Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЛітній мовний табір Володимирецької ЗОШ №1 (+фото)

Літній мовний табір Володимирецької ЗОШ №1 (+фото)

( 10 Votes )

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у навчальних закладах Володимирця було організовано літні мовні табори. Володимирецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 також не залишилась осторонь. На базі закладу було створено мовний табір «Wise Owls camp» (табір мудрої сови), у якому діти мали змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, кулінарні майстер-класи, ігри, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео та створення власного мультфільму.

Учасниками мовного табору стали учні 5х класів. До роботи  з дітьми були залучені вчителі іноземної мови: В. Блищик, А. Осмолович, Н. Шевчук, В. Тимошицька, Л. Котович та учні-асистенти: А. Ширко, С. Дяк, Б. Тюска, С. Литвин, Д. Мекіса.

Робота табору тривала 10 днів. Усі дні були тематичними: «День відкриття табору», «День сім’ї», «День журналіста», «День британської їжі», «День музики», «День кіно», «День спорту», «День театру», «День туризму». Запам’яталася дітям зустріч з волонтером Бартошем Пахутою, який залучив їх до бесіди англійською мовою.

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англо- та німецькомовних країн.

Підсумком роботи табору стало урочисте закриття на якому діти, виконуючи проектні роботи та створюючи презентації, відзначили найцікавіші моменти з життя табору. Слід відмітити, що п’ятикласники були дуже активними у різних видах діяльності, уміло працювали у групах та парах, за що і були нагороджені сертифікатами та значками.

Я вважаю, що літні мовні табори необхідні для кожної школи та для кожного учня, адже це можливість отримати досвід спілкування іноземною мовою, розширити кругозір та мотивувати себе до вивчення іноземної мови в подальшому.

 
 

Діана Мекіса,

учениця 10-Б класу

 

Коментарі   

 
-1 # Siegfried 16.06.2015, 20:19
І що? Справді дітям було цікаво й корисно? Їм школа не наскучила за 9-ть місяців, що ще й в цей, так званий, табір приходили? (чи це НЕ добровільно?)
Батьки, що там діти ваші кажуть? Які враження?
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 17.06.2015, 07:40
Та не оцінки ставте, а діліться враженнями від табору. Я задав питання, а не коментував.
Відповісти
 
 
0 # Людмила 17.06.2015, 09:06
Моя задоволена."Не напрягають",каж е. І програма їх задовільняла,бо і на природу ходили,і в бібліотеку і ще куча мандрів,-всі з користю. Цікава дітлашні така "двіжуха"...Тро хи аж завидно 8)
Відповісти
 
 
+7 # Гість 17.06.2015, 09:16
Головне що в бібліотеку водили. :P
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 17.06.2015, 09:57
Ні ,не головне. Просто моє дитя щодня після табору стіііко нарозказує,з малюнками,що голова обертом... :-) вміє.. :-* . Мало не змусила вчитись у неї американський футбол грати...
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 17.06.2015, 12:14
Чому не головне? Принаймні одне з головних.
Дякую за відповідь, пані Людмило.
Знаєте, воно ніби не стосується мнне. Але ж всеодно цікаво. Нас лише водили на природу ковбасу їсти з огірками і печивом. Якось так пощастило побувати на молокозаводі (я ще й в якусь рідину вступив і всі мої ржали ))))) І ще в музей водили. Там колись працював екскурсовод. Приємна тітонька. От цікаво проводила екскурсію. Це вона ще жива? Якщо так, то дай їй Боже здоров'я!
Відповісти
 
 
+1 # Людмила 17.06.2015, 15:59
8) ...А ми колись у літньому таборі ""пахали" на шкільних грядках..... а чого:кооористь все-таки!!! ...Та на здоВов'я!! :-) "Тітонька" жива,на заслуженому відпочинку. Передам вітання при нагоді. Заходить інколи до нас. Музей і досі працює ,і екскурсії проводить. Та й новинок у ньому багато!! Раджу Вам і всім.
Відповісти
 
 
+2 # anna1173 29.06.2015, 17:27
Та тітонька -Поліщук Лідія Семенівна, преракрасна людина!! А от сьогоднішній там екскурсовод...щ о він там робить не відомо. Привела дітей, почав екскурсіюю за хвилину замовк...а далі каже "це ж учора футбол був..бляха муха.."...прийш лося виручати хлопця..діти ж ще й по 2грн заплатили..Так, що треба задуматися,куд тих дітей у Володимирці завести! А щодо мовних таборів, то справа була добровільна, лише по заявах батьків..
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 29.06.2015, 21:08
Ха-ха-ха!!! Я під столом в конвульсіях!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 173 гостей на сайті