Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗатишний дворик млинцевої "Чилі" (+фото)

Затишний дворик млинцевої "Чилі" (+фото)

( 0 Votes )

У теплу пору року в кафе «Чилі млинцева» працює літній майданчик, який знаходить у внутрішньому подвір'ї приміщення. Тут із задоволенням можна відпочити та насолодитися чудовими стравами і напоями від закладу.

Затишний внутрішній літній дворик млинцевої – це місце, в якому тепло пледів та щирих розмов в поєднанні з вітерцем кавового аромату та дитячого сміху залишить у вашому серці незабутні враження.

Саме тут – подалі від міської метушні і запорошених доріг – можна відпочити веселою компанією. Або ж посидіти у сімейному колі разом із дітьми, які тут не будуть сумувати, адже їм запропонують цікавий відпочинок. 

Дворик вміщає чимало гостей.

Крім просторого місця, високого навісу і зручних столиків кафе пропонує смачну європейську кухню та освіжаючі напої, які добре втамовують спрагу у літній період.

Тим же, хто бажає просто відпочити за чашкою кави, у «Чилі» запропонують різноманітну кавову карту, де представлена величезна кількість різноманітних напоїв.

 

 
 
 
 

 

Телефон для замовлень: 067 - 884 - 37 - 80.

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 20.06.2016, 11:23
Круто...., батьки п`ють а діти хай дивляться вчаться :sad: :cry:
Відповісти
 
 
+13 # Гість 21.06.2016, 09:12
Кожен думає "в меру своей распущенности". Ну якщо для Вас вихід в кафе - це тільки випити горілки, то Вам дійсно не вартує брати з собою дітей. Не повірите, але є мами і тати, які просто люблять проводити свій час з дітками, з'їсти морозива, погомоніти. Сама з донькою часто вдвох приходимо в Чілі. Дякую вчасникам і персоналу за гарне кафе. СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 20.06.2016, 23:54
От же і продажний сайт я в шоці,попередні коменти відалені і все за-сь.(Володими рецька адміністрація) Пан Скібчик і цей комент видали, як батьки будуть голілку пити і дити дивитьсь З повагою. :sad: :sad: :sad:
Відповісти
 
 
+5 # Гість 21.06.2016, 09:17
А сайт дійсно на "3-". Коментарі з'являються після двох-трьох днів, цензоруються адміном, до того ж друкуються виборочно (у самої декілька відгуків не надрукували, навіть не зрозуміло чому), за позицію, що розходиться з думкою адміністрації - можуть заблокувати. Лайки і антилайки без проблем можна накрутити самому за годину любу кількість. Так що нічому не дивуйтесь, а пам'ятайте любий ЗМІ - це прилад для маніпулювання свідомістю - а по народному "зомброящик".
Відповісти
 
 
-4 # xosяin 21.06.2016, 09:44
Якщо сайт на "3-", то якої халєри ви тут робіте? Шивденько створіть свій, набагато крутіший, де будуть коменти з матюками і чорним брудом виліватися на героїв публікацій та дописувачів. Тільки не забудьте, Соломійко, адресу сайту дати (фактичну, куди можна прийти і поговорити з редактором сайту чи журналістом), куди пісьма можна слати з кляузами на ваш "зомбоящик" і претензіями чому не надрукували ваш геніальний відгук або комусь накрутили любу кількість лайків. Маніпулюйте свідомістю, якщо вмієте, в чому є глибокі сумніви -- бо ви лише вмієте файно відро бруду вилити, а не вести адекватно полеміку чи створити щось путяще. А ваш дропшиппінг -- це не виробництво, а фактично спекуляція на роздрібі.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 21.06.2016, 10:20
Ви ще забули топнути ногою і написати "забирай свої ігрушки і втікай з моєї пісочниці". :lol: Щоб вести полеміку, коменти повинні з'являтись миттєво, а не чекати відповідь опонента три дні. Я не говорила, що адміністрація крутить лайки, а любий може накрутити любу кількість лайків, залежно від того, як він хоче, щоб сприймали його відгук. Я й сама цим грішу, коли хочу Lavra позлити. ;-) Про спекуляцію на роздрібі взагалі розсмішили. Ви ще згадайте СРСР та статтю мені пришийте. В одному Ви праві, в нас дійсно більше поважають тих, хто нищить природу, не працює і живе за рахунок тих, хто платить податки. А ті хто платить податки, робить, щоб кінцева ціна для споживача буле меньшою - ну ті звісно спекулянти і вороги народу. Гарне суспільство будуємо. БРАВО. А коли це ще й звучить з вуст районної газети - тоді БРАВІСІМО. Правильним шляхом ідем "товарищи".
Відповісти
 
 
-4 # xosяin 21.06.2016, 10:38
До чого тут района газета? Ми взаглі-то на сайті полемізуємо :-* . На відміну від ваших "прямих поставок" (що з натяжкою можна віднести до послуг) газета виробляє свій продукт -- інформацію, тобто не лише доносить до людей чужу інформацію, але й виробляє свою, тож мова не про спекуляцію на різниці цін (як у вас), а саме про власне виробництво. У тому й відмінність, що на рівних можна говорити з тими, хто теж щось виробляє, хто знає ціну того продукту і поважає права інших, а не з тим, хто перепродує продукцію інших виробників. Ви ж самі що виробляєте? Лише критику і чорний піар?
А які саме ваші відгуки не були надруковані? Якось ваш коментар із сайту навіть у газету були надрукували, на першій сторінці -- десь із Скібчиком тоді помирилися, а тепер знов у кон[ЦЕНЗУРА]? То свої особисті стосунки не варто тут з'ясовувати. Щодо коментарів із запізненням -- просіть права адміністратора, модеруйте і публікуйте миттєво, як вночі, так і вдень. Зможете? Або ж просто зареєструйтеся, тоді не будете залежати від модератора
Відповісти
 
 
+2 # Гість 21.06.2016, 12:00
Дійсно, до чого тут районна газета, коли я оцінку поставилла лище роботі сайту? Для того, щоб можна було дискутувати, не лише мої, а коментарі всіх учасників дискусії, мають з'являтись миттєво.
А на рахунок дропшиппінга, то скажіть мені чим моя діяльність відрізняється від Вашої?
Я за визначену нагороду шукаю покупця на товар для виробника продукції, при тому, товар не проходить через мої руки, а покупець отримує на пряму від виробника, що часто знижу' його ціну.
Ви робите замовлення на друк газети у видавництві (редакція газети не є виробником самої газети, що ми тримаємо в руках), продаєте місце під рекламу, під час і рекламу шахраїв, по типу баб Гадалок. Накручуєте свій інтерес, а не продаєте по ціні видавництва. Спекулянти
P.S.Навіть малюк в садочку знає "Все профессии важны, все профессии нужны"
Відповісти
 
 
-3 # xosяin 21.06.2016, 13:04
Ви тоді взагалі темна людина в економіці. За визначенням юридичного словника, "Виробництво - це діяльність, пов'язана з випуском продукції, яка включає всі стадії технологічного процесу, а також реалізацію продукції власного виробництва". Газету газетярі не перепродуюуть, а формують самі, у них є виробничі затрати на підготовку, скажімо, статті (витарти на транспорт, на вдрядження, на амортизацію фото-відеотехні ки, оплату праці водія, журналістів, редакторів, бухгалтера, верстальника і т.д.). Інформаційний продукт (а інформація, за визначенням ЗУ України "Про інформацію", є товаром, тобто продуктом виробництва) виробляється "з нульового циклу", а не потрапляє в газету готовим, проходить всі стадії обробки, поки набуває вигляду газетної статті, охороняється авторськими правами і належить одній торговій марці, зрештою, він оподатковується податком на прибуток. Редакція якраз і є видавцем власного товарного знаку "Володимирецьки й вісник", а в друкарню передається повноцінним завершеним інформаційним продуктом, який друкарня лише тиражує, тобто не несе відповідальност і за його зміст та якість матеріалів. В ціну цього продукту закладено уже все: ПДВ, інші податки та відрахування, амортизація, запралти, утримання приміщення, майна і т.д. Затрати на друк також. Рентабельність закладена в межах кількох відсотків, аби вижити, а не заробити (газетний бізнес у малих містечках збитковий). Пишу це не з голих припущень, бо робив дипломну якраз на економіці малих підприємств, а газетне виробництво знаю, бо й сам колись працював у приватній газеті на Київщині. Там європейські стандарти, Вол. віснику до них ще плисти й плисти, але принципи економіки -- ті ж. А що ви виробляєте?
Відповісти
 
 
0 # Гість 21.06.2016, 13:15
По-перше, де я стверджувала, що я виробляю щось?
По-друге - менеджер відділу збуту газети - це спекулянт, чи людина, що причетна до виробництва газети. Адже він отримує винагороду (що залежить від продажу)?
Відповісти
 
 
-1 # xosяin 21.06.2016, 14:24
Ці нюанси в редакції з'ясовуйте. А районну газету ви самі й згадали у свому коментарі. Так що не лукавте, вдаючи невинність: "Дійсно, а до чого тут районна газета?" Щодо причин полеміки: не лийте бруду на сайт, якщо ввжажаєте себе обє'ктивною людиною, майте повагу до чужої праці. Вашу "дропшиппінгову " лавочку ж ніхто тут брудом не обливає? І до вас в магазин ніхто не сунеться зі своїми коментарями "магазин поганий, я б ліпше зробив?" На вашому сайті чи у соцмережахз вам ніхто анлайків не ставить? Ні? То не пхайте свій устав у чужий монастир.
І взагалі, мені скучно з вами полемізувати, ви упереджені і часто необ'єктивні на цьому сайті (хоча іноді ваша позиція заслуговує на повагу), а критика констурктивна усім потрібна, і сайту -- насамперед). Піду краще Веселого Кота Васю пошукаю, в нього скоро професійне свято...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 21.06.2016, 12:51
Мені цікаво, у Вашої підлості є межі? Я не читаю Володимирецький вісник, та звичайно мені друзі сказали, що мій відгук було надруковано. А прекрасно розумію чому так редакція зробила, це з серії "И на :oops: сесть, и рыбку съесть". Так ніби і осудили незаконний видобуток, опублікували думку народу , а з другої сторони нехай всі бурштинщики знають, що [ЦЕНЗУРА] СОЛОМІЯ мутить воду проти них, на сайті ж може не всі прочитали, то треба щоб в газеті всі прочитали, то на першу сторінку і виділили окремим кольором. Та то таке, я ж не мала дитина і знаю на що себе наражаю.
Та низість ХОЗЯЇНА, в інщому, він намагається виставити мене як ображену бабу. А в нас з Сергієм є в кожного особисте життя, в нас діти ходять в один клас. Для чого ці підтексти? Вам особисто стане легше, якщо в нас виникнуть якісь проблеми?
P.S. Школа, що любе обговорення такі ХОЗЯЇ переводять в площину базару і "одна баба сказала"
Відповісти
 
 
0 # xosяin 21.06.2016, 14:28
Якщо ви свої коментарі вважаєте підлістю -- тоді й редакція поширила підлоту. А взагалі будь-які публікації на просторах Інтернету по міжнародному законодавству важаються громадянською журналістикою, і автори публікацій несуть повну відповідальніст ь перш за все перед суспільством, а потім і перед законом. Якщо боїтеся говорити правду -- навіщо когось звинувачувати у підлоті і роззявляти рот (ой, вибачте: брати ручку до ручки)?
Відповісти
 
 
+11 # Administrator 21.06.2016, 11:03
Щоб миттєво з’являлись коментарі потрібно всього навсього зареєструватись і писати коменти під своїм нікнеймом. 8)
Відповісти
 
 
+1 # Гість 21.06.2016, 12:13
Коли я хочу писати як зареєстрована особа, я пишу як зараєстрована. Коли хочу підписатись псевдонімом - я підписуюсь псевдонімом, коли хочу підписатись своїм справжнім ім'ям - підписуюсь справжнім, хочу писати анонімно - пишу анонімно. В нас демократія і свобода слова.
Мені не подобається як настроєна робота Вашого сайту (не путати з роботою журналістів, що пишуть статті). Моя так оцінка сайту, комусь може подобається. Ви ж не 100$ купюра, щоб всім подобатись.
Як на мене, адмінстрація сайту, повинна просто дивитись на критику, не оправдуватись, бо це принизливо. А робити так як вони відчувають.
Та і читачі мають право на свої відчуття і думки, не треба пересовувати одіяло на себе.
Відповісти
 
 
+4 # Administrator 22.06.2016, 10:07
Не подобається наша робота? То чому ж Ви тут періодично влаштовуєте "роздрай" з нічого? Просто випускаєте пар? ;-)
Щодо свободи слова - від демократії до анархії - один крок. Я надіюсь Ви зрозумієте цю фразу. 8)
P.S. Для "писанини" є інші ресурси які не модеруються, напр. соцмережі, скажімо той же Володимирець ЛАЙВ (тільки не подумайте що це реклама :lol: )
А взагалі то наша полеміка - це ОФФТОП- зараз почну банити і Вас і себе :-*
Відповісти
 
 
-1 # xosяin 21.06.2016, 09:36
Які саме попередні коменти були? Про Чилі?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 21.06.2016, 09:41
О, Хозяїн, як цербер вже накинувся. На сайт посміли написати погані гості. На ворі як кажуть і шапка горить. Замість того, щоб вислуховувати всі зауваження і робити висновки, адміністрація як "яжемать" захищає всоє дитяще.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 21.06.2016, 10:18
Якби я мав права адміна на цьому сайті, то просто заблокував би вас, Соломіє. Не можна пускати в хату гостей, які починають там заводити свої порядки, гадити і псувати повітря. Таким треба адекватну відповідь. Здогадуєтеся, яку (щоб адмін не забанив)?
Відповісти
 
 
+6 # Гіcть 21.06.2016, 20:31
# xosяin 21.06.2016, 10:38
"Якось ваш коментар із сайту навіть у газету були надрукували, на першій сторінці - десь із Скібчиком тоді помирилися"

# xosяin 21.06.2016, 10:18
"Якби я мав права адміна на цьому сайті, то просто заблокував би вас, Соломіє"

хоsяін === скібчик

- Чому сам із собою розмовляєш?
- Приємно поговорити з розумним чоловіком. :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+5 # Гість 22.06.2016, 00:55
статтю про Чилі перетворили на базар, і знов цей віртуальний дописувач-Солом ія. Раджу Вам вийти до людей на свіже повітря з дитям, закиньте свій дропш... а разом з ним і відключіться від нету, стільки часу Ви за компом? в мене теж дитя чоловік дім побут робота нарешті,нема часу коли вгору глянути,займіть себе чимось!!! моя порада! - стільки невдоволення і негативу,від Вашої дотошності голова кругом. Вгамуйтесь всі, живіть попроще!
Відповісти