Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗа ефективну роботу – належну зарплату!

За ефективну роботу – належну зарплату!

( 0 Votes )

26 червня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, учасниками якого, крім голови РДА Володимира САВОНІКА, голови райради Василя КОВЕНЬКА та членів колегії, стали прокурор району, сільські і селищні голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації і керівники територіальних органів міністерств, установ та організацій.

Розглядалися чотири питання: про підсумки організації та якості гарячого харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2013-2014 навчальному році (Анатолій РИЖИЙ, начальник управління  освіти молоді та спорту РДА); про стан пасажирських перевезень у районі та забезпечення перевізниками перевезення пільгових категорій населення (Олександр МАРКОВЕЦЬ, начальник відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури РДА, і Наталія ШАМА, начальник управління соціального захисту населення РДА); про дотримання державних гарантій в оплаті праці, її легалізації та своєчасності виплати (Наталія Шама, начальник управління соціального захисту населення  РДА) та про стан виконання в районі завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, а також інших актів законодавства у сфері державної кадрової політики (Світлана РИМАРЧУК, керівник апарату РДА).

ТАКИМ чином під контроль потрапив блок важливих, однак суто гуманітарних питань. І жаль, що не всі запрошені з’явилися на засідання, і не всіх, хто там мав бути, запросили організатори.

От хоча б проблема шкільного харчування. Варто згадати, що вона з’явилася не вчора. При попередньому керівництві РДА вона стояла так само гостро. І причина всьому – недосконала тендерна система, за якою визначаються організатори учнівського харчування. Ця відповідальна робота після тендерних «боїв» хоч і доручається місцевим майстрам  кухоні, насправді ж вони виступають лише посередниками між переможцями тендерів і користувачами послуг. Уже не перший рік перемагають далекі і не зовсім зрозумілі грошовиті дяді. А перемігши -- передовіряють обов’язки виконавцям-найманцям (цього року 16 шкіл обслуговує КП «Володимирецький КГХ», а 27 – підприємець В.С. Шама).

За словами Анатолія Рижого, якість харчування у школах поліпшилась, однак до загального оптимізму далеко. Не вистачає не лише холодильного і технологічного обладнання, а й молочних та рибних страв у шкільному меню. Більше того, майже сотня учнів у Журавлиному, Сошниках та Острівцях позбавленні такої законної можливості пообідати у шкільній їдальні. А у березні-квітні у «верхах» повторно грались у дорослу тендерну гру й… обділили тим самим дітей, замінивши їм обіди скромною грошовою компенсацією.

Дивно, але навіть з уст голови райради Василя Ковенька зірвалося нарікання, що живе діло по забезпеченню учнівського харчування, бува, підміняється не зовсім виправданими претензіями з боку фірми-організатора (ТЗОВ «Перша  компанія «Максимум»), а райрадівські листи до фірми з якогось дива не доходять. От і маємо: обід став смачнішим, однак учасникам колегії хотілося б, щоб тендерні торги проводилися в області, а їх переможці, як мовиться, були поруч. Поки що шкільного годувальника визначає столиця, а повноважного його представника на колегії не було.

НЕОДНОЗНАЧНЕ враження і від розмови про автобусне перевезення пасажирів-пільговиків. Як зазначалось у звіті Олександра Марковця, в районі діє розгалужена мережа перевезень: 31 приміський і 5 міжміських автобусних маршрутів. Перевізники (усього їх вісім – троє юридичних і п’ятеро фізичних осіб) тримають у полі зору Київ, Луцьк і Тернопіль. Однак з обслуговуванням пільговиків, схоже, всі опинились у тупику. Річ у тім, що закон вимагає безумовного перевезення наділених транспортними пільгами людей, однак на ділі все далеко не так. Ось і нині склалася парадоксальна ситуація, коли держава виділяє кошти на обслуговування пільговиків, але не всі перевізники ними скористалися. Як випливало з їхніх претензій, левова частка коштів дісталася одному з них. От решту і вхопила небезпідставна образа. Очевидно, хтось недостатньо радився. Не всі нюанси болючого питання  враховані. Отож людей, як заявлялося, хвилює, що влада в районі змінилась, а недосконала владна практика лишилася. Якщо це правда, то, однозначно, щось треба робити. Адже потерпають не лише перевізники, які, недоотримавши компенсацію, не хочуть працювати даремно, а й пільговики, які, крім грошових втрат, зазнають ще й морального приниження.

НЕДОПУЩЕННЯ заборгованості по зарплаті начальник управління соцзахисту Наталія Шама віднесла до складових стабільного соціально-економічного розвитку району, але й тут – свої складнощі. Таких, що заборгували перед працівниками, два колективи: Володимирецький райавтодор (на 1 червня – 95,5 тис. грн. невиплаченого заробітку) і ДП «Городецьке» (9,8 тис. грн.). А от їхніх «побратимів», що розраховуються за працю нижче встановленого державою мінімуму (1218 грн.), -- більше десятка. З ними працювала комісія по погашенню зарплатної заборгованості. Намічалися шляхи підвищення заробітної плати, а керівників попереджали про відповідальність за порушення трудового законодавства. Але для них попередження – як для гуски вода. І все тому, що в районі існує неповна зайнятість у сфері сільгоспвиробництва і торгівлі. За згодою самих працівників (!) їх переведено на неповний робочий час. І так чинячи, всі знають, що йдуть дорогою чийогось не зарахованого трудового стажу і чиїхось майбутніх проблем із нарахуванням пенсій.

Ще одна гризота районної служби соцзахисту – нелегальна зайнятість частини наших земляків. У січні-травні спеціально створеною робочою групою виявлено 23-х роботодавців, які, користуючись найманим трудом, не оформляли людей на роботу. Таким чином до оподаткування залучено 45 «найманців». А всього їх із початку року вже ціла сотня. Тобто, і в нас зарплату дехто видобуває з конверта. І це питання не тільки трудової дисципліни, але й управлінської культури і людської порядності.

-- Проблема рівня оплати праці та своєчасної її виплати, звичайно, залежить від розвитку кожного підприємства і їх фінансового стану, -- зазначила начальник райуправління соцзахисту Наталія Шама, -- але якщо підприємство чи організація функціонує, то, незалежно від форми власності, керівник чи власник зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства і забезпечувати працівникам нормальну зарплату і своєчасну її виплату.

ЩО СТОСУЄТЬСЯ державної кадрової політики, то в районі, за словами керівника апарату РДА Світлани Римарчук, оптимізовано структуру РДА. На сьогодні в апараті РДА 4 особи керівного складу, стільки ж відділів та п’ять секторів. Серед структурних підрозділів поза апаратом РДА -- три управління, шість відділів, один сектор та одна служба. Усього – 122,5 штатної одиниці. З них 98 – держслужбовці, на яких і покладається вся відповідальність за життєдіяльність району. Тож, як побажання і зобов’язання на майбутнє, йшлося про покращення добору молодих спеціалістів для навчання в Національній академії державного управління при Президентові України та в її регіональних інститутах, врахування при формуванні кадрового резерву професійного й освітнього рівня резервістів та стажу їхньої роботи за фахом, а також дотримання встановлених вимог  до учасників конкурсу на заміщення вакантних посад держслужбовців.

З усіх розглянутих питань головою РДА Володимиром Савоніком видано розпорядження, спрямовані на покращення роботи та усунення виявлених недоліків.

Олексій ГОРОДНИЙ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 93 гостей на сайті