Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРДА наполягає на дотриманні перевізниками домовленостей про ціну у 65 копійок за кілометр

РДА наполягає на дотриманні перевізниками домовленостей про ціну у 65 копійок за кілометр

( 2 Votes )

18 січня у приміщенні райдержадміністрації відбулася зустріч із підприємцями району, які здійснюють пасажирські перевезення. Говорили про ціни у маршрутках, аби визначитися із показником ціни, на який орієнтуватись жителям Володимиреччини, та хоч трохи послабити соціальну напругу.

Справа у тому, що на різних рейсах до тих самих населених пунктів ціна на проїзд відрізнялася, та проти анонсованих областю тарифів у 65 копійок за пасажиро-кілометр на приміських маршрутах і 60 копійок за пасажиро-кілометр на міжміських маршрутах була вищою на понад 40%.

Днем раніше подібна нарада відбулася у Рівненській ОДА. Тож перший заступник голови РДА Анатолй Рижий запропонував перевізникам пояснити механізм цінової політики.

Перевізники говорили про підвищення міні малки та вдвічі більші податкові збори, про здорожчання запчастин та неможливість покупки нових автобусів для комфорту тих же пасажирів у майбутньому при минулих тарифах. Йшлося і про невигідні рейси – на які в одну сторону автобус їде порожнім, та, звичайно, погані дороги. Анатолій Рижий відзначив, що розуміє перевізників з одного боку, але й розуміє невдоволення пасажирів з іншого, бо ж на райдержадміністрацію з початку тижня йдуть скарги щодо неаргументованого підвищення цін на проїзд. Врахувавши усі чинники, перевізники пропонують тариф у 80 копійок за пасажиро-кілометр, на основі чого і формуватиметься ціна за квиток на Володимиреччині. Проте райдержадміністрація все ж наполягає на дотриманні перевізниками домовленостей, озвучених на нараді при ОДА.

Нагадаємо, що з 2015 року законодавчі норми дозволяють перевізникам не погоджувати з органами влади тарифи на приміських і міжміських маршрутах (постанова №240 від 25 березня 2015 року “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. №1548”).

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 48 гостей на сайті