Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКарантин по АЧС в Озері продовжено

Карантин по АЧС в Озері продовжено

( 3 Votes )

Про продовжені карантинні заходи щодо африканської чуми свиней в Озері ми попросили  розповісти  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби Олександра Петрука. Ось що він  розповів.

– Управління Держпродспоживслужби у Володимирецькому районі повідомляє жителів Володимирецького району, що карантинні заходи по африканській чумі свиней, які запроваджені у Володимирецькому районі із 20 серпня 2016 року, продовжено до 17 жовтня 2016 року.

Мешканці та господарники, котрі утримують свиней, повинні розуміти, що африканська чума свиней становить велику загрозу свинарству району, а тому зобов’язані сприяти ветеринарним спеціалістам при проведенні профілактики захворювання. При виникненні будь-яких захворювань серед свійських чи диких свиней слід негайно повідомляти ветеринарних спеціалістів та органи місцевої влади.

Тому при знятті карантинних заходів потрібно ще більше приділяти уваги виконанню наступних ветеринарно-санітарних заходів щодо недопущення захворювання африканської чуми свиней із неблагополучного пункту у інші населені пункти району.

Не використовувати боєнські та харчові відходи для годівлі свиней.

Не купувати м'ясо, м’ясні продукти на стихійних ринках.

Обмежити доступ сторонніх людей у своє подвір'я, де утримуються свині.

Проводити дезінфекцію та дератизацію приміщень (знешкодження гризунів), де утримуються свині.

Перебуваючи у родичів чи у відрядженні або на сезонній роботі, не вивозити та завозити із собою продукти свинини та живих свиней.

При купівлі живих свиней від продавців вимагати документи, які підтверджують благополуччя території, з якої завезені тварини.

На даний час ситуація по захворюванню африканською чумою свиней залишається складною. Хвороба зареєстрована майже у всіх областях України, за винятком Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. За ознак захворювання свійських свиней або виявленні трупів диких кабанів слід негайно повідомити лікаря державної установи ветеринарної медицини!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 125 гостей на сайті