Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДень місцевого самоврядування у Володимирці (+фото)

День місцевого самоврядування у Володимирці (+фото)

( 1 Vote )

День місцевого самоврядування…

У Володимирці є виборчі округи, де й досі пам’ятають своїх колишніх депутатів. Наприклад, вулиця Сагайдачного у райцентрі добрим словом згадує колишнього, давно покійного голову Володимирецької селищної ради Сергія Федосійовича Волчецького … за  вузенький тротуар, прокладений від ПМК-173 до молокозаводу. Він досі виручає людей від водіїв-шибайголів, особливо сьогодні, в ожеледицю.

Саме про безкорисливу службу на благо своїх земляків, колективів, громад йшлося на зібранні представників місцевого самоврядування 7 грудня 2016 року у Володимирецькому районному будинку культури.

Після Гімну України, як запевняли багато глядачів у залі, не всі представники органів влади і місцевого самоврядування відкривали вуста та співали. Мабуть, розгубилися, чи забули слова. Якби так ці державні чиновники не забували розписуватися у відомостях за зарплату…

Далі  вручали нагороди кращим із кращих. На сцену запрсили голову районної ради Василя Ковенька та голову РДА Володимира Хоружого, і помічника і Михайла Герасимчука, референта депутата ВР Василя Яніцького.

По традиції  голова райради Василь Васильович привітав своїх підопічних — представників місцевого самоврядування, побажав їм всього найкращого.

За ним слово взяв голова РДА  Володимир Хоружий, який  дуже тонко і влучно охарактеризував роль законодавчрї влади на рівні району і на місцях та побажав присутнім, як представникам Держави, миру та успішного виконання  поствлених завдань. Володимир  Іванович зазначив, що напередодні вів мову з депутатом Верховної Ради України Василем Яніцьким, який теж передав виборцям округу та винуватцям торжества найкращі побажання в День місцевого самоврядування. Персонально від  народного депутата Василя Яніцького його помічник Михайло Герасимчук гречно привітав присутніх, побажав творити маленькі і великі добрі справи  в кожному селі та  вручив відзнаки сільським головам Довговолі Анатолію Федорчуку, Воронок – Леоніду Хомичу та Канонич – Василю Дуляницькому.

Від обласної ради на сцену знову був запрошений для поздоровлень і відзнак сільський голова  села Воронки Леонід Хомич. З районних депутатів пошану отримали Олександр Бобрик, Георгій Лебедюк, Петро Максимчук, Михайло Бортник, Володимир Турчик. Далі – Людмила Блищик, Наталя Бабецька,Олена Журба, Олена Жданюк, Леся Кізім, Галина Якубська, Галина Федіна, Ніна Тарасюк, Леся Бекеша, Ольга Галадюк, Людмила Вакулік та інші. Кожен із відзначених мє свій вагомий і незаперечний статус у рідному селі. І про кожного із них сожна писати заслужену повість лише по хороших справах.

Треба відзначити, що концерт від РБК провели незмінний Петро Шеліган і директор районного будинку культури Наталія Андреєва. Концертна программа булла  досить свіжа й цікава. Всі номери не перерахувати, але кожен виступ – від сільського депутата Лозок Галини Москалик до Юлії Гарбариніної, Наталії Кривко, Альони Кухоцької Валерії Басюк, Станіслава Шарабара, «Сільських музик» з Рафалівки та інших, що склали свіжу і вражаючу програму, за кожен виступ щиро дякували присутні. Концерт пролетів, як білий лебідь: швидко, вражаюче і помітно.

Щиро дякуємо за приємні хвилини і вшанування вічних слуг народу – депутатів місцевого рівня! Їх роль незамінна й велична: будувати нову демократію знизу.

 
 
 
 
 
 

 

Галина Тєтєнєва

На фото автора: фрагменти проведення свята.

 

Коментарі   

 
+18 # Гість 08.12.2016, 17:41
Яка безграмотна стаття...
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.12.2016, 20:53
100% згідний з автором коментарю. Дуже багато орфопомилок. Якщо на Ура - необхідно перевіряти текстуру.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 08.12.2016, 19:04
Дивлячись на фотографії і реальність--яки йсь сюреалізм з песемізмом в кучі.Ну дві останні фото реально позитивні.А взагалі де молодь.Де економічна складова самоврядування. Де звязок економіки з потребами Держави і людей в якій вони живуть.Ваше наше самоврядування створило "знищило" робочих місць.Особливо як сприяє веденню економічної дяльності і захисті соціально неспроможних, захистити себе громадян.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 11.12.2016, 18:16
Повністю підтримую, не просто безграмотна, а [ЦЕНЗУРА]а... (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)
Відповісти
 
 
0 # xosяin 12.12.2016, 11:23
Ви переходите на особистості і ніяк не аргументуєте свою думку. Тому пропоную Адміну забанити даного Гостя за хамство
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті