Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБраконьєр не уникнув покарання

Браконьєр не уникнув покарання

( 0 Votes )

 

1700 гривень штрафу, конфіскація гладкоствольної рушниці, - таке покарання виніс Зарічненський районний суд Рівненської області мешканцю села Бутово Зарічненського району Івану Делідону за незаконне полювання у заборонений час та без дозволу.

Подія сталася ще 8 травня на території мисливських угідь ТОВ Мисливське господарство «Бутівське» Вичівського лісництва ДП «Зарічненський лісгосп». Два постріли  в районі урочища «Підзаліське» почув директор мисливського господарства, який поїхав до лісу, аби з’ясувати, що відбувається, адже полювання в той час було заборонене. Вже на місце побачив, як браконьєр з товаришем вантажили у багажник автомобіля відстрілену козулю.

Про цей випадок терміново було повідомлено районного мисливствознавця та правоохоронців, які вдома у Івана Делідона виявили тушку самки козулі. Щоправда сам браконьєр переконував, що незаконним полюванням він не займався, і в той час був вдома.

Однак суд з’ясував обставини справи, перевірив відповідні докази і визнав винним Івана Делідона у вчинення адміністративного правопорушення, за що останній тепер змушений сплатити штраф.

Крім того, користувач мисливських угідь ТОВ Мисливське господарство «Бутівське» через суд вимагатиме у браконьєра відшкодування завданих державі збитків за забиту самку козулі, яка виношувала двох козенят. У цьому випадку це становитиме понад 16 тисяч гривень.

Прес-служба

Рівненського обласного управління лісового та

мисливського господарства

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 34 гостей на сайті