Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Рафалівській лікарні міняють покрівлю (+фото)

У Рафалівській лікарні міняють покрівлю (+фото)

( 0 Votes )

29 серпня розпочалися роботи по заміні даху у Рафалівській районній лікарні.

Уже кілька років під час дощів ця будівля протікає, тож природно, що в окремих палатах руйнується стеля, поширюється грибок.

– Перейшли ми у це приміщення у 2001 році. Будівлю, напевно, зробили з недоліками, тому в деяких місцях почало протікати. Сьогодні тече в одному місці. Завтра – в іншому. Так і виникла потреба повністю замінити покрівлю, – розповіла завідуюча терапевтичним відділенням Світлана Кондратюк.

Загальна кошторисна вартість покрівельних робіт – більше мільйона гривень. І виконує цю роботу колектив приватного підприємця Павла Дорожинського. Заміну планують зробити до кінця вересня. Але, крім покрівлі, намітилася ще одна серйозна проблема – вікна. Вони теж потребують заміни. І негайної.

Світлана Олександрівна показує стаціонарне відділення – і ніде правди діти: серед палат є такі, в яких перебувати не дуже приємно. Стеля підтікає і вкрилася плямами… Окремі вікна трухляві і відчинити їх, щоб провітрити приміщення, неможливо…

– Дійсно, на сьогодні гостро постало питання заміни вікон на другому поверсі лікарні. Саме там стаціонарне відділення, а вікна у жахливому стані. Деякі повністю струхли, – зазначив селищний голова Василь Совгуть.

Чи вдасться їх замінити? Сподіваємося. Нині обговорюється питання часткової їх заміни на умовах співфінансування із селищного та районного бюджетів.


Ольга ПЕШКО.

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 38 гостей на сайті