Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПоспілкувався з Юлею Тимошенко і … поїхав у Новаки (+фото)

Поспілкувався з Юлею Тимошенко і … поїхав у Новаки (+фото)

( 0 Votes )

Час у нього розписаний  щохвилинно. На тиждень, на місяць – вперед. Корективи можуть  внести телефонні дзвінки, бо, виявиться, комусь терміново   потрібна  його тверда рука, надійне плече, слово впевненості і допомога. Таке життя: земля не рівна, і люди теж.

То, щоб не говорили  про нашого Віктора М’ялика, він як робив, робить свою роботу. Цілеспрямовано і  закохано. Ця робота називається – меценатство.

Наші люди ще такого не бачили, щоб хтось просто так, допомагав, давав кошти і нічого не просив взамін. Тому кожен факт практичної допомоги бізнесмена Віктора М’ялика  обговорюється, і кожна людина чи колектив, намагаються  щиро подякувати  йому за  конкретну участь.

За прикладом, далеко ходити не будемо. Візьмемо, 3 червня 2016 року.  Нашого Віктора М’ялика запросила до себе лідер партії «Батьківщина», і мала розмову. Юлія Тимошенко персонально знайомиться із яскравими постатями в своїй популярній партії. Наш Віктор Ничипорович,  теж в числі таких. За його словами, він розповів лідеру «Батьківщині» про свою роботу в сфері будівництва та меценатську. За що Юля Володимирівна щиро подякувала нашому земляку.

-Виїжджали  ми з Києва рано, --розповідає Віктор М’ялик, -- на Володимирець, коли прийшло двоє людей просити допомоги. В однієї жінки дах розкрито, в  іншої – доньці термінова потрібна  операція. Я і в Київській області людям допомагаю. І Бог мені  допомагає. Чим більше віддаю, тим більше мені повертається. Але настрій був  недуже добрим, бо напередодні, по телебаченню побачив, як  плакала мама покійної дівчинки, якій не встигли поставити клапан на серці. Забарилася допомога --- і дитини нема. Я щодня дякую Богу, що дав мені здорових дітей. Спостерігаю таку тенденцію – останнім часом збільшилося  число «сердечників», що зверталися до мене. І це насторожує, бо кожному із них терміново потрібна операція на серці.

Сьогодні я  їду в Новаки. Мав бути на зустрічі у Дубровиці. Та на декілька годин відклав. Та заразом відвеземо гроші «шкільному» кочегару Валерію  Печончику з Новаків, який вже їде  на операцію по заміні аортального клапана. На серці. І попутно  побачимо , як у школі поставили вікна та двері…

І ось Новаки, «середня» школа. Вчителі, старшокласники, сільський голова Олексій Христянович у фойє зустріли Віктора М’ялика і його  команду та заступника голови райради Володимира Савоніка. Директор школи  Олена Саврук піднесла гостю хліб-сіль та подякувала меценату за  нові 13 вікон і 2 великих коридорних дверей. А учениці подарували Віктору М’ялику  живі квіти і картинку із сільським пейзажем, «  …щоб  у місті пам’ятав рідне село».

Господарі навчального закладу провели гостей по класних кімнатах і ще раз гречно подякували за матеріальну підтримку. Адже  добра новина, що М’ялик   допоміг матеріально  і встановив дорогі вікна у дитячих садках і школах швидко розлетілася по освітянському миру. І потягнулися до нього з проханням. Та він без  прохань, своїм досвідченим  оком будівельника гляне і зразу ж дає вказівку своїм  колегам: там те зробити, тут  біля встановлених дверей таким чином закріпити. Знається Віктор Ничипорович і на нових технологіях. Радіє, коли його земляки самі намагаються щось зробити. Ось таким починам радий   підсобити і допомогти.

Вектор Віктора М’ялика –  увага дітям, курс—їх щасливе дитинство. І в цьому  пріоритет мецената,  своє сирітське дитинство він ніколи не забуде.  То ж дав Віктор  Ничипорович слово перед Богом, коли підніметься – останньою крихточкою хліба поділиться. От і виконує даний «оброк».

А я ще хочу про таке  розповісти. Ми не писали про це в газеті. Заїхав Віктор Ничипорович у  володимирецький Дім молитви, і почув, що у багатодітної мами Г.Сад корова у бурштинову яму «за колгоспом» впала і пропала. Віктор М’ялик  дістав три тисячі гривень і дав Галиним дітям «на молоко». А ті, що ці ями повикопували і на бурштині «золоті гори» заробили, навіть й копійки не дали. Ми всі ж знаємо, хто там «рив і мив». А вже час після себе поприбирати і ями-котловани позасипати…

 
 

 

Галина Тєтєнєва

На фото автора: теплий прийом мецената Віктора М’ялика в школі села Новаки.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 07.06.2016, 22:04
А скільки дітей у Віктора М'ялика?
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 08.06.2016, 09:16
Здається, 4
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.06.2016, 12:10
А 6 нехочете? У Віктора шестеро дітей!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 97 гостей на сайті