Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСвято в Луко від благодійного фонду "Наш Край"

Свято в Луко від благодійного фонду "Наш Край"

( 1 Vote )

Напередодні Нового року у с. Луко відбувся святковий концерт за участі народного аматорського вокального ансамблю  «Верес». Таке дійство було організоване для мешканців села Благодійним фондом «НАШ КРАЙ» Василя Яніцького разом із Володимирецьким відділом культури та туризму РДА. Упродовж свята відбулося вручення новорічних подарунків від народного депутата України Василя Яніцького  місцевим школярам.

Вперше в с. Луко та в районі було запроваджено такий пілотний проект за підтримки Благодійного фонду «НАШ КРАЙ», який пройшов з великим успіхом. Батьки та діти із захопленням слухали чарівний спів учасників колективу художньої самодіяльності. Ялинка, Дід Мороз, щире сприяння у проведенні свята представниками Благодійного фону «НАШ КРАЙ»  створило ту теплу та святкову атмосферу свята, яка так потрібна нашим дітям. Артисти заслужено отримали щирі оплески від глядачів, а також слова подяки від сільського голови та директора місцевої школи.

В цей же день також було проведено святковий концерт для жителів с. Великі Телковичі, який теж мав великий успіх у глядачів.


 Михайло ГЕРАСИМЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 136 гостей на сайті