Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДуховенство Поліської єпархії зібралось в Довговолі (+фото)

Духовенство Поліської єпархії зібралось в Довговолі (+фото)

( 2 Votes )

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію з нагоди храмового свята.

Слід зазначити, що на архієрейське богослужіння зібралось чисельне духовенство Поліської єпархії, котре разом зі своїм архіпастирем підносили свої молитви за мир в Українській Державі та довголіття її людей.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав духовенство та парафіян з храмовим святом на честь Світлого Христового Воскресіння.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

 
 
 
 

 

Джерело: САРНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 02.05.2017, 16:45
Бізнесмени зібрались!
Відповісти
 
 
+24 # гість 02.05.2017, 20:17
По бізнесу їм до штундівських просвітерів ще далеко і не видно!!!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.05.2017, 09:25
"Руський мир" на Поліссі.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.05.2017, 22:46
ахах, смішите з коментами народ :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.05.2017, 23:08
колись тітка мені розповідала, що після завершення служінь у храмі, до неї приходить благодать, на що їй відповів, що це ладан, в димі якого міститься ацетат інценсолу, який володіє антидепресивною дією, хг. А так, моляться собі віруючі то хай моляться, вони ж зла не роблять і нікого ні до чого не змушують, навіщо їх осуджувати, на те є вища сила, хай вона і робить висновки) Неважливо яка конфесія, у нас в країні згідно Конституції - свобода віросповідання, ніхто ні дочого нікого не змушує, ну якщо звісно не брати до уваги радикальний іслам, проте ми не в Сирії і т.д., ми в Україні) Враховуючи те, що я агностик, навіть не знаю, що робив би опинившись на ісламських землях, де мене змушували б до шаріатських норм, скоріше за все, подавав би вигляд, щоб від мене відчепилися чи не грохнули б і при першій можливості утік би від них :lol: Там же ж такі зомбакі..., як у пн. Кореї, проте у них взагалі без релігії, у них своя вища сила :o
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті