Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці покрали щойно висаджені квіти (+фото)

У Володимирці покрали щойно висаджені квіти (+фото)

( 1 Vote )

 

Для когось квіти буденна краса, а для когось – справа усього життя, яку одні поважають, а інші – знешкоджують. Мова йде про квітники на площі селища та братському кладовищі.

Ще не встигли клумби розквітнути, як по них поїздили-потопталися, а подекуди й взагалі рослини покрали.

І це далеко не поодинокі випадки. Голова Володимирецької селищної ради Олександр Осмолович зазначає, що такі варварські вчинки трапляються щороку. Проте за останні два роки вандалізм у центрі селища значно зріс.

Найбільше біда в тому, що винних досі не знайдено. А безкарність злочинців, певна бездіяльність селищної влади, яка лише бідкається і безсило розводить руками, якраз і породжують подібні випадки злісного хуліганства.

Замкнуте коло: ми закриваємо очі на такі витівки, а вони ростуть у геометричній прогресії…

Попри звернення озеленювачів до совісті наших співгромадян, вандали вкотре познущалися над квітниками. На братському кладовищі днями таки вкрали більше 20 саджанців сульфіній та петуній. Це ж які треба мати моральні цінності в житті, щоб йти красти квіти на братську могилу?

Сумна картина і на квітнику, який знаходиться на площі. Там хулігани мотоциклом вимальовували круги прямо на квітнику. Ніна Мозуль, яка висаджувала квіти, плачучи зізнається, що не очікувала від людей такої жорстокості…

Куди ідемо, людоньки?..

 
 
 

 

Вл.інф.

 

Коментарі   

 
+52 # Name 03.05.2017, 11:25
Таких дебілів треба ловити і прив'язувати там на місці до стовпа на день-щоб люди дивилися на них.
Відповісти
 
 
+59 # Гість 03.05.2017, 12:16
Коли та поліція нарешті хоч якийсь порядок на площі наведе? Організуйте якесь патрулювання, охорону громадського порядку хоча б в центрі районного центру! А то все це прямо під відділком поліції робиться (під носом). Зупиніть вже нарешті це хуліганство!
Відповісти
 
 
+26 # Гість 03.05.2017, 14:16
Сумно дивитись на таке і читати про те , що коять люди...Для чого ті квіти здобуті таким шляхом? Хіба що для сорому... Але ж куди дивиться поліція? Просто підносом хуліганять...А що ж тоді коїться подалі, в дальших селах?
Відповісти
 
 
+40 # Гість 03.05.2017, 15:51
Ця полиция взагали ничого не робить, на центри як приходить вечир не можна перейти спокоийно дорогу литають як навижени. А це [ЦЕНЗУРА] що по клумбам ганяе повинен видповисти. Вже давно потрибно щоб в центри були камери видеонагляду, якщо бракуе штату полиции. Осмолович О.Г визьмить на розгляд цього питання!
Відповісти
 
 
+21 # Гість 03.05.2017, 19:37
А в неділю буде схід села - давайте прийдемо і спитаемо у голови про всі питання,які нас турбують! ;-)
Відповісти
 
 
+15 # Siegfried 04.05.2017, 05:52
А може людям самим організувати "Молотово-кокле льні" бригади і заходитись "вичищати" ці "Авгієві конюшні"?
Відповісти
 
 
+14 # Гість 03.05.2017, 18:50
Це наплювательське відношення влади будь яких рівнів до всього, що відбувається. Вони отримали заробітну плату і їх нічого більше не хвилює. Вони самі собі ставлять палки в колеса. Якби хотіли навести порядок, то навели б! Ви 35-40 років назад таке бачили щоб творилось? ТО робіть висновки!
Відповісти
 
 
+24 # Гість 03.05.2017, 20:40
А хто ж це робить? Тож не інопланетяни... А наші сусіди, родичі, знайомі то чому чекати щоб хтось зробив. Треба не мовчати а всім разом захищати спокій свого селища не чекайте "дядька" з палицею, давайте робити добро разом. Не будьте байдужі, наше завтра залежить від Нас сьогодні.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 04.05.2017, 14:59
Будь-які реформи у країні мягкою і доброю рукою не робляться,тим більше сьогодні, у нас, в Україні. Зараз, як ніколи інше, іменно він ("дядько") з палицею і потрібний, бо народ на очах дичавіє, котиться у пропасть. Спочатку треба усіх "вилікувати" від Європи, зупинитись і добре подумати, чи туди ми йдемо.
Відповісти
 
 
+2 # Flover 05.05.2017, 22:22
Німця з гумою? Зігфріде, це я не про Вас, єслі шо. :P
Відповісти
 
 
+5 # Flover 04.05.2017, 16:48
Як каже Зігфрід:"Ахтунг ! Шикуйся, рівняйся, струнко! До жбурляння коктейлів Молотова готуйсь... кидай!" :lol: :P
Відповісти
 
 
+13 # Гість 04.05.2017, 21:43
камери - хороша штука, а ще у хорошій якості :roll: Встановили і після чергового вандалізму, дані відеоролики закидайте у ютуб, хг. Нехай "інопланетні істоти", які таке роблять, набирають популярність, а там громадяни і односельчани таким самі влаштують самосуд. Успіхів) Правда - це вищої міри трусість, таке робити. Воно, те що зробило таке із клумбами, надіюсь прочитає це, знай, ти жалкий, трусливий пес. Рано чи пізно, тобі хтось зверне ніс у другу сторону. Правда і на Донбасі такі пси не потрібні для відстрілу, а шкода. Жінку-квітникар ку шкода, тримайтеся, ми усі з Вами!
Відповісти