Авторизація

HomeНовиниВ Районі"З Україною в серці" (+фото)

"З Україною в серці" (+фото)

( 2 Votes )

20 лютого до Дня памяті Героїв Небесної Сотні у нашій школі було проведено зустріч з учасниками АТО  під назвою «З Україною в серці».

Маленькі другокласники на чолі з класним керівником Ошурко М.С. виступали у ролі організаторів свята. Їх помічниками були учні 6 класу. Щирі виступи з уст дітей, проникливі слова пісні у виконанні учениці 8 класу Пампушик Анни  не залишили байдужим нікого.

На зустріч з учнями прийшли учасники АТО, жителі нашого села: Сриберко П.П., Новаковський О.С., Морозов М. В., Денисюк О.В. З батьківською любов՚ю, поєднаною з чоловічою стриманою проникливістю, звучали настанови мужніх наших односельчан - учасників АТО молодому поколінню. Захоплення, насторогу,  в учнів викликав справжній 30-ти кілограмовий бронежилет та каска Денисюка Олега, які він приніс, щоб продемонструвати  учням школи.

Вражаючими були миттєвості, коли школярі, торкнувшись або примірявши їх, відразу серйознішали, відчувши на своїх плечах весь тягар та відповідальність, що покладені сьогодні на наших мужніх захисників миру в Україні. Спостерігаючи за проведенням таких заходів, за емоціями, які переживають і учасники, і відвідувачі, вкотре переконуєшся, що Україна- це країна волелюбних щирих патріотів. І виховання патріотизму, гордості за свою землю, її мужніх синів-захисників бере початок від школи, сім՚ї, односельчан.

 
 
 

Педагог-організатор Заболоттівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бедик Г.М.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 32 гостей на сайті