Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці агітували до вступу у Національну гвардію України (+фото)

У Володимирці агітували до вступу у Національну гвардію України (+фото)

( 0 Votes )

У минулу п’ятницю володимирчан зацікавив і водночас насторожив військовий бронеавтомобіль «Козак 2», який знаходився біля пам’ятника Тараса Шевченка. Поруч з технікою ходили чоловіки у формі зі зброєю та красиво одягнена в національний одяг жінка.

Таким чином  представники Національної гвардії України вирішили привернути до себе увагу та заохотити мешканців Володимиреччини йти у військову службу за контрактом .

    -      - Наше завдання поспілкуватися з місцевим населенням та донести людям інформацію щодо можливостей вступу у військову службу за контрактом. На військову службу у добровільному порядку приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, за станом здоров'я придатні до служби і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, не мають судимостей за вчинення злочину або на яких протягом року не накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення. Це можуть бути особи у віці від 18 до 40 років (при укладанні контракту на час особливого періоду – до 60 років), - повідомив командир взводу військової частини №3045 м. Вараш  Сергій Кравець.

Попередньо нацгвардійці зустрілися з учнями 1-11 класів у Володимирецькому районному колегіумі. Школярі дізналися про особливості проходження служби в Національній гвардії та мали можливість сфотографуватися з бронеавтомобілем.

 

 

Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 56 гостей на сайті