Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПозачергова сесія райради: депутат хоче, аби начальник поліції відзвітувався

Позачергова сесія райради: депутат хоче, аби начальник поліції відзвітувався

( 1 Vote )

 

Минулої п’ятниці 7 квітня відбулося засідання дванадцятої позачергової сесії районної ради.

На сесію з'явилося 27 депутатів із 34. На сесії було розглянуто 11 питань.

Серед інших розглянули питання, що стосуються матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення; охорони навколишнього природного середовища; енергоефективності; районної програми запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння в період на 2017-2021 роки. Також депутати розглянули питання про внесення змін до рішення  районної ради №133 «Про районну комплексну цільову програму надання пільг окремим категоріям населення Володимирецького району на 2016-2018 роки».

Окремо розглянули й звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України та Кабміну щодо повернення залишків коштів субвенції з державного бюджету за минулий рік по Володимирецькому районі на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. До пріоритетних соціально значимих об’єктів, зокрема, належить й будівництво Озерецької ЗОШ.


 

У «Різному» один з депутатів підняв питання щодо звітування начальника Володимирецького відділення поліції про стан боротьби із злочинністю. На думку депутата, злочини на сьогоднішній день реєструються – це можна побачити на сторінках нашої газети, а ось якими є подальше розслідування окремих кримінальних справ – невідомо.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+4 # Гіcть 10.04.2017, 18:35
Не тільки дупатат і й голова сказав нема проблем.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 48 гостей і 1 користувач на сайті