Авторизація

HomeНовиниВ Районі«Кукушка» знову бігає!

«Кукушка» знову бігає!

( 5 Votes )

Одне з чудес Рівненщини – вузькоколійна залізниця «Антонівка-Зарічне» – знову працює. 10 лютого вузькоколійкою Антонівка-Зарічне (Рівненська дирекція залізничних перевезень) відкрито рух після проведення ремонту. О 6.40 зі станції Антонівка поїзд вирушив у рейс згідно з графіком.

Власне, такому швидкому розвитку подій сприяли звернення керівництва Володимирецької РДА до «Укрзалізниці», зважаючи на дискомфортне становище, у якому опинились жителі району після припинення руху потяга.

Для усунення пошкоджень, завданих крадіями, які викрали майже 5 км повітряної лінії зв’язку, залізничникам знадобилося шість діб. Ускладнювало ремонтні роботи і те, що такий кабель, який було викрадено, не виготовляють на теренах України, тому залізничникам довелося відшукувати запаси по всій території залізниці та доставляти до місця викрадення.

Щодоби на відновлювальних роботах працювали до 10 осіб – залізничні енергетики, зв’язківці, колійники, фахівці апарату ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Про це повідомляє УНН з посиланням на начальника комерційного відділу Рівненської дирекції залізничних перевезень Івана Якименка.

Нагадаємо, 4 лютого 2016 року було припинено рух вузькоколійною залізницею Антонівка-Зарічне (Рівненська дирекція залізничних перевезень). Причиною цьому стало викрадення невідомими особами на перегоні Зарічне-Біла проводів повітряної лінії зв’язку загальною протяжність близько 5 км.

До слова, утримання вузькоколійки Антонівка-Зарічне щороку приносить залізниці близько 10 млн. грн. збитку (у 2015 році – 10,6 млн. грн.), відтак залучати кошти на відновлювальні роботи на цьому об’єкті магістраль не має змоги. Але зберегти найдовшу в Європі діючу вузькоколійку – не просто потреба, але й значна інвестиція у туристичне майбутнє Володимиреччини.

(Вл. інф.)

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 10.02.2016, 13:37
А коли вже туристичне майбутнє Володимиреччини настане?Коли на нас ті інвестиції посиплються?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 10.02.2016, 18:37
От і добре, ато ми з друзями почали переживати :roll: Запланували на літо проїхатись до Зарічного і назад, а "кукушка" вже не їздить. :sad:
Відповісти
 
 
+7 # Гість 11.02.2016, 10:26
Щоб проїхатись - до літа чекати не треба. Всі пори року чудові, щоб порівняти потрібно курсувати щомісяця. Як будуть пасажири то і буде маршрут. ВСІ НА ЕКСКУРСІЮ!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті