Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині лікар отримав службову квартиру (+фото)

На Володимиреччині лікар отримав службову квартиру (+фото)

( 3 Votes )

8 грудня голова райдержадміністрації Володимир Хоружий з рук у руки передав молодому сімейному лікарю Марті Гайдиш, яка працює в Антонівці, ордер на службову квартиру, а голова сільської ради Микола Петрук – ключі від відремонтованого житла.

Тож відтепер у лікарки буде власний 2-кімнатний куточок.


До урочистої події квартиру підготували – поклеїли шпалери, встановили бойлер та сантехніку, пофарбували підлогу. Є грубка, встановлені пластикові вікна. До слова, лікар сама із Хиноч, та вже понад 2 роки працює в Городці та Антонівці, тож доводилося винаймати житло. Цьогоріч у травні Марта Володимирівна скористалась нагодою та прийшла на виїзний прийом громадян головою РДА у селі, розповіла про свою проблему. І ось, минуло трохи  більше півроку – і у відремонтоване житло можна поселятися.

 
 

«Квартира гарна, простора, є гаряча вода, грубка – облаштуємо. Та й до місця роботи рукою подати», - радіє Марта Гайдиш.

«Це радість не лише для лікаря, але й для усієї громади, бо ж нині втримати лікаря-фахівця на селі не так просто», - ділиться своїми думками сільський голова Микола Петрук.

«Власне, це вперше за останні три роки маємо таку практику, - говорить заступник головного лікаря Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Романов. – Але сподіватимемось, що не востаннє, бо ж житло – для лікаря, а лікар – для громади».

Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА

 

Коментарі   

 
-5 # Dr.Haus 09.12.2016, 18:51
А дах, хто ремонтувати буде?
Відповісти
 
 
+15 # Гість 09.12.2016, 20:51
А втримати лікаря-фахівця на селі Володимирець ? Чи Володимрець не село? і забудемо ще на 15 років про службове житло, яке наприклад було обговорене в договорі з лікарем коли лікар 15 років назад підписав з ЦРЛ? і не отримав. Хто відповість Романов , Кариїмчук,.....
Відповісти
 
 
-36 # Гiсть 10.12.2016, 14:15
Все лікарям та лікарям. Недавно весь гуртожиток біля ПМК дали лікарям.
Коли вже квартиру судді Поровському дадуть? Вже стільки років живе в гуртожитку.
Відповісти
 
 
+37 # Законослухняний громадянин 10.12.2016, 14:35
Отримайте повну середню освіту, пройдіть шестирічний курс навчання в медичному вузі, потім два-три роки інтернатури, аж після того з заплатою в 2000 грн., Ви можете претендувати на службове житло.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 16.12.2016, 17:25
Б!дн! наш! бюджетники-в такому багатому кра!....коли вже розпочнуть думати наш! чиновники??це см!х -дали старе (п!длатане житло )для одного л!каря, а розтрубили - неначе пятиповерх!вку побудували ! роздали бюджетникам.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 115 гостей на сайті