Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Великих Цепцевичах підприємець незаконно привласнив 800 гектарів землі

У Великих Цепцевичах підприємець незаконно привласнив 800 гектарів землі

( 0 Votes )

 

Понад 800 гектарів землі на території Великоцепцевицької сільської ради Володимирецького району прокуратура повернула у власність держави.

Попередньо представники влади встановили, що землі вартують більше 26 мільйонів гривень.

З якою метою керівник приватного підприємства їх взяв у оренду і чи добував там щось – у прокуратурі Рівненської області не уточнюють.

Рівненський апеляційний господарський суд задовольнив вимогу обласної прокуратури та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки, оскільки при його укладенні між місцевою владою та приватним підприємством не провели грошову оцінку земель. А це є порушенням законодавства.

Джерело: ОГО

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+25 # Ангел 28.12.2016, 11:36
"Підприємець незаконно придвласнив 800 гектарів землі". Який поганий підприємець, коли вже ці підприємці перестануть нас обдирати.
Вам самим не смішно від цієї фігні?
Писати правду слабо? А правда в тому, що місцева влада отримала хабар і обходячи всі закони оформила договір оренди. Що за гроші наші депутати підпишуть що завгодно, відберуть і у вдови, і в немовляти.
І парадокс, вони знають, що їм за це нічого не буде.
Такі статті треба писати, але їх не напишуть, бо журналістам "прислуживать не тошно".
Відповісти
 
 
-12 # xosяin 28.12.2016, 15:54
Тож вам не треба прислужувати, візьміть та й напишіть. Сьогодні кожен може бути громадянським журналістом. А ви, до всього, ще й свідомий громадянгин. Вам і карти в руки: агрументовано, з неоспоримими фактами і документальними свідченнями
Відповісти
 
 
+18 # Ангел 29.12.2016, 09:15
От через таких Xosяin ми так і живем. Самі напишіть статті, самі навчіть дітей, самі полікуйте рідних, самі все самі, тільки податки сплатіть на наше утримання і не смійте зауважень робити. Все самі, хто що урве собі. От і рвуть всі. Як вовки. От і маємо не країну, а вовчу зграю. Слабого загризем, сильного не тронем.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 29.12.2016, 10:50
А що ж тут такого? Ми всі за клавіатурою такі мудрі, що аж самим страшно! Якщо мудрі - то йдіть у владу і забезпечуйте всім всіх і вся. Але не рвіть і не крадьте. А ми з дивана подивимось.
Відповісти
 
 
+9 # Ангел 30.12.2016, 12:04
"Якщо мудрі - то йдіть у владу" :lol: :lol: :lol: Так чиє місце у владі мені з 1 січня зайняти? Хто звільнить мені? А то там все одні династії, спочатку батьки комуністи, тепер онуки піонери і жовтенята. Так що "чужие там не ходят"
Відповісти
 
 
+3 # Гість 30.12.2016, 18:50
Що_значить "чиє місце"? Своє! Йдіть на вибори. Згідно з Конституцією розробіть програму діяльності, переконайте виборців, що кращого від вас не буде. Вони проголосують, вас виберуть і працюйте. Прапор вам в руки! Але не крадьте і не рвіть! Бо з*їмо! А може й так в будь-якому випадку з*їмо.
Відповісти
 
 
-3 # Сергій СКІБЧИК 30.12.2016, 21:36
Диванний патріотизм. "Я така вся хороша, хочу бути президентом. Ну возьмите меня!" Чому ви вважаєте, що хтось вам щось має дати? Ідіть в депутати як представник громади, докажіть, що достойні більшого - і тоді може вам громада повірить і довірити управляти собою. Чи з дивана легше когось поливати брудом, аніж дозволити щоб себе кохану критикували?
Відповісти
 
 
+14 # Гiсть 29.12.2016, 09:15
Так то так. Але суттєва різниця між громадським журналістом і професійним в тому, що другим надається законне право на отримання будь-якої інформації, ви захищені від перешкоджання вашій професійній діяльності, вам надаються соціальні гарантії у разі отримання поранення, погроз навіть до родичів журналіста, навіть за пошкодження майна (фотокамери) кримінальна відповідальніст ь, я вже не кажу про те, що у вас кругова підтримка. Якщо хтось викрив журналіста, навіть і справедливо, то за нього вступається вся журналістська рать.

Тому немає чого валити із здорової голови на хвору. Писати замовний (проплачений) матеріал завжди краще, але не забувайте про основне правило Кодексу журналіста: Головний обов'язок журналіста – сприяти забезпеченню права громадян на одержання оперативної інформації.

В пересічної людини такого обов'язку немає.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 28.12.2016, 15:40
Якби ж то була просто земля... На більшості наданих площ (уже тепер раніше!!!) ріс ліс.
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 29.12.2016, 08:35
І я про це ж подумав. Хоча ми не знаємо стовідсотково всієї ситуації. Можливо місцеві чиновники вирішили, якщо землі пустують і занедбуються, то нехай людина обробляє. Все ж якийсь толк буде. Ще й, можливо, і ми від того якусь винагороду матимемо.
А з грамотним юристом не порадилися.
Бачите, якось так воно виходить, що і сам не гам, і другому не дам. У людей стільки паїв, а земля заростає полинами, осотом і березами.
Відповісти
 
 
-1 # Flover 29.12.2016, 19:43
А є ще така фішка? Беруть в оренду землю, сіють те, що не дасть явного приплоду, с т р а х у ю т ь, а потім отримують (і діляться з ким треба)грошима від с т р а х о в к и? Чи це плітки?
Відповісти
 
 
+15 # Ангел 29.12.2016, 09:17
Якби я був тим підприємцем, то подавби в суд за наклеп і розповсюдження завідомо неправдимої інформації. Бо "привласнив" - передбачає отримання у власність, а взяти в оренду - не дає ніяких майнових прав.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 31.12.2016, 19:53
Написано все добре, і коментарі хороші. Але вся ця писанина не про що. А суть доволі проста - взяв чоловік собі задарма в державі 860 га лісу і "господарював" під прикриттям "органів" різних мастей і адміністрацій. Ну вирізав пару сотень га і що там такого, наросте. Зате всі пявки ситі. Коли вже подавлявляться.
Відповісти
 
 
+3 # Ангел 01.01.2017, 13:19
Ви так і не зрозуміли суті, те що підприємець взяв в оренду за безцінь, це одне, він підприємець і не скриває, що для нього прибуток понад усе, біда в тому, що в оренду йому дали депутати, що перед виборами кричали про честь і справедливість , а самі обходячі закон здали в оренду за безцінь.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 01.01.2017, 14:04
Причому тут депутати прокуратура в інтересах держави в особі Рівненської обласної державної адміністрації подала позов до Дочірнього лісогосподарськ ого підприємства "Звіробій", Володимирецької районної державної адміністрації про визнання недійсним договору та повернення земельної ділянки.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 01.01.2017, 18:37
Ааааа, ясно. Тепер коли ліс вирізали, поділили, треба ж нарешті повернути все в правове русло. Повернути землю. Тіпа карманник випатрошив з вкраденого гаманця всі гроші, поділився з кришою, на нього мєнти пазорниє посварилися пальчиком і заставили повернути вкрадене:"Гражд анка, ми зловили злодія. Заберіть ваш кошельок... Чого порожній? А шо, в ньому шось булр? Ми його зловили з полічним, але кошельок був пустим. Забирайте то, шо є, бо й цього не буде. А злодій більше так не буде. Він визнав свою провину."
Відповісти
 
 
+6 # Гість 01.01.2017, 20:20
Все так і є. Однак є велика підозра що замісь одного Бендера готується прихід другого (других) шулерів із такими самими намірами (дещо є ще недорізане та і бурштин місцями лежить). Те що є таке рішення суду честь і хвала.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.01.2017, 02:58
Депутатів в таких випадках ніхто і не питає, в даному випадку районна адміністрація земельну ділянку (ліс) в оренду передала ДЛП "Звіробій" для ведення лісового господарства площею 838,21 га за 2400,0 в рік строком на 25 років. Дата реєстрації 19.09.2005 р. №64 Розпор. РДА №339 від 08.11.2004 р.
Відповісти
 
 
+4 # Ангел 03.01.2017, 10:31
Шановний гість, дякуємо що хоч Ви надали якусь реальну інформацію.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 14.01.2017, 13:01
1. Апеляційну скаргу Першого заступника прокурора Рівненської області задоволити.

2. Рішення господарського суду Рівненської області від 20.10.2016 року у справі № 918/930/16 скасувати.

Прийняти нове рішення.

"Позов задоволити.

Визнати недійсним договір оренди землі від 06.12.2005 року, укладений на виконання доручення Володимирецької районної державної адміністрації між ОСОБА_1 сільською радою та Дочірнім сільськогоспода рським підприємством "Звіробій" від 19.09.2005 року, зареєстрованим у Державному реєстрі земель за № 64 від 19.09.2005 року.

Дочірньому сільськогоспода рському підприємству "Звіробій" повернути Рівненській обласній державній адміністрації земельну ділянку площею 838,21 га, розташовану на території ОСОБА_1 сільської ради Володимирецьког о району, шляхом підписання акту приймання-перед ачі.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 01.01.2017, 12:28
Найголовніше кому ця "кантора", яку так старанно кришували та яка знищує Цепцевицькі ліси належить, -КОХАНА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА Адреса засновника: 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ПУХОВА, будинок 17, квартира 167 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1500.00 МИКОСЯНЧИК МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ Адреса засновника: 34500, Рівненська обл., Сарненський район, місто Сарни, ВУЛИЦЯ СУВОРОВА, будинок 5, квартира 84 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 900.00
ГРЕБЕНЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ Адреса засновника: 34341, Рівненська обл., Володимирецький район, село Великі Цепцевичі, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО , будинок 27 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 600.00
Відповісти
 
 
+7 # Гість 01.01.2017, 12:29
Відомості взяті у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємці в та громадських формувань (далі - ЄДР) здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємці в та громадських формувань». Як видно із сприску ця канторка нічого спільного із інтересами цепцевицької громади ніколи нічого не мала. Статутний фонд 3000 гривень а лісу відкусили (ра[ЦЕНЗУРА] знищили) на 26 лямів. Жах.
Відповісти