Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗнов розбився мотоцикліст

Знов розбився мотоцикліст

( 4 Votes )

5 жовтня 2014 року приблизно о 13 год.30 хв. у Володимирці на  вулиці Повстанців житель с.Бишляк Вячеслав,1996 р.н., мчав мотоциклом марки «Ямаха» без номерного знака. Рухаючись в напрямку вулиці Соборної, мотоцикліст не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, не дотримав безпечної дистанції і врізався в автомобіль УАЗ-3962 під керуванням жителя Володимирця, який рухався попереду в попутньому напрямку.

У результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований у реанімаційне відділення Володимирецької ЦРЛ з діагнозом «ВЧМТ, забій головного мозку, мозкова кома, набряк головного мозку, закрита тупа травма грудної клітки, перелом лівої стегневої кістки».

Мотоцикл доставлений на майданчик тимчасового тримання Володимирецького СВМ, повідомив Петро Бондар, інспектор ВДАІ по обслуговуванню м.Кузнецовськ та Володимирецького району при УМВС України в Рівненській області.

 

Матеріали по темі:


 

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 09.10.2014, 11:11
А по бабському радіо казали що мотоцикол горів, що мужик з заправки не зміг потушити своїм вогнегасником і довелося визивать пожарку. Шо обганяв скору помощ яка його і забрала.
Відповісти
 
 
0 # Гість 09.10.2014, 14:16
Мотоцикол дійсно горів. Швидка його забрала інша, але так, він врізався у швидку. Й з заправки ніхто нічого не тушив. Все це бачила на власні очі.
Відповісти
 
 
-4 # Siegfried 10.10.2014, 08:36
Там лайки, а там анлайки. Як у Гоголівській "Ночі перед Різдвом"
- Чули? Вакула повісився!
- Ні, втопився!
- Та ні. Спочатку повісився, а потім втопився.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 13.10.2014, 11:34
1 Він врізався не у швидку, а у машину приймального відділення лікарні (пересічній людині Їх легко спутати).
2 Всі люди бачать як оця бикота на мотоциклах їздить. Те що він заподіяв шкоди тільки собі, це ще не нахгірше, що могло статись, могли б пострашдати інші люди (таке часто буває) Тому якщо частина таких дебілів самоліквідуєтьс я - суспільство від цього небагато втритить. Батьків шкода.
Відповісти
 
 
-8 # Гість 02.11.2014, 11:01
1.ти мабуть мусорська (ЦЕНЗУРА).
2.водій УАЗа був п'яний. інформація перевірена. Головний лікар звільнив і Ситника (водій уаза) імеханіка, який переробив путівку на тверезого водія.
3. Половину вини на даі за тотальну корупцію.
Відповісти