Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКвіти пам'яті на братській могилі (+фото)

Квіти пам'яті на братській могилі (+фото)

( 1 Vote )

«Трудилися без обіду» – з добрим поглядом, заглядаючи у вічі розповідає квітникарка КП «Аква» Ніна Мозуль.

Це одна із тих озеленювачів, які вирощують нам рукотворну красу і доглядають за нею в центрі селища. Поруч трудяться ще дві жіночки – Надія Богдан та Людмила Вашко.

Сьогодні, 28 квітня вони озеленювали територію на братському кладовищі. Робота тут кипить: спочатку посадили різнокольорові петунії, а потім красиві сульфінії. Кажуть, що дуже люблять квіти, а тому охоче за ними доглядають. От тільки бідкаються, чи не дарма.

– Ми вкладаємо у ці прекрасні квіти свій труд, свою душу. Шкода, якщо завтра хтось прийде і їх повириває. Це ж не просто посадив і забув – скільки догляду потрібно за цією рослинкою, аби вона росла і квітла! Щоразу після висадки два тижні ходжу із своєю сім'єю поливаю, бо рослинці треба вода, а дощ у нас самі бачите, як падає. А 20 відер води принести самій – складно. Тому я сподіваюся, що цього разу вони ростимуть і ніхто над ними не познущається, – з обережною надією розповідає Надія Богдан.

 


 


 

Жінки звертаються до жителів селища, гостей, молоді з проханням хоч трішки цінувати їх труд, не рвати квіти з клумб, і не ходити, не їздити по квітниках. Для когось це просто квітка, маленька беззахисна рослинка – сьогодні є, а завтра нема. А для когось – це копітка праця, живе дитя природи, в яке вкладено стільки душі і старань.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 94 гостей на сайті