Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМільйон гривень на пошуки бурштину на Володимиреччині

Мільйон гривень на пошуки бурштину на Володимиреччині

( 1 Vote )

Рівненське державне підприємство «Бурштин України» виграло тендер на пошуки і пошуково-оцінювальні роботи бурштину на Бережанській ділянці Володимирецького бурштиноносного району. Конкурсні торги організовувала Державна служба геології та надр України. Мільйон гривень виділять із державного бюджету.

Участь у торгах також взяло державне підприємство "Українська геологічна компанія", але за те, щоб знайти бурштин, воно хотіло 1,15 млн. грн.

ДП «Бурштин України», нагадаємо, — рівненське підприємство, зареєстроване на вулиці Київській у Рівному.

Джерело:Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+8 # Надія 18.06.2014, 13:59
Як цікаво!!!! Та Вони ж вже розвідували 10 років назад. А зараз за те, що заберуть те що залишилося ще й додатково 1млн.грн.отрима ють."Эх хорошо в стране советской жить".Невже ми такі безмозглі?Невже наші діти не будуть в нормальній країні жити?
Відповісти
 
 
+7 # Надія 18.06.2014, 14:03
Всі в нас тільки розвідують:і "сонячне ремесло" розвідує,і "Бурштин України" розвідує,і "хто там в Бережанці поселився на 5 років" теж розвідує.Маячня .
Відповісти
 
 
-7 # Депутат 18.06.2014, 16:13
Цікава стаття про претендентів на голову Рівненської ОДА
http://vse.rv.ua/politika/1403080811-ruletka-po-rivnenski-hto-stane-novim-golovoyu-rivnenskoyi-oda.html

і ще одна http://erve.ua/news/politics/cen_kersnik_runnin_calling_mogilevich_pretendents_for_the_post_of_golovi_ode_1806/
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.06.2014, 16:40
О,а де анекдот від депутата? Отанній раз як Ви розказали,то ми так сміялтся.
Відповісти
 
 
0 # Pepko 18.06.2014, 22:17
Задовбали спамери.
Відповісти
 
 
+4 # ааааа 18.06.2014, 20:41
цікаво де будуть розвідувати-якщ о майже все вже перемили!!!можл иво в людських городах!!або звичайним способом відмили мільйон гривень!! :lol:
Відповісти
 
 
+9 # ааааа 19.06.2014, 06:26
люди по дорозі на антонівку біля самої дороги перед посадкою сьогодні ноччю викопано котли для води на мийку бурштину!!причо му не малі!почнуть легально розвідувати помпами бурштин!! і ми будемо писати,що влада в нас золота,бореться з бурштином!до речі,звертаюся до Сергія Скібчика,зробіт ь репортаж про це,і на першу сторінку_хай люди знають про своїх героів!!!
Відповісти