Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Воронках відкрили новий Дім Молитви (+фото, відео)

У Воронках відкрили новий Дім Молитви (+фото, відео)

( 18 Votes )

У неділю, 27 грудня, у селі Воронки відбулося перше богослужіння у новозбудованому Домі молитви християн віри євангельської. Його місцеві віруючі звели всього за 5 років, витративши на все теж біля 5 мільйонів гривень.

Чудовий зал на 700 чоловік із прекрасною акустикою у цей день був вщерть заповнений вірянами даної церкви; лише за найприблизнішими підрахунками, на святкове служіння прийшли і приїхали біля 2 тисяч людей.

Зокрема, привітати одновірців із чудовим молитовним будинком (його порядковий номер в Україні 1771), збудованим і оснащеним за найсучаснішими технологіями, прибули пресвітери чи не з усіх сіл Володимиреччини, із Зарічненського, Рокитнівського та Рівненського районів,  а також брати по вірі з Рівного та з Києва і навіть гості з Білорусі.

На свято завітали президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської-п'ятидесятників, старший єпископ ЦХВЄ Михайло Паночко, єпископ церков ХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич та старший пресвітер Володимирецького району Степан Килюшик, а також представники влади й громадськості, сільський голова, директор школи, лісничий, земляки з Рівненщини і з Києва (зокрема, меценат і благодійник Віктор М’ялик) та інші дорогі гості.

Як сказав один із виступаючих, вітаючи прихожан з новосіллям, «мені ще ніколи не доводилося виступати перед такою масовою і уважною аудиторією». І справді, про Воронки хоч і складаються цілі міфи й страшилки, та це село вирізняється дійсно дивовижною згуртованістю. Із 1800 жителів лише 360 – прихожани церкви ХВЄ. Але як дружно і злагоджено вони працювали над зведенням свого храму!

Майже рік збирали по всьому світу, без перебільшення, кошти на будівництво. 5 вересня 2011 року розпочали копати котлован на фундамент, а в грудні 2015-го вже й новосілля святкували. До речі, стара споруда буде використовуватися для урочистих подій та для занять дітей у недільній школі.

Почалося святкове служіння. Пресвітер Воронківської общини Микола Хомич розповів про історію будови храму (а це і благоустрій території, і стоянка для автомобілів, і бруківка, і кована загорожа, і котельня, і навіть пожежні резервуари). Далі хористи налаштували зал псалмами і піснеспівами во хвалу Богу. Спільні молитви, подяки Господу і меценатам, які допомагали зводити храм (один із фундаторів, як ви вже, певне, здогадалися, Віктор Ничипорович М’ялик, виходець із Воронок), вітальні слова і урочисті проповіді головних душпастирів церкви...

Атмосфера у залі відповідала святу і загальному настрою, була світлою і єднала усіх на один мотив – подяки Господу, що дає силу й наснагу творити добро во ім’я Його. Світлий і стриманий інтер’єр, велична акустика, духовне багатоголосся зливалися в урочисту атмосферу, від якої тремтіла душа. Гостей не відпустили додому голодними – усіх нагодували святковим обідом. Увечері у домі молитви знову відбулося святкове богослужіння та застілля для всіх членів церкви і зокрема для найменшеньких прихожан, які чесно вистояли усі 4 години служіння на балконах.

Релігійна громада Воронківської церкви ХВЄ щиро дякує усім, хто вклав свою частку фінансової та духовної підтримки, поту і праці, дякує усім можновладцям, проектантам і будівничим, які завжди йшли назустріч і всебічно допомагали на будівництві храму. Нехай вам Бог воздасть сторицею за ваші труди і віру!

 

 
 
 
 
 

 

Фото С. Скібчика

Відеосюжет Д. Мариняка

 

Коментарі   

 
+11 # Гість 03.01.2016, 21:19
Напевно необхідно розширяти душі прихожан в любові до ближнього.Міліо ни,спонсори.Куч а вживаних авто,в обмін на природні ресурси.Пози,По зи,пози---Какая это гадость,ваша заливная рыба...
Відповісти
 
 
+13 # Гість 06.01.2016, 01:35
загнати б усіх туди воронківців і спалити! дивись і життя в районі спокійніше стане)))) :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 12.02.2016, 01:31
Як можна таке сказати на ДІМ БОЖИЙ... Це святе місце...
Відповісти
 
 
+7 # Гість 22.01.2016, 21:00
Невже не знайшли кращого призначення для цих грошей?..
Витратили 5 млн. заради 360 прихожан :-?
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.01.2016, 00:23
Доброго дня! Допоможіть звязатись з пастором з жолудська...дяк ую заздалегіть
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.01.2016, 12:06
Звяжися,звяжися ...
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 26.01.2016, 09:15
Сідайте на автобус Володимирець-Ку знецовськ-Озірц і через Жолудськ, Н.Рафалівку. Він Вас завезе в Жолудськ. Там знайдете першу ліпшу хату без антени. Сміливо заходьте, привітайтеся і без сумніву запитайте: де живе просвітер?
Або запитайте дівчат чи жінок, котрі зав'язують волосся по-особливому шифоновими хустинками, або шарфиками.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 25.01.2016, 22:45
Скільки заздрощів в цих коментарях!!!Лю ди пожертвували свої кошти для Слави Господньої!З надією,що всі прийдуть в Божий Дім!
Відповісти
 
 
-2 # Гість 26.01.2016, 21:07
Навіть представник влади знайшовся щоб відкрити молитовний будинок у Воронках,а от у Володимирці у цього представника сміливосты не хватило щоб відкрити лікарню.Див. відео.
Відповісти
 
 
+5 # istoruk19 26.01.2016, 10:55
А якби хтось з них пішов до армії служити, то це було б ЩОСЬ, а так чергова новина яка більшость нецікава.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 63 гостей на сайті