Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОгляд новин району за тиждень

Огляд новин району за тиждень

( 3 Votes )

Вуличних торговців у Володимирці ганятимуть

Доводимо до відома всіх громадян, які реалізують продукцію підсобного господарства на вуличних ринках райцентру, що з 18 серпня 2014 року на території селища Володимирець заборонена стихійна торгівля в несанкціонованих для цього місцях.

Домашні продукти можна реалізовувати на території критого ринку у Володимирці (добудований павільйон), де створені всі умови для торгівлі. Про це повідомили з райдержадміністрації.

 Подорож святими місцями

Рятівною соломинкою для підростаючого покоління селища Рафалівка є гурток «Духовна пісня» (керівник Надія Грицкевич). 31 липня від Свято-Петро-Павлівського храму селища розпочиналася паломницька поїздка, яку для своїх вихованців організувала Надія Максимівна. Було заплановано відвідати багато святих місць Рівненщини. Діти побували у Городоцькому Свято-Миколаївському жіночому монастирі, де під час Церковного Богослужіння виконували піснеспіви, відвідали скит Святої Анни, стали учасниками VIII дитячого фестивалю недільних шкіл, побували в Почаївській Лаврі та інших святинях…

«Хочеться від душі подякувати Матушці, яка організувала незабутню подорож для своїх вихованців, адже саме такі поїздки виховують в молодого покоління найвищі духовні цінності, – пише від імені батьків вихованців гуртка «Духовна пісня» Н. Ребій.

 

Як наповнити місцевий бюджет

Щоб наповнити місцевий бюджет району, який сьогодні нагадує діряве решето, податкова інспекція пропонує сільським та селищним головам активізувати власні надходження. Так, у районі налічується біля 2300 колісних тракторів. Звичайно, не всі вони надають послуги населенню на комерційній основі. Але якщо навіть половина власників тракторів і комбайнів заповнить декларацію про доходи і сплатить хоча б мінімальний податок з доходів, бюджети усіх рівнів отримають значні надходження. У часи кризи та неоголошеної війни кожен має проявити громадянську солідарність – щоб держава вижила. Але спонукати до цього власників комерційної сільгосптехніки мають насамперед сільські голови, які добре знають жителів своєї сільради і можуть достукатися до совісті кожного.

 

Домашнє молоко та сир шукайте на критому ринку

У зв’язку з боротьбою із стихійними ринками на рівні держави та в області є вказівка: в кожному районі створити спеціальні базарні місця для продажу продуктів і товарів власного виробництва. Селищна рада Володимирця звернулася з проханням до підприємця Валерія Діжурка на його новому критому ринку створити місця для молочниць району. Там підготовлено 26 торгових місць, за кожне з яких братимуть по 3 гривні за день. Для продавців молока та інших продуктів власного виробництва передбачені всі умови: там є проточна вода, туалети. І найголовніше: у дощ чи в негоду продавець і його товар будуть захищені.

На прохання молочниць ринок працюватиме з 7-ої години ранку з 18 серпня 2014 року. Продавців, що створюватимуть стихійні ринки на тротуарах, проїжджій частині доріг і торгуватимуть харчовою продукцією «на землі», штрафуватимуть згідно закону.

 

Більська Воля допомагає ЗСУ

Більськовільська сільська громада, до котрої входять Більська Воля, Кругле, Рудка та Березина, не стоїть осторонь подій на Сході України. Коли було оголошено про збір допомоги для наших військових, всього за чотири дні ми зібрали гуманітарної допомоги більше 10 тонн. (вермішель 865 кг., печиво – 75 кг., згущене молоко – 61 банка, вермішель «Мівіна» 580 шт., сало (3 л. банки) – 248 шт., олія соняшникова 242 л., цукор – 200 кг., рис – 367 кг., тощо).

Два повністю завантажені мікроавтобуси вантажу в п’ятницю відправили в м. Рівне на волонтерський склад по  вул. Грушевського, 2а для подальшої доставки такого вантажу в місця безпосередньої дислокації військових ЗСУ на Донбасі. Вантажний автомобіль гуманітарної допомоги отримали і військові, що дислокуються в с. Бабка.

(Вл. інф.)

 

Коментарі   

 
-2 # Гість 15.08.2014, 10:14
Стихійна торгівля в несанкійоновани х для цього місцях у Володимирці заборонена з 15 серпня,а по всій державі така торгівля вже давно заборонена по закону.Медицина районна взагалі по реформах сама передова,а от по розгону місцевих селян які продають молоко щось таки ми відстали.Умови потрібно створити у місцях торгівлі сільськогоспода рськими родуктами і нікого тоді розганяти не прийдеться.При добрих умовах і продавці і покупці самі побіжать у визначене місце торгівлі.І не брати за місце торгівлі більше ніж та нещасна пляшка молока вартує.
Відповісти
 
 
+6 # ааааа 16.08.2014, 13:44
це напевне Діжурко звернувся до Осмоловича,звич айно не безплатно,що потрібно уже ганяти отих нещасних бабок,які підторговують молоком!!їх вдень торгує до 30 чоловік,вдень мінімум базар відбиває 100 грн,місяць 3000 грн!!!так давайте будемо ганяти,тих що біля Володимирчанки, теж не сакціонований ринок!!
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 16.08.2014, 14:26
а також тих, що торгують в п'ятницю по вул.Соборній біля МНС по обидва боки проїжджої частини, а також по вул.Поліська. Мабуть так буде справедливо.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 19.08.2014, 17:52
А ніхто не звернув уваги,чи підмалювали до Дня Незалежності стеллу Володимирецьког о району на мосту-межі??? Це був-би вклад до свята реальний!. А то лиш слова і канцєрти.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 19.08.2014, 17:57
А ще варто було б патріотично вдарити по запущених зупинках на шляхах у селах,вказівник ах населених пунктів,яких мааайже ніде нема. Йдемо в Європу з російськими картинками пусток і бурянів чи в Європу до чистих, облаштованих міцинок в українському стилі (мило-чисто-вро чисто)
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 20.08.2014, 00:09
Ще великий пророк, геній і т.д. Тарас Шевченко казав що нам треба німця, який наведе у нас лад. Скаже нам хто ми є ( Моголи, моголи!!!) і розкажуть нам нашу історію. Тож заграніца нам паможет: КТО БУДЄТ КАРАШЬО РАБОТАЙТ, АРБАЙТЕН, АРБАЙТЕН, ТОТ БУД'ЄТ КАРАШЬО КУШАЙТ. А КТО П Л О Х О АРБАЙТЕН, ТОТ БУД'ЄТ КУШАЙТ ........(неприс тойне слово)
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 20.08.2014, 09:42
Не треба нам ніякого німця, ми й самі як розійдемся, то не зупинити, от зарз сепараторам навішаємо, а скоро в Європу доберемося, то ще й німці проситися будуть, щоб не чіпали.
УКРАЇНА ФОРЕВА!!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 21.08.2014, 10:58
:-) :-) :-)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті