Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНоворічні свята у Довговолі (+фото)

Новорічні свята у Довговолі (+фото)

( 3 Votes )

Новий рік — свято особливе, його ми чекаємо цілий рік. З давніх часів прийнято вважати, що саме на свято Нового року відбуваються справді неймовірні і чарівні речі.

Що ж принесе українцям рік Червоної Мавпи ? Хочеться попросити миру і добра. А як пройшли новорічні свята у Довговолі?

30 грудня у Довговільському сільському клубі відбувся карнавал для дорослих. Новорічні маски підготували цікаві номери:  колядки, сценки , танцювальне шоу, привітання Діда Мороза і Снігурки. Бурхливі оплески лунали для довговільських артистів  Дмитра Кущика,  Олександра Капарчука , Олександра і Івана Пешків, які приготували сценки, і мабуть нічим наші артисти не уступали «Кварталу 95». Тріо дівчат  Шарабар Софія, Токарська Софія, Хомич Юлія заспівали колядку «Добрий вечір тобі , пане-господарю». Танцювальний гурт «Однокласники» подарували чудовий танець «Флешмоб».  Глядачі із захопленням зустрічали  артистів танцювального шоу:Дмитра Кущика, Марію і Олександра  Капарчуків, Олександра і Івана Пешків, Христину Мовчан, Софію і Дмитра Шарабар, Софію Токарську,  Олександра Пешка, Софію Ващишину, Юлію Хомич… Цілий вечір лунали пісні від Ірини  Литвиненко  та Адама Левковича. 

31  грудня  у сільському будинку культури  для дітей організували дитячий новорічний карнавал. Малюки водили хороводи, лунали вітання від Дідуся Мороза і Снігурки . Всім надзвичайно сподобалася казка «Коза-дереза», діти із задоволенням танцювали , розважалися, брали участь у конкурсах ,вікторинах. Кожен малюк отримав подарунок від  Діда Мороза. Свято вдалося-малюки,батьки були задоволені.

Завжди неповторною є новорічна ніч. Ми всі чекаємо від неї якихось дарунків. Опівночі б'є годинник, і кожен удар його віддаляє нас від старого і наближає до нового — омріяного, жаданого і, сподіваємося, щасливого. У ніч з 31 грудня на 1 січня у Довговільському клубі відбулася вітальна дискотека. Радувало те, що приїхало багато гостей із сусідніх сіл, було багато молоді. Люди гарно відпочивали - танцювали,розважались,вітали один одного.

Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Хай принесе цей рік щастя,злагоду , мир українцям. З Новим роком усіх!

 

 

Людмила  Шарабар

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті