Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДуховенство Поліської єпархії зібралось в Довговолі (+фото)

Духовенство Поліської єпархії зібралось в Довговолі (+фото)

( 2 Votes )

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію з нагоди храмового свята.

Слід зазначити, що на архієрейське богослужіння зібралось чисельне духовенство Поліської єпархії, котре разом зі своїм архіпастирем підносили свої молитви за мир в Українській Державі та довголіття її людей.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав духовенство та парафіян з храмовим святом на честь Світлого Христового Воскресіння.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

 
 
 
 

 

Джерело: САРНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 02.05.2017, 15:45
Бізнесмени зібрались!
Відповісти
 
 
+24 # гість 02.05.2017, 19:17
По бізнесу їм до штундівських просвітерів ще далеко і не видно!!!!!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.05.2017, 08:25
"Руський мир" на Поліссі.
Відповісти