скарбів. 

 Життя у пластовому таборі нелегке і відповідальне. За чотири дні «Чорні лелеки» наймолодші учасники нинішнього пластового збору незважаючи на труднощі, «вижили» на острові, повчилися куховаренню, стали більш самозарадними. 13 новаків склали новацьку обіцянку.

 Було обрано Першунку табору Діану Тимошевич та Першуна табору Дмитра Римарчука, які здобули найбільше піастрів. Рій «Хоробрі туристи» стали кращим роєм за підсумками всіх днів. Лише переможцям було довірено закопати частину скарбів на острові, щоб він не втратив своєї чарівної сили.

Щиро дякуємо директору Володимирецького колегіуму Анатолію Федоровичу Остапенку за підтримку пластової ідеї. А також батькам, які долучилися до спільної справи: нашому коку Олені Кривко за смачні страви, нашому «лікарю Лівсі» Софії Тарасовій за гутірку з ПМД, пірату Сашку Шамі за ідею, співпереживання, організацію та проведені змаги. 

 Окрема подяка директору Воронківської школи Аркадію Івановичу Тарасюку за підвіз води на базу, нашим спонсорам ФОП Валентині Петрівні Парейко (магазин «Літера») за надані канцтовари для роботи. А також майору поліції Олександру Мариначу та майору поліції Олександру Собчуку за те, що оберігали наш спокій.

 Таборові дні пролетіли швидко, але спогади залишаться надовго, здобутий досвід допоможе у житті, а дружба, перевірена труднощами пластових випробувань, стане міцнішою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комендант табору Оксана Приходько.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 36 гостей на сайті