Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині лікарі приймають пацієнтів у "конюшні" (+відео)

На Володимиреччині лікарі приймають пацієнтів у "конюшні" (+відео)

( 2 Votes )

У приміщенні колишньої конюшні упродовж останніх двох років доводиться працювати медперсоналу поліклініки Володимирецької центральної районної лікарні. До старого приміщення вони переїхали вимушено, оскільки колишнє приміщення поліклініки (теж на той момент аварійне) тодішня обласна влада вирішила реконструювати, збудувавши там повноцінні і сучасні відділення хірургії, реанімації та прийомне відділення, а також, власне поліклініку.

Повний кошторис робіт на той час становив близько тридцяти мільйонів гривень. 

До початку 2014-го року у лікарні встигли підсилити фундамент, перекрити дах, замінити вікна на енергоощадні та відновити фасад. Частину робіт завершили і всередині корпусу: йдеться про усі інженерні системи, електромережі та водопровід. На усі роботи пішло близько шістнадцяти мільйонів гривень.

Після революційних подій і кризи в державі реконструкція лікувального корпусу зупинилася. Майбутня сучасна поліклініка перетворилася на довгобуд із сумними перспективами. А лікарі у Володимирці  досі працюють у пр иміщенні, де падає стеля.

За словами голови обласної ради Михайла Кириллова, після перегляду кошторися на добудову корпусу разом із опоряджувальними і пуско-налагоджувальними роботами, а також із закупівлею меблів та медичного обладнання - потрібно ще 28 мільйонів гривень.

Відеосюжет підготували журналісти телеканалу РТБ.

Джерело: Такеінфо

 

 

 

Коментарі   

 
+1 # Pepko 19.05.2015, 13:41
Надто "жовтий" заголовок.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 19.05.2015, 18:00
А заголовок не жовтий, а блакитний. :lol:
Відповісти
 
 
-1 # Pepko 22.05.2015, 19:41
Мовою вашому гумору - від блакитного і чую :)
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 22.05.2015, 20:39
Це як? Чим Ви слухаєте і як опреділяєте колір? :-)
Відповісти
 
 
+16 # Siegfried 19.05.2015, 14:53
От я думаю: Попередники на щось надіялися, на щось розраховували. Отже, більш за все, гроші на це були? Революція пройшла, деякі попередники пішли... де гроші? В кого? Кого розкуркулити?
Відповісти
 
 
+13 # Гість 19.05.2015, 18:05
Здоров браточку,здоров німцю.Як там твої дела?С празніком победи тебе німчура сердечно поздравляєм я і Микола, наш дружбан.Он сидимо ми тут у павільйоні з Миколою.газєту читаємо.Новосте й куча.Оказуєца нове начальство у районі.Ти навєрно й не знав якби я не сказав.Ми тоже не чуствовали,толь ко із газєти і узнали.Но у нас єсть предложеніє по адмінстратівном у реформірованію, єслі тобі інтересно то виходь на связь.Предупреж даю предложение ценноє і інтересноє і кардінально в обратную сторону, так сказать дополнительноє. Сообчу завтра. А на щот конюшні про яку тут пишут то я так тим писакам скажу шо Миколі тут жизнь спасли когда той в кому упав после палєнкі.Откапал и його.І спасібо докторам ,не только одного Миколу спасли, а і многіх другіх.А питаєш де гроши.Гроши вкрали і не засміялиса.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 19.05.2015, 20:44
Ох, велике тобі данкішон за привітання з Перемогою і за ласкаве дружнє звернення НІМЧУРА.
Чекаю ваших з Миколою пропозицій. Він у нас башковитий. Шкода що не пройшов у Верховну Раду. Лобіював би для тебе і для мене закони... може.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 20.05.2015, 15:43
Здоров браточку!Здоров німцю!Як тої дела7 Предложеніє такоє - траба Стир гребльою перекрити,вся територія уйде под воду аж до Воронок.А нет території нет і проблеми.Зробим о озеро і будемо рибу удити.Як тобі таке? а Миколу у Верховну раду не пустю,бо там як не брешут то морди товчуть,а то ще реформірованіє придумали. А тобі желаєм здоровя і усяческіх благ.а якшо ти про того другого Миколу то у того кромє усов і камуфляжного костюма больше нікакіх предложеній не поступало.Може добре шо не пройшов.а то там лобіював би вместо того шоб шось робити.
Відповісти
 
 
+22 # Гість 19.05.2015, 22:51
Нехай попми з району місяць за "кришу" не поплатять, а гроші на лікарню, і буде ЛЯЛЯ, а не больнічка!!!
Відповісти
 
 
+17 # Made in UA 20.05.2015, 12:32
Хіба тих мажорів столичних, що помпи кришують, цікавить в конюшні люди лікуються чи у свинарнику? Їм головне, щоб власним діткам на Кайєни та кокс вистачало
Відповісти
 
 
+12 # Гість 20.05.2015, 09:22
Бо ж люди в нас як коні (а часто і як свині) :lol:
Відповісти
 
 
+7 # Гість 21.05.2015, 10:51
... та у нас конюшні в пошані - он у Рафалівці клюб теж у колишній конюшні - і нічого, люди й такому раді 8)
Відповісти
 
 
+7 # Гість 25.05.2015, 14:18
нехай би Яніцький через Київ вибв би бюджетних коштів....))))) ) якщо своїх шкода йому дати :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 26.05.2015, 13:12
Яніцький тільки обіцяти навчився((((( доведеться мабуть М"ялика просити, той хоч брехати і обіцяти небуде, або мовчки зробить або відмовить..... скоріш за все до Яніцького відправить))))) )))
Відповісти