Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАвтодорогу Рудка-Більська Воля пообіцяли відремонтувати

Автодорогу Рудка-Більська Воля пообіцяли відремонтувати

( 2 Votes )

 

На запит депутата Рівненської обласної ради Петра Мартинюка щодо ремонту дороги Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці від Служби автомобільних доріг у Рівненській області у грудні 2016 року прийшла обнадійлива відповідь.

Зокрема, начальник Служби Петро Удовиченко повідомляє:

«Шановний Петре Степановичу!

Службою автомобільних доріг розглянуто ваш запит щодо ремонту дороги Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці. У запиті йдеться про ремонт територіальної дороги державного значення Т-18-08 Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці між селами Борове та Рудка продовж 12 км.

Ділянка зазначеної дороги може бути відремонтована лише в ході проведення поточного середнього ремонту, вартість якого складе не менше 36 млн. грн. За попередніми прогнозами Укравтодору фінансування поточного середнього ремонту територіальних доріг у 2017 році буде вкрай обмеженим.

Незважаючи на вищезазначене, Служба автомобільних доріг включить ділянку дороги Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці, км 42+300 – км 45+300 (Рудка-Більська Воля, кошторисна вартість 8,3 млн.грн.) до переліку об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік і подасть його на узгодження до Державного агентства автомобільних доріг України.

В будь-якому випадку Служба автомобільних доріг за рахунок коштів, які будуть виділені на експлуатаційне утримання доріг державного значення, буде робити все можливе, щоб забезпечити проїзд на вказаних ділянках доріг».

Ремонт найаварійнішої ділянки протяжністю 3,2 км в селі Рудка погоджено і на рівні першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського.

А за словами начальника філії «Володимирецький райавтодоро» Миколи Жмурики, за результатами дефектних актів капітальний ремонт заплановано також і на ділянці автодороги Володимирець – Великі Телковичі в районі села Зелене загальною протяжністю 3 км 500 метрів.

Вл.інф.

Ілюстрація з мережі Internet

 

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 11.01.2017, 19:20
Гіршоі дороги як до Білого озера я ще не бачив...це жах
Відповісти
 
 
+3 # Гість 28.02.2017, 14:03
Біле озеро займає третє місце серед рекреаційних озер України після Синевир і Шацьких озер. І тут хочеця "подякувати" районній зраді за те як вона дбає про розвиток цього регіону!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 106 гостей на сайті