Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччину насувається епідемія грипу (оновлено)

На Володимиреччину насувається епідемія грипу (оновлено)

( 3 Votes )

Найбільше хворих реєструють у Кузнецовську. В місті з 12 лютого вже оголошено карантин, повідомляється на сайті http://34400.net/news/v_misti_karantin_navchannja_prizupineno/2015-02-12-2782. Показники захворюваності тут сягають більше 9 відсотків вже за епідпорогом. Отже, в місто прийшла епідемія.

Висока захворюваність на грип та простудні захворювання на даний час фіксується і у Володимирці (сплеск звернень до лікарів почався з 6 лютого). Станом на 16 лютого до епідпорогу лишається вього 0,7 %.

Невідомою залишається цифра хворих, що лікуються вдома. За деякими ознаками, на території області лютує один із різновидів так званого "свинячого грипу", з ускладненим перебігом хвороби (зокрмеа, температура, яка важко збивається). По школах району проводиться моніторинг захворюваності учнів, однак карантин у навчальних закладах ще не вводили, закривати школи на карантин будуть за рекомендаціями санепідемстанції та основі поданої інформації від директорів шкіл та управління освіти.

 Про це повідомляється також на сайті Рівненського телебачення http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2015/02/12/epidemiya-gripu-pochalasya-v-kuznecovsku-tam-bukva/

Вл. інф

 

Коментарі   

 
0 # Гість 16.02.2015, 12:41
Моніторинг по школах це прекрасно,але мабуть треба було б і якісь профілактичні засоби проводити... 8)
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 16.02.2015, 16:49
А потім влітку надолужувати згаяне? Так жоден директор не хоче робити. А вся профілактика -- в школу не піти учням
Відповісти
 
 
+3 # Гість 16.02.2015, 17:51
Чому це директор чи педагоги не захочуть щоб діти не хворіли.Захочут ь.Вони ж у нас мисляча еліта.Он як на сайті справно в коментарях вправляються.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 77 гостей на сайті