Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗаклади Володимирця працюють по закону

Заклади Володимирця працюють по закону

( 1 Vote )

 

20 січня під керівництвом заступника селищного голови Василя Лосінця за участю представників райдержадміністрації, податкової інспекції та поліції було здійснено рейд, який стосувався контролю за виконанням рішень селищної ради щодо дотримання суб’єктами господарювання режиму роботи торгово-розважальних закладів та контролю за надходженнями податків до селищного  бюджету.

Детальніше та більше фото - на http://www.volodrda.gov.ua/ 

Відділ внутрішньої політики, зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю 

 

 

Коментарі   

 
+25 # 8888 22.01.2016, 11:31
скажіть будь-ласка а чому не проводились рейди,як було прийняте рішення нашої ради???таке відчуття,що має приїхати якийсь високопосадовец ь,бо заворушились мурашки зимою!!!і з яких це пір Фламінго,Свояк, і Клетка працюють по закону!!
Відповісти
 
 
+27 # xosяin 22.01.2016, 11:36
От приїде Порошенко на відкриття поліклініки у Володимирець -- тоді і міліція тут працюватиме, аж пил летітиме як від поліції, і заклади всі працюватимуть відповідно до режиму роботи
Відповісти
 
 
+3 # Гість 22.01.2016, 14:55
магазин "Коза" що був на копошилці вслід за власником прокурором Нижником виїхав до Здолбунова. [ЦЕНЗУРА] виїхав з речами... :lol:
Відповісти
 
 
+16 # Гість 22.01.2016, 15:52
У всіх вище перерахованих торгових точках торгують паленою горілкою,так кажу, бо сам її рідненьку там не раз купував в період клятого безгрошів'я.І як можна перевірити надходження податків без залучення спеціалістів податкової інспекції та господарів торгових точок.Звідки простий продавець може знати яку суму податку перераховано до місцевого бюджету господарем.Скаж іть прямо,що, просто походили від торгової точки до торгової точки,поки вам не налили,та й по тому розійшлися.
З повагою до всіх, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Налили звичайно кави і за Ваш рахунок по тій причині що нічого не змінилося від того що ви там ппройшлися.
Відповісти
 
 
+25 # pukator 23.01.2016, 11:46
Цирк і показуха-резуль тат нуль...бездарі совкові...позор .
Відповісти