Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині двоє юнаків на мотоциклі збили пішохода і втекли

На Володимиреччині двоє юнаків на мотоциклі збили пішохода і втекли

( 1 Vote )

11 серпня близько 03:30 на відрізку автодороги між селами Красносілля – Зелене Володимирецького району невідомий водій з пасажиром, керуючи мотоциклом Viper 150, без номерних знаків, рухаючись зі сторони с. Красносілля в напрямку с. Воронки, за попередніми даними, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, не справився з керуванням та здійснив наїзд на 22-річного пішохода, жителя Володимирецького району та допустив падіння.

Невідомий водій мотоцикла Viper 150 з місця пригоди зник.
Невідомого водія працівники ДАІ розшукали, ним виявився 17-річний житель Володимирецького району, пасажиром мотоцикла Viper 150 виявився 17-річний житель Володимирецького району.

Внаслідок ДТП пасажир мотоцикла Viper 150 отримав закриту черепно-мозкову травму, закритий перелом нижньої третини лівої ноги, був госпіталізований в травматологічне відділення Володимирецької ЦРЛ.

А пішохід із забійно-рваною раною лівої гомілки був госпіталізований в травматологічне відділення Володимирецької ЦРЛ.

Про це повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Джерело: ОГО

Матеріали по темі:

 

 

Коментарі   

 
+17 # Надія 12.08.2014, 13:56
Направду кажуть:доки не побачиш - не повіриш. Побачила нашу площу в неділю в 22.00 год.Гуркіт,свис т шин,їзда по кругу крутеликів.Для чого було ставити знаки "пішохідна зона"? Ніби хто звертає на їх увагу.Дарма потратили гроші.І як Ви,люди,там живете?
Відповісти
 
 
+13 # Гість 12.08.2014, 15:51
так і живемо...
от вам, пане Осмоловичу, і наслідки вашого хазяйнування. ви так "хотіли" вирішити цю проблему в центрі... називається - "на і не гавкай"
. от вам, начальство , і наслідки вашого безалаберного керування районом. всім пофіг.поки не зіб"є [ЦЕНЗУРА] на мотоциклі когось із рідних?доти будете закривати очі на подібне, на те,що робиться в центрі?

п.с. та що там говорити про молодь , яка катається на мотоциклах по самій пішохідній зоні на площі між лавок, якщо [ЦЕНЗУРА] постарше віком робить те саме в парку біля церкви в центрі. катаються 2 мужчики на мотоциклах по алеї, між тими таки лавками.... ні пройти, ні з дитиною погуляти. бо пану їхати через пішохідну зону -так коротше. і всіх він "имел в виду".
Відповісти
 
 
+1 # Гість 13.08.2014, 07:08
перший раз чую що Осмолович районом керує :-?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.08.2014, 09:58
звернення окремо до нього і потім - окремо до інших керівників ріних структур , що мають відношення до проблеми, не перекручуйте
Відповісти
 
 
+14 # Lorik 13.08.2014, 00:46
авжеж, головне знак "пішохідна зона"! на днях, йдучи з роботи, спостерігаю картину. прямісінько по "пішохідній зоні" їде такий собі "пішохідний" ДАФ, помаранчевий, певне, не пустий, бо щось важко так, надсадно гудів..а на площі, біля "самольота" стоїть машина дайців.може, водій вантажівки заблукав і, не зважаючи на заборонні знаки, виїхав в центр на площу? чи живе в дії знаку? а напередодні, переходячи дорогу по зебрі, якийсь мачо чи чмо на джипі мало на ноги не наїхав. спішив , мабуть...зустрі чний водій на "джетті" тільки руками розвів, бо й його ледь не зніс. а я ще вчу дитину переходити дорогу по доріжці.з такими "водіями" задля безпеки пішоходів треба буде робити мости чи підземки.. а знаєте як серед молоді називається перейти площу біля рікоса ввечері, та й навіть вдень? ЗАЛИШИТИСЬ В ЖИВИХ! звучить, правда? робиться страшно, бо це НАШІ діти, а чиї ж тоді гоняться на мотоциклах? чиїх батьків? чекаєм, коли грім вдарить? то він й так частенько бахкає, зайдіть в травматологію!н апевне, треба зробити такий собі колаж із "хрустиків", може, подіє хоча б на десятого. а ще не раз стикаюсь з таким нюансиком. звичайно, добре, що в нас лишили МРЕВ, але витирати спідницею чи платтям боки машин, які стоять на тротуарі!!! якось незручно чи що..є ж стоянка, розмітка. від кого це залежить? і ті ж самі мревці ходять, заглядають під капот, не помічаючи, що авто стоїть не там, де слід. і мусиш сходити на проїзджу частину або петляти поміж фольцвагенів чи опелів. а в п"ятницю, коли рух пожвавлений, це навіть ризиковано тому, що й на обочині стоять рядочком машини. риторичне запитання " а що робити" чи як ми звикли " а шо дєлать?" залишається без відповіді вже не вперше...
Відповісти
 
 
+4 # Гість 20.08.2014, 09:45
Поставте автоматника туди і дайте йому право відкривати вогонь на таких от відморозків. Повірте, вже на наступний день ніхто з мотоциклістів не захоче туди їхати і творити Бог знає що. ЗРОЗУМІЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ: НАШІ ЛЮДИ НЕ РОЗУМІЮТЬ НОРМАЛЬНУ МОВУ, ЇМ НЕ ДОХОДИТЬ. ВОНИ ЛИШЕ РОЗУМІЮТЬ МОВУ СИЛИ. Зробіть суворі закони для таких, застосовуйте силу, і тоді наша держава зміниться на краще. Демократичними принципами ви тут нічого не доб'єтеся, тут не ті люди.
Відповісти