Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Любахах учні підтримали бійців АТО (+фото)

У Любахах учні підтримали бійців АТО (+фото)

( 1 Vote )

Бути патріотами своєї держави, свідомими громадянами, людьми, які пам’ятають своє коріння, які готові стати на захист своєї Вітчизни – такі бажання учнів Любахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Саме тому лідери учнівського самоврядування ініціювали проведення благодійної акції «Поміч» на підтримку воїнам АТО. Кожен, хто взяв участь у благодійній акції, – і учні, і вчителі, і обслуговуючий персонал, – зробив свій невеликий, але надзвичайно важливий внесок у цю дійсно милосердну справу благодійництва.

Акція стала місією доброчинності, у якій взяли участь всі учні школи. При сприянні волонтера Наталії Володимирівни Мазур зібрані продукти харчування, засоби особистої гігієни будуть направлені на підтримку воїнів АТО. Нехай знають наші воїни, що у них росте достойна зміна, що у них є надійна підтримка. Дай, Боже, їм сили і здоров’я, щоб відстояти мир в нашій Україні.

Адміністрація та педагогічний і учнівський колективи школи вдячні за допомогу у проведенні акції батькам школярів. Тільки так ми можемо виховати справжню людину з чистою душею і добрим серцем. Нехай світ врятує доброта. Будемо добрими!

Слава Україні! Героям слава!

 
 
 

Наталія Сяська,

заступник директора з виховної роботи Любахівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 64 гостей на сайті