Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОкраса Олізарки – джерело! Але чиє воно?

Окраса Олізарки – джерело! Але чиє воно?

( 1 Vote )

І квітучою весною, і в часи зимових заметіль весело бринить джерельна вода із джерела артезіанської свердловини, що на хуторі Олізарка (с. Суховоля Володимирецького району Рівненської області). Привітно зустрічає всіх охоронець-Лелека і запрошує напитися життєдайної водички.

 З обох боків дороги шикуються автомашини, чекаючи своїх господарів з джерельною водою. Хтось добросовісно набирає водичку, а хтось залишає після себе сміття, під’їжджає до джерела автівкою, наче не розуміє, що завдає цим шкоди території коло джерела.

Якби Лелека умів говорити, то чимало розповів би про таких горе-гостей, які сюди приходять і приїжджають, і пояснив би, як треба ставитися до цієї природної перлини…

За цим джерелом постійно доглядали жителі хутора Олізарка, села Суховолі і працівники, яких направляла Лозківська сільська рада. Влітку поспішали сюди учні Суховільського НВК, учасники екологічного гуртка «Тропос», щоб прибрати довкола струмка. Дбайливі руки швидко наводили лад. Але якби ж усі так дбали про чистоту і красу біля джерельця, то не було тут знову і знову розбитих пляшок, розкиданого сміття!..

Останнім часом постало питання благоустрою і відповідальності за стан території біля джерела.

Із заявою до сесії сільради звернувся священик Лозківської православної церкви Святої Параскеви Сербської Віктор Миколайович Беднарський з проханням виділити земельну ділянку під спорудження каплички біля джерела в Олізарці. Жителі Суховолі і хутора Олізарка були незгідні і приїхали на сесію сільради з вимогою: відмовити священику у виділенні землі, бо вони не є прихожанами Лозківської церкви і пояснили, що в свій час було відмовлено нашому священику у побудові каплички. Важливим аргументом було й те, що ланцюги із загорожі і камені, які були на території джерела, зникли, то, можливо, буде наруга і над капличкою…

 Схід села ініціював Юрій Володимирович Прокопчук (на який прислав представника – Світлану Прокопчук) з метою роз’яснення своїх бачень благоустрою. Переважна більшість жителів висловила недовіру щодо організації благоустрою Ю.В. Прокопчуком, оскільки мали приклад його господарської діяльності (оренда ставків на хуторі Олізарка).

Громада залишилася на позиції: у виділенні землі – відмовити, благоустрій зробити силами жителів села Суховолі та хутора Олізарки, ініціювати створення вуличного комітету «Джерело», яка відкриє рахунок для всіх бажаючих допомогти в питанні благоустрою та буде контролювати всі необхідні дії, щодо здійснення благоустрою і, головне, дасть змогу уникнути нецільового використання людських коштів.

 Ніхто не хоче ділити шапку слави і почестей, а тим паче, сваритися за воду, як було сказано у статті Галини Тєтєнєвої. Бажаючих зробити свій внесок у справу благоустрою зустрінуть радо жителі села. Однак, коли робиш добру справу правою рукою, то роби так, щоб ліва не знала і не вносьте один між одним чвар.

Лозки і Суховоля – сусіди. Свару не повинно бути. Однак пам’ятайте, що це джерело – на території села Суховоля (хутора Олізарки), і саме нашій громаді вирішувати питання благоустрою. Які б не були сусіди хороші, та не дозволить сусід сусіду порядкувати у власній хаті.

 

 

Депутати від с. Суховоля.

 

Коментарі   

 
+21 # Гість 23.03.2016, 10:43
Це бувші голови колгоспів, які самі ж і роздерибанили, а зараз покупляли посади, нацепляли галстуки і роблять розумний і невинний вигляд, ждуть чергових виборів, щоб рвати груди за регіонала Сороку.
Відповісти
 
 
+20 # Житель 23.03.2016, 16:57
Не тільки за Сороку, а й за кожного від кого можна отримати вигоду. Зараз вони поголовні УКРОПИ, по крайній мірі до вигідніших пропозицій. Вони ж все про народ думають.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 23.03.2016, 21:23
Бувші голови колгоспів ,що все як у колгоспах. Можна прилаштуватись під партію і дерибанити далі. На жаль вони не працюють на суспільство, на Україну. Який приклад вони показують? Рахуючи себе досвідченими і "державотворцям и". І не тільки голови колгоспів.Хоч є приклади патріотів голів колгоспів.І цьго не заперечиш. Якщо за Сороку, то можливо це за депутата , який дуже швидко виграв вибори і зник, забувши хто його виборці. Слава Україні!Слава воїнам АТО!
Відповісти
 
 
+20 # Гість 24.03.2016, 10:51
Один мій знайомий сказав, щоб щось помінялось у районі то треба почекати поки вимруть всі бивші голови колгоспів, чи як їх зараз називають "Підприємці"
Відповісти
 
 
-12 # Гість 24.03.2016, 12:41
Коли залишаться одні люмпени отоді щось поміняється. Буде як у циганів. Заживемо!
Відповісти
 
 
-15 # Гість 24.03.2016, 14:57
Да здраствует суд - Самий гуманный суд в мире!
Відповісти
 
 
+21 # Гість 24.03.2016, 13:13
Хто сказав, що Прокопчуки і Мастії погані "Підприємці", один в Лозках відкрив цілодобовий генделик, а другий в Довговолі, діти туди ходять чаще ніж в школу, громада все це бачить і терпить, бо це царьки в яких вісить галстук на шиї а на голові шапка із ондатри.
Відповісти
 
 
+17 # Житель 24.03.2016, 20:04
Якби вони жили тільки за рахунок своїх генделиків та легальних доходів то напевне не мали б скільки грошей. Тут одне з двох, або обманюють державу щодо реальних доходів, або займаються чимось нелегальним. Куди дивляться контролюючі органи це вже інше питання. А доки вони вважають себе ЦАРЯМИ. До пори до часу!!!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 26.03.2016, 15:29
:lol: :lol: :lol: Рука руку миє,це давним давно уже видно,всі це бачать,але ніхто нічого із цим зробити не може...Всі себе вважають ЦАРЯМИ,а ПРОКОПЧУКИ ТА МАСТІЇ не виключення!!!На все свій час!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 64 гостей на сайті